Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS - Yorksīras terjeri

Ludzu palīdziet man ar padomu! Gribu pirkt Yorksīras terjera kucenu un vislētāk (200-250 ls)pēc sludinajuma var nopirkt no sievietes, kas atrodas Rīgā, BOLDERAJĀ. Bet mani mulsina tas, ka vinai tie kuceni ir bez pārtraukuma. Un ja pazvana un uzprāsa par kucenu, viņa atbild, ka tagad nav, bet pēc nedēlas būs. Un tad vinai ir piemeram tikai viens kucens, bet pec paris dienām jau atkal 6.
Ko darit?

S Saņa 04.06.2009

Nu jau ar vien vairāk te parādās aculiecinieki kas tai dzīvoklī ir pabijuši un savām acīm redzējuši tās sprostu kaudzes, kas pilnas ar suņiem. Manu paziņu lokā jau ir divi cietušie, kas nopirka un pēc trīs dienām apglabāja. Un tā kā kucēni ir bez dokumentiem, nevar pat aiziet uz suņu klubu lai pasūdzētos par šito cūcību.

Mamma 05.06.2009

Manai klassesbiedrenei mamma uzdavinaja jorka kucenu dzimenite. Pirka turpat par 200 ls. Ari nomira 3 dienu laika, ari naudu neatdod, telo baigo nevainigo visu vainu noraksta uz nepareizu attarposhanu. Protams vetarsts vainigs, laikam doma ka mums debili vetarsti. Draudzenei bija nervu shoks. Ja un par tiem buriem ar n..tajiem kuceniem jau visa Latvija runa.

H Harmonija 05.06.2009

Adrese zināma-liecinieki ir, tad ko gaidat?Ziņojat PVD un ejat ciemos pie tās nenormālās!
Nesaprotu, ko jūs te ņematies!Viņa šito viņa to, nabag kucēni.Nu tad dariet kaut ko lai nebūtu "nabaga kucēni", nevis sēdiet netā un bļaujat!
Ja man būtu kāds sakars ar tiem suņiem pievienotos, bet takā man jorki bijuši nebijuši, tad tik vien kā žēl, ka tā dzīvība tur mocās.

Mamma 05.06.2009

Draudzenes mamma jau zinjoja PVD- ceru sodu sanems pec nopelniem. Gribas bridinat parejos lai neiagrabjas.

H Harmonija 05.06.2009

Ieva, malacis tā mamma!

+ 100

Mamma 05.06.2009

Nafig tadai idiotkai kaut ko skaidrot vai prasit. Skaidrs ka jus visi vinai esat galigi -a mne po barabanu! Un tadam PVD vina vienkarsi nevers valja durvis. Jus te rakstat, uztraucaties. Karina tikai panirdz un dzivo pa savam .

K kolja 07.06.2009

ebanutie latishi ebalniki pozakrivaite so svaimi sobakami zaebali nitj uchite albanskij obsosi labatye..

Kolja, neponimaju?

Mamma 07.06.2009

Ko Kolja saka? Neko nesapratu. Bez 100 gram neponjat.

Mamma 07.06.2009

Tie ir milas apliecinajumi Karinai. Vietejais stucers atzistas milestiba, publiski-ot vsei dushi!

A aga 09.06.2009

tas jau noziimee, ka sii leedija zin, ko paardod, piekam zinot, ka suniisi slimi, prasa lielu summu, taa kaa naaks, naaks vinai viss atpakal

D dusmas 09.06.2009

Lasu: nevērs PVD vaļa durvis..., cilveeki tak jau ir gudraaki, neveers tad neveers, bet šii kaza vairs nevarees buut droša, kad naak kaads no PVD, un kad piem itkaa kads, kas veelaas iegaadaaties suniiti, un ir visaadas tehnologijas, piem kamera.

Mamma 10.06.2009

Vinjai tagad cita taktika- pieved kucenu pie lielveikala un visi gali udeni.

D Daiga 10.06.2009

Igaunijā Karīna iesmērējusi veselu kaudzi slimus mirstošus kucēnus un tur pret viņu tiek vākti materiāli krimināllietas uzsākšanai, jau atsūtīts pieprasījums arī uz Latvijas policiju. Tā kā kamēr mūsējie tikai bezspēcīgi vicina kulakus, igauņi to kazu novāks cerams uz ilgāku laiku

Mamma 10.06.2009

Nu ta dod valjaa, starptautiskaa Aferiste!

Mamma 10.06.2009

Karina maita! Nomelno visu Latviju.

I ieva 10.06.2009

Man ir ļoti žel visus cilvēkus, kuri uzķeras un palika bez naudas un suņa! Es gan nebiju neko dzirdējusi par Karinu, kad izlasot sludinājumu aizbraucu uz Bolderaju un nopirku pie viņas jorka kucēnu un viss ok, paldies Dievam. Tagad manējam 6 mēneši un ir vesels, skaists un dzīvespriecīgs. Godīgi sakot, ja būtu izlasījusi šis atsauksmes atrāk, tad uz Bolderaju nebūtu braukusi noteikti!!! Bet uz doto brīdi (lai cik tas nebūtu nepatikami visiem cietušajiem) varu pateikt viņai paldies par manu brinum sunīti par kuru es priecajos katru dienu:) Starp citu, viņa solīja ka būs mini, ta arī ir, bet par visu parējo sameloja.
Nereāli žel visus kucēnus, kuri gāja bojā! Cilvēkiem, kuri grib iegādāties jorka kucēnu varu ieteikt ņemt vērā šeit izteiktos komentārus, jo ka es saprotu pie tas Karinas pirkti kucēni izdzīvo ļoti rēti.

D Dmitrij 11.06.2009

Citaju i prosto ne verju potamucto ja toze kupil tam svoju sobaku i slava bogu s nej vse okej hodil s nej v klub skazali cto prekrasnaja sobaka bez izjanov.Ja ne imeju opita tak kak sobak u menja ne kogda ne bilo casto zvonil tuda ona mne pomagala v vibore sampunja shetki edi poetamu ja v shoke cto vi tut pro nejo pishite i na moj vzgljad zdes ocen mnogo pishet odin i tot ze celovek no nazivaet sebja po raznomu takim obrazom mstit eta moja tocka zrenija.Ja cto hotel to i polucil i pretenzej k nej ne imeju.

Mamma 11.06.2009

He vri Dmitrij ale Kostik.