Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS - Yorksīras terjeri

Ludzu palīdziet man ar padomu! Gribu pirkt Yorksīras terjera kucenu un vislētāk (200-250 ls)pēc sludinajuma var nopirkt no sievietes, kas atrodas Rīgā, BOLDERAJĀ. Bet mani mulsina tas, ka vinai tie kuceni ir bez pārtraukuma. Un ja pazvana un uzprāsa par kucenu, viņa atbild, ka tagad nav, bet pēc nedēlas būs. Un tad vinai ir piemeram tikai viens kucens, bet pec paris dienām jau atkal 6.
Ko darit?

D Dmitrij 11.06.2009

Pridi i posmatri na moju sobaku

Mamma 11.06.2009

Estonskiji vraci nasmotrelis vdovol. Aix xozjajeva sobirajutsa vse vmeste k tebe prijexat. S trupikami i vipislkami iz raznix klinik.

100 procentov zdes sidit kakaeto lzivaja ovca i polivaet grjazju
Takoe vpecitlenie cto sobaki umerali tolko u latishej ne odnoj russkoj reci ne strano li...

Ili russkie sobak ne pokupajut

Mamma 11.06.2009

Oi, oi Esti boys fiksaki par musu dakteriem. Nu ja tur jau likumi sakartotaki. Esot iesaistita ari Latvijas policija. Delo na krupnenkuju summu kad visi Esti kopa sanak.

D Dmitrij 11.06.2009

Kostik u tebja cto voobshe krisha otehala

D Dmitrij 11.06.2009

nu vot kostik i andra odin i tot ze celovek cto i trebovalos dokazat-teper vse ponjatno-

Mamma 11.06.2009

Ponjatno budet kogda vsem poterpevsim deneg pridjotsa otdavat cerez sud.

a ja ta tut pricem

xx 11.06.2009

Super butu ja to Karinu paņemtu pie pakaļas un ieliktu cietumā par krapniecību. A kas tur rakstija ka klubā atzina ka nopirktais suns ir baigi labs- MELI, jo Karina tak suņus pardod bez dokumentiem, tatad par kādu klubu var iet runa.

D dusmas 11.06.2009

kaa vina izskatas?Kur dziivo?Cik veca?

Mamma 11.06.2009

Esot jauna izskatiga blondine no Bolderajas.

R ruks 11.06.2009

Jauna blondīne, no Bolderājas... a es laikam esmu ar viņu gulējis - normāla caca Vārdā Eva, kas sūdīgi deva..:)))

xx 11.06.2009

Krieviete, bet normāli runā latviski

J juris 11.06.2009

gadi apmēram 30 gari mati svars varētu būt 75kg...domāju, ka suņus viņai pieved viņas draugs-vīrs, kurš aktīvi piedalās andelēšanā. Pielauju, ka šis krieviņš, kurs raksta, aiztāv Karīnu varētu būt viena un tā pati persona.

Mamma 11.06.2009

Esli pod objav- KARINA555, KOSTIK 555, VIKA777 -eto ona. Telefoni mogut menatsa.

G gggg 12.06.2009

jā, kARINA ievieto sludinājumus ar dažādiem nummuriem.

Mamma 12.06.2009

Diez kas no ta Karinas berna izaugs- slimigs nelaimigs vai rudits aferists?Varbut kad paaugsies savu mati ienidis, ta rodas tie dzivnieku un sievieshu nideji.

R rakaris 12.06.2009

Kur var apskatīt Karinčika bildi???? Varbūt kāds var noorganizēt???

V Viktor 12.06.2009

Foto v studiju...

K karina 12.06.2009

ANNA BUD TI PROKLETA ZA TAKIE GNUSNIE SLOVA -DA CTOB TVOI DETI BOLELI I BOLNIMI AFERISTAMI VIROSLI-CTOB JAZIK U TEBJA OTSOH, MOZNO GOVARIT VSE CTO HOCESH DA MERU NADO ZNAT VSEMU BIVAET PREDEL -POZVANI MNE VSTRETIMSJA I JA TEBE OBJASNJU CTO K CEMU KTO TI VOOBSHE TAKAJA SKOREJ VSEGO NEDALEKAJA TUPAJA DURA KAK I POLAVINU KTO SDES PISHET MNE LICNO NE KTO NE POZVANIL KAK TUT KRASIVO PISHET I NE CEGO PODOBNOGO NE GOVARIL-PROSTO LJUDI POZVANILI I RASSKAZALI CTO PARACKA URODOV PISHET RAZNUJU CUSH A DRUGIE PODHVATILI OT NE CEGO DELAT I RADI STARATSJA.JA MOGU DAT TELEFONI LJUDEJ I IH NE MALO I POSLUSHAETE KAKIE U NIH SOBAKI I KAK ONI SEBJA CUVSTVUJUT-A TO CTO TUT PISHUT POLNIJ BRED-I TE DVE SESTRI KATORIE CUT NE ZAGUBILI ODNAVO SHENKA PRIVEZLI ELE ZIVOGO PUST RASSKAZUT KOGDA JA ZVONILA I GOVARILA PRIVESTI SOBAKU TO ONI NE MOGLI DOEHAT POTAMUCTO VIPILI TO ESHE CTO-TO V ITOGE PRIVEZLI SOBAKU ISTOSHENUJU ELE ZIVUJU JA EE ELE VIHODILA PREDLOZILA OTDAT DENGI -NESOGLASILIS RESHILI VZJAT DRUGOVA SHENKA -SRAZU BILI PREDUPREZDENI ESLI CTO-TO V POVEDENII SOBAKI NE PONRAVITSJA VIZITE OBRATNO V ITOGE CEREZ NEDELJU POZVANILI I SKAZALI CTO SOBAKA UMERLA O DENGAH NI KTO NE ZAIKALSJA CTOB MNE PUSTO BILO ESLI ETO NE TAK V ITOGE TOT SHENOK ZDOROV KRASIV I VESEL I LJUDI OCEN DOVOLNI CTO IM DOSTALSJA IMENNO ON-A ESLIB ON OSTALSJA TAM JA UVERINA CTO BILOBI TOZE SAMOE VOT I POSUDITE SAMI V CEM MOJA VINA ZA TO ONI ZDES KAK TOLKO MOGUT POLIVAJUT MENJA GRJAQZJU VSE PO OCEREDI A SAMI...