Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS - Yorksīras terjeri

Ludzu palīdziet man ar padomu! Gribu pirkt Yorksīras terjera kucenu un vislētāk (200-250 ls)pēc sludinajuma var nopirkt no sievietes, kas atrodas Rīgā, BOLDERAJĀ. Bet mani mulsina tas, ka vinai tie kuceni ir bez pārtraukuma. Un ja pazvana un uzprāsa par kucenu, viņa atbild, ka tagad nav, bet pēc nedēlas būs. Un tad vinai ir piemeram tikai viens kucens, bet pec paris dienām jau atkal 6.
Ko darit?

K karina 12.06.2009

A ESLI KTO TO IMEET CTO TO PROTIV MENJA POZVANITE HOTJABI I POSTAVTE MEHJA V IZVESTNOST U MENJA VSEGDA VKLJUCENI VSE TELEFONI-A ZA GLAZA NECEGO.A ESLI KTO ZATRONET TEMU PRO REBJONKA SAMA V SUD PODAM U KAZDOVA EST DETI I ETO SVJATOE I KAZDIJ CELOVEK ETO ZNAET TOLKO TUPOJ MOZET NAPISAT TAKUJU GADOST

Mamma 12.06.2009

Vo gadi, vo gadi cestnuju biznesmenku obgadivajut. Nebosj pridurki iz kakogo elitnogo kluba. Da pozakrivat vse klubi, puskai rastot i cvetit desevii biznes. A vsex nedovolnix v pomoiku. I ostavte nakonec cestnuju pri cestnuju mat v pokoe, nu i cto esli rebenok vmeste s 25 scenkami rostot. Eto krasota scenocki. I kazduju nedelju drugie.Mama o nem zabotitsa igruski pokupaet, deneski na to imeitsa. A v san epid stanciji odni idioti rabotajut i nicego pro normi zizni neznajut. Posli bi i sami lutse sobacku kupili tem samim zabotlivuju mamasu podderzali.

D dusmas 12.06.2009

Ganjau taads pats dziivnieku mociitaajs buus, kas cits var buut.

Mamma 12.06.2009

Es gan piekritu Annas teiktajam. Karina nav nekads zelta gabalinsh. Bet nu tas emocijas un ambicijas... . Taa apcakareet pus Baltijas un vel teelot apvainoto. Es jau nu zinu ko rakstu jo straadaaju kliinikaa.

R rustams 12.06.2009

da liksiet jus vinjai mieru reizi par reizeem vai nee dritvai miciit?

P pagissrajona 13.06.2009

ew latishi nezaeblo vam uzhe tut ? davaj 1 X 1 vozle laimovskix chasov m ? WHITEPRIDE !

D dusmas 13.06.2009

A WOt BEIGS VIŅA PELNIIT UZ SLIMU SUŅUKU RĒĶINA???????????????????????????????????????????????????BUUS BUUS PVD PIE VIŅAS MIDZEŅA

E ew 14.06.2009

!

Ko tur brīnies, tak tā ir noteikti spekulante, kura tos kucēnus iepērk kaut kur Lietuvā un te dārgāk pārdod.

J Jana 08.07.2009

Diemžēl uz šīs pasaules dzīvo ļoti negodīgi cilvēki, kā piemēram Karīna no Bolderājas, kam ir vienalga par tālāko suņa likeni, jo viņA tikai iepērk un pārdod, lai dzīvotu uz nevainīgiem sunīšiem un uz nelaimīgo, apkrāpto cilvēka rēkina!!!

N Natalja 08.07.2009

Kakoj bred! Nu ne zastavljajut zhe vas pokupatj etih schenkov nasiljno, ne hotite, ne pokupajte!!! A schenki sejchas mnogie bolejut i u razvodchikov tozhe, potomu, chto v svoe vremja zavezli virus s Rossii, kotorij, poka esche ne nashli chem lechitj. Ja svoego biglika vzjala u mestnogo razvodchika, tak on u nas na tretij denj zabolel tak, chto nedelju pod kapeljnicej lezhal, bez edi i pitja, nikto ne znal, chto za virus, vrach ego s soboj vozil postojanno, nochami prosipalsja proverjatj ne umer li! Razvodchica zhe vracha i posovetovala! Nichego, vilechili, bilo bi zhelanie i horoshee otnoshenie k sobake! Uzhe pervoe mesto na vistavke vzjali! Tak chto, ne nado obizhatj ljudej, sejchas ja dumaju, kazhdij zarabativaet kak mozhet! Chto-to ne nravitsja, ne pokupajte! A trogatj cheloveka i ee detej ne stoit! Deti-cveti zhizni, eto svjatoe dlja kazhdoj materi!

I Ināra 08.08.2009

Tas kaut kas šausmīgs notiek, ka pārdod slimus kucēnus.
Kad beidzot valsts iekasēs pvn no pārsevējiem?

: :/ 08.10.2009

Mes ari nopirkam, slimu ar erci!!! Vinjai tagad visa gjimene kasas un sunju tur ir vairak ka 10 un tie ari kasas!!! Kadas shausmas, mes atdevam kucenu atpakalj, jo vinju vairs nevar izarstet!!! Un vel, zvanijam vienai tantinjai no LKF un vinja pateica, ka vinji parperk sunishus, bet pashi tolkam neaudze... zinatu agrak cik daudz sudzibu par vinju NEPARKO NEBRAIKTU PIE VINJAS!!!

Mamma 08.10.2009

Tantinjai no LKF...

: :/ 08.10.2009

Tantinju ja nemaldos sauc Irina, personigi ar vinju nerunaju, to darija mans puisis..man nervi netur cik ljoti zhel ta kucena, nabadzinjsh, sird sap par vinju... kad veterinares ieraudzija, pateica, ka nedriksteja tadu pirkt, bet ko mes tadi NOVICHKI varejam saprast, ta jau mums likas, ka jau daudz informacijas sakrajam, lai nopirktu normalu kucenu, bet redz, ka atkal apchakareja... naudu gan vinja atdeva mierigi, tikai tad kad vinjas virs iedeva naudu, parkskaitot tur bija 210Ls nevis 230Ls, gribeja laikam piechakaret...
jutu lidzi visiem, kam kucentinji nomira

Mamma 08.10.2009

Nu ko ta sieviskis atkal ar veco netikumu nodarbojas.

: :/ 08.10.2009

Andra, esat redzejusi tos nabaga slimos kucenus?

: :/ 09.10.2009

nadejusj eta semja polu4it 4to zasluzhila, tak obrawjatsja s zhivotnimi eto pipec kone4no...

: :/ 09.10.2009

nesotavljajte vse poterpevwije eto beznakazanno, pustj protiv nih vozbudjat ugolovnoje delo!!!

K kolja 09.10.2009

horoshie ljudi i sobaka moja ljuboj pozaviduet