www.sudzibas.lv BITE Slikts tikla parklajums

Bite - Slikts tikla parklajums

Man viena alga, ko tagad te apgalvos visi tie, kas uzskata, ka Bite it ideala zona un labaks nekas nevar but, bet man vakar sieva no BiFri uz BiFri atsutija divas sms. Man darbā problēma ar Bite tīkla pārklājumu, kā zināms... Tās sms, kuras man sieva sūtīja kaut kad pa dienu, es saņēmu kaut kur laika posmā no 21:30 - 22:00. Super, ne?? Tas pats, kas man bija ar zz! A, ja tanīs sms būtu rakstīts, ka kaut kas atgadījies un es saņemu sms pēc vairākām stundām! Da, jobtvaj mat', tā Bite darīs kaut ko ar savu tīkla parklajumu, vai tikai reklamēs savā saitā, ka tas ir kvalitatīvs, bet patiesībā tik līdz kāds metāla gabals tuvumā, tā zona raustās un pazūd pavisam! Nafig tad tā Bite vajadzīga, ja nevar nodrošināt to, ka es saņemu man adresētu sms laikā un ka mani var sazvanīt?!!
Un nevajag te aģitēt pret LMT un stāstīt, ka tas ir sūds!

N

N navsvarigi 17.11.2008

...un, pirms dažām dienām es kolēģim, kuram ir Bite pieslēgums, zvanīju uz darbu un nevarēju sazvanīt, jo skanēja automātiskais atbildētājs, kas vēstīja to, ka abonements nav sasniedzams. Kad es viņam pajautāju, kāpēc viņam bija izslēgts telefons, viņs izbrīnījās, jo telefons viņam bija ieslēgts...
Tas Bite tīkla pŗklājums tik pat nekvalitatīvs kaa tele2! Tas pats vien ir, tikai cits nosaukums!

N navsvarigi 17.11.2008

Un, ticiet man, visi tie, kas te reklamē Bite, cilvēki aizies uz Bite, ieraudzīs, cik sliktas kvalitātes tīkla pārklājums tai un bēgs no turienes!!!

N NavSvarigi 17.11.2008

Tjipa, man "bez maksas" sarunas no BiFri uz Bite tiklu un tapec nevar pazvanit un sazvanit cilvekus, jo bez maksas nekas nemedz but!

N NavSvarigi 17.11.2008

Pat, ja varētu saprast to, ka metāla konstrukcijas apslāpē Bite vājo signālu, cik tad vājam jābūt signālam, ka pat tad, kad es izeju ārā no nama, kur es strādāju, Bite zona raustās uz pārtrūkst sartunas? Reāli man jāatiet pa kadiem 30 - 50 metriem no nama, kur es strādāju, lai man butu normala zona un varu runat bez problemam! tas ir normali?? Idiotisms! Un, tie visi Bire dirsā līdēji, kuri te raksta, cik kvalitatīvs ir viņu pārklājums, manī izraisa smaidu un žēlumu!

N NavSvarigi 18.11.2008

Man jau viena alga, kadu operatoru katrs lieto. Es neesmu nedz LMT, nedz tele2, Nedz Bite darbinieks. Esmu parasts patērētājs un gribu, lai mani var sazvanīt un es varu sazvanīt cilvēkus. Man vakar sieva atsūtīja diezgan svarīgas sms pa dienu un dēļ tā, ka es tās nesaņēmu laikā, varēja rasties problēmas. Esmu dusmīgs uz Bite ne pa jokam! Da, bitīt matos, tasat tak savu tīklu par kvalitatīvu, nevis ar visādiem tukšiem saukļiem pievilinat klientus un pazemojat citu tīklu kluientus! Es to BiFri gribu izmest nafig dēļ tā, kas man atgadījās vakar!!
Un, beizdiet reiz zvanīt LMT abonentiem ar piedāvājumu pāriet uz Bite, jo neko, izņemot dusmas, jūs ar tādu rīcību neizraisat!

A any 18.11.2008

Kamēr te plosies pa netu, būtu ņēmis un pieslēdzis citu operatoru. Kur problēma, var taču vienkārši pāriet no viena operatora pie otra. Mani arī daudz kas neapmierina. Es vismaz neraudu internetā, bet rīkojos.
Saņemies taču! Tipisks latvietis vulgaris.

N navsvarigi 18.11.2008

Any, man ir ari okarte! Sieva man sutija sms uz BiFri un, ja tas ir kvalitativs operators, kaa visur tiek izbazunets, tad tai sms bija janonak pie manis laicigi, tas ir, uzreiz, nevis vakaraa! Turu to BiFri tikai tapec, ka ir tas "bez maksas" sarunas Bite tikla, jo vakardienas notikums parpildija manu pacietibas meru un citos apstaklos es to BiFri izmestu ara!

N NavSvarigi 18.11.2008

Any, un, prieksh kam tads sitads saits ir vajadzigs?? Lai cilveks izteiktu savu neapmierinatibu ar kaut ko un lai citi cilveki neuzkertos uz kadas firmas letu reklamas triku! Tapec es te rakstu visus piedzivojumus, kas man gadas, izmantojot Bite tikla pakalpojumus!

N NavSvarigi 18.11.2008

Jasak rikoties ka civilizetas valstis pienemts. Visiem cilvekiem ir tiesibas zinat, kas ir kas!

N NavSvarigi 18.11.2008

Tas mums vel no padomju laikiem ieborets smadzenes: nepatik, maini kaut ko, bet klusee, jo citadak tu busi kaut kas tjipa stukchs vai vulgars cilveks, ka tu mani nosauci! Ja, es varu mainit kaut ko, bet tai pat laikaa cilvekiem ir tiesibas zinat, kas ir kas, lai vini netiktu maniti. Un, tada lieta kaa stukachoshana nav negativa, jo tadejadi citi cilveki tiek pasargati no kaut ka slikta. Citadak, mums te chakares smadzenes, bet mes klusesim, jo, redz, tas ir vulgari vai ari ta ir stukachoshana, ja? Nu tas ir stulbi!

N NavSvarigi 18.11.2008

Un, ne patemu, butu loti labi, ja cilveki, kas redz kadu negadijumu, kadu noziegumu vai zina par kadu nelikumigu ricibu, uzreiz par to zinotu tur kur vajaga! Taa tas notiek tai pat lielbritanijaa, kura ir attistita valsts! Ta "stukachoshana" ir kaut kas no citumnieku zhargona. tadiem nepatik, kad vinus nodod!

A Aleksandrs 18.11.2008

Any tu esi stulba, krasota zossmatite.

A aicis 18.11.2008

Vai tik nebūsi rakstnieks, kad izaugsi.

B Baiba 18.11.2008

Klau, pietiks dziedāt slavas odas LMT!!! Vienkārši smieklīgi!! Mēs esam pieauguši cilvēki, savs viedoklis ir katram un nav ko ar pirkstu borēt, ka Tavējais ir labāks!!! Tu pats uzvedies kā padomijas produkts :D

N navsvarigi 18.11.2008

Baiba, tu jociga esi? Kadas slavas odas es dziedu LMT? Ir reals gadijums, par kuru es esmu sashutumaa! Un, es ne vienam nesaku, ka mans viedoklis ir labaks. Shini gadijumaa vispar runa ir ne par viedokliem, bet par faktu, kas vakar bija. Un riebjas, ka slavee to Bite pa labi un kreisi, bet butiba ir tads suds! Lai vini, idritvai kocin, sak stradat un uzlabot savu kvalitati kaa tas tiek visur izbazunets! Es biju riktigi dusmigs un domaju jebkursh mana vieta nebutu priecigaks! Kad ar ko tadu saskarsieties, tad sapratisiet!

N NavSvarigi 18.11.2008

...Jo sms, kuras vakar sanemu ar kadu vismaz 5h nokaveshanos, bija diezgan svarigas! Domajat, ko gribat un rakstst, ko gribat, fakts ir fakts un antireklama Bitei.

B Baiba 18.11.2008

Un vispar...ja ir kkas svarīgs- nopietni cilvēki zvana

N navsvarigi 18.11.2008

Baiba, pirmkart, es sitos komentarus paturetu pie sevis. otrkart, ja jau sms gaja lidz manim kadas 5h, ka tu doma, mani vareja sazvanit?

A aicis 18.11.2008

Šausmīgi svarīgā persona, tad jau tev vajag biznesa pieslēgumu.Ko pis kapeiku ar priekšapmaksas karti.

N navsvarigi 18.11.2008

Aicis, tu nedirs!pat droshi vien "pis kapeiku" ar biFri karti, ne? Un, es rakstisu par manam problemam, lietojot BiFri, tik ilgi, kamer vini izbeigs melot, ka viniem ir kvalitativs tikla parklajums un vini izmanto jaunakas tehnologijas! es pazvaniju operatorei uz Bite un pateicu, ka nav tikla parklajuma tur un tur... Man pateica: "Nu, tad Bitei tur nav parklajuma!" Tad ko melo sava majas lapaa?? Rigas centra nav parklajuma, sazvanit nevar, sms nak vairakas stundas. taa nekas sev, jaunakas tehnologijas, kas nodroshina kvalitativu tikla parklajumu. Tas viss ir fufelis. Ir jau rakstits, ka mobilie operatori neattista vairak savus tiklus, bet nodarbojas ar klientu piemanishanu! Bija nojauta, ka Bite tikls nav kvalitativs un taa tas ari ir! Nebutu BiFri kartes, ko tada Bite daritu? Redz, ja sudzas par t2 vai LMT, tad ir baigi normali, bet, ja pasudzas par Bite, tad ir baigie kercieni no dazu labu puses, ka Biti apmelo, reklame LMT un kas tik tur nav aiz taa...
Tev ir tikls ok?? Kad esi Riga, ieej kaut kada Stokman veikala, vai universal veikala un redzesi, kada Bitei kvalitativa zona. Un, ja cilvekiem jastrada visu dienu tada tipa telpas, tad nafig tas telefons ir vajadzigs??? Kaa keems skraidi ara, lai parunatu! Un, tad ari ara zud zona un partrukst saruna, jo blakus celtne, kura ir blekja gabals! Man jaiet uz 50 metriem no darba, lai pazvanitu?
Prieks klam Bitei ir operatori, kas atbild uz tel zvaniem, ja uz sudzibu par to, ka nav zonas, vini pasaka, ka tas nav... Tipa, es kads idiots un gribu apstiprinajumu tam, ka tur Bite nav zonas? Un ta ir attieksme pret klientiem? Un, te jau runa ir par to pat, ka zona ir, bet signals ir LOTI vajsh ar visam vinju "jaunakajam tehnologijam". Var but, saksim jaukt nost namus Rigas centra, lai netrauce Bites lietotajiem uztvert zonu??