Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS - Yorksīras terjeri

Ludzu palīdziet man ar padomu! Gribu pirkt Yorksīras terjera kucenu un vislētāk (200-250 ls)pēc sludinajuma var nopirkt no sievietes, kas atrodas Rīgā, BOLDERAJĀ. Bet mani mulsina tas, ka vinai tie kuceni ir bez pārtraukuma. Un ja pazvana un uzprāsa par kucenu, viņa atbild, ka tagad nav, bet pēc nedēlas būs. Un tad vinai ir piemeram tikai viens kucens, bet pec paris dienām jau atkal 6.
Ko darit?

н Николай 23.05.2009

Я тоже купил там собаку и нечего плохова сказать не могу мой Бонька просто супер!!!

L Lida 23.05.2009

a pocemu ne privezli sobaku obratno?????

I ieva 23.05.2009

Lida - ti Karina iz Bolderaji!!! 100% ona!!!

MNE KAZETSJA VI PROSTO BOLNAJA ZENSHINA S MANIEJ VELICIJA

L Lida 23.05.2009

JA PROSTO SMOTRJU PRAVDE V LICO-I JA VIZU PRAVDA NE VSEM NRAVITSJA, A CITALA BI KARINA NE TAK BI OTVETILA...

H Harmonija 23.05.2009

Susn būrī nav nekāda spīdzināšana, ja tas ir atbilstoša lieluma.Normāli cilvēki, parasti, suņus pakāpeniski pieradina pie būra un suns pats tajā iet gulēt, tā viņam ir sava mājiņa, sava vietu, kur neviens to netraucē pagulēt vai notiesāt kārumu.Man gan nav nācies savu suni likt būri, bet būtu bijis lietderīgi, jo kucēna vecumā viņa sadīrāja paklāju divās istabās un pārgrauza interneta vadu, kamēr mājās bija viena.Bet noteikti zinu, ka ja viņai būs kucēni būris būs noteikti, lai mazu takšeļu bars ar asiem, niezošiem zobeļiem nedīrā visu, kam tiek klāt.

I ieva 23.05.2009

Lida, ja ze govorju čto v kletkah ili zagončikas šenkov deržatj možno, ja v etom ničego plohogo ne vižu! Ja kupila u vas šenka ešo do togo, kak sdesj žalobi pojavilisj, poetomu esli bi ja pročla ih ranjše, to k vam ne poehala bi točno!!! Moj sobačka živ i zdorov i ja rada čto ja ego kupila, no mne ne nravitsa takoj fakt - čto vi obmanivaete ljudej - pokazivaja podstavnuju ego mamu, a na samom dele eto ne ego mama!!! a šenok privezjon čert znaet ot kuda optom!!! daže esli bi vi skazali čto on privezen hotj iz Litvi, ja bi ponjala, no nekupilabi!!! vranjo ne ljublju boljše vsego na svete!!! čtob navaritsa gotovi naplesti v tri koroba!!!

L Lida 23.05.2009

Uvazaemaja ja ne prodaju sobak, a ja tak-ze kak i vi kupila i dovolna etim

I ieva 23.05.2009

Lida, to čto prodaeš etogo sdkritj neljzja!!! tebja tekst vidajot

I Ināra 23.05.2009

cik reizes var vest suni atpakaļ...???Varbūt vajadzēja vest atpakaļ, bet žēl tas mazais kunkulītis, jo no labākās sirdsapziņas viņam palīdzējām - ārstu mājās izsaucām, mums sunīša ārstēšana-neizglābšana izmaksāja tuvu pie 100ls.
Pēc teksta spriežot 100% Lida( pārdevēja )tad ļoti labi zini šo stāstu. Ceru, ka piemirsusi neesi, ka vīrietis zvanīja un teica, ka suņuks nomira:( Varēji jau piezvanīt un pajautāt, ko ārsts teica, bet klusums, jo bails, ka nepaprasa naudu atpakaļ...
Tapēc iesaku visiem!
Suni pirms pēkat pārliecinieties, ka viss ir kārtībā un DROŠĀK ŅEMT AR PAPĪRIEM.

Piln'igi piekr'itu Inārai!!!

Mamma 24.05.2009

Tikai un vienigi ar papiriem!

Mamma 24.05.2009

Dura !

K katja 27.05.2009

mans kaimiņš laukos nopirka vilku aitas sugas kucīti kaut kur pie ķekavas, viņa ir tik bailīga(2 gad., veca),
turēta būrī kā vaislas kustonis-dzemdētaja, sista-uz purna rētas.
Vai kontrolejošas instances pārbauda šos suņu, kaķu tirgotājus, dzīvnieku dzīves apstākļjus, viņi taču reklamējas avīzēs, internetā-ir pieejami.
Un tie ubagotaji tuneļos ar suņiem-tos vajadzetu konfiscēt un ievietot patversmē-kā cilveks kurš pats ubago(bez līdzekļiem) var uzturēt-ārstēt dzivnieku?

I ilze 27.05.2009

ja novēro, šādus pārkāpumus jāziņo PVD, lai uzrauga minēto adresi un jo biežāk būs šīs sūdzības, jo lielāka iespēja, ka varēs izglābt mazos dzīvnieciņus un potenciālos pircējus no krāpniecības, bet pati tirgotāja maksās sodus.

B Baiba 28.05.2009

Nesaprotu, kāpēc visi cietušie- un tādu ir ļooooti daudz- neraksta sūdzības uz PVD vai policiju par šo "karīnu-lidu" no Bolderājas, Keramikas ielas 2-78. Tas nav normāli ka istaba ir pilna ar būriem, kas sakrauti vairākos stāvos un būri ir piebāzti ar tirgojamiem kucēniem. Protams, ka viņi 90 % gadījumu nomirst, jo vakcinācijas grāmatiņas tiek izrakstītas falšas, pat zināms vetārsts, kas to dara. Tas, ka karīna- lida ir simpatiska sieviete, kas cilvēkos vieš uzticību, nenozīmē ka viņa ir godīga.

P pavel 28.05.2009

я как поглежу здесь собрались одни идеоты у каторых от нехуй делат крыша едет сидят пишут всякую ерунду дебилы полные

pavel ti korish Karini

Mamma 28.05.2009

Kas diez ir Karinas vetarsts?

Mamma 28.05.2009

Nu briinums ka tai Karinai veel neviens pa zobiem nav sadevis- dziivnieku mociitaaja.