Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS - Yorksīras terjeri

Ludzu palīdziet man ar padomu! Gribu pirkt Yorksīras terjera kucenu un vislētāk (200-250 ls)pēc sludinajuma var nopirkt no sievietes, kas atrodas Rīgā, BOLDERAJĀ. Bet mani mulsina tas, ka vinai tie kuceni ir bez pārtraukuma. Un ja pazvana un uzprāsa par kucenu, viņa atbild, ka tagad nav, bet pēc nedēlas būs. Un tad vinai ir piemeram tikai viens kucens, bet pec paris dienām jau atkal 6.
Ko darit?

Z Zuze 29.05.2009

Tā jau Karīnai nav nekāda vaina, smuka meitene un māk ar cilvēkiem runāt tā, ka pat pēc tam, kad nopirktais kucēns aiziet labākos medību laukos, apšmauktais pircējs pat nemēģina ar viņu noskaidrot attiecības.

Mamma 30.05.2009

Ja nu tas ir fakts ta Mau.. atkal ir iesmerejusi glupajiem vientieshiem mirstoshu kucenu. Un protams visa vaina tiek novelta uz stulbiem vetarstiem- redziet vetarsts iedomajas attarpot kucenu- tatad vainigs. Kursh gan musdienas attarpo kucenus? Tikai glupi vetarsti, no ta tad ari mirst nabaga mazie dzivniecinji.

L Lita 01.06.2009

Karīna pārdod jorkus ( un, protams, arī jorku jauktenīšus kā jorkus) pa lēto- no 180 ls un uzskata, ka ja izdzīvo kaut vai katrs trešais, tad viss ir ok. A cilvēki domā, ka baigi godīgā kundzīte- pa 180 ls jorkiņus andelē. FIGU!!
SLIMI JORKU JAUKTENĪŠI.

Mamma 04.06.2009

Pilnigi piekritu ka ta sieviete pardod slimus jorka jauktenus. Nav ne kauna no goda tai Karinai Bolderaja. Mana masa nopirka kucinu no tas sievietes un jau vakara kucens vema, neko needa un bija tada caureja ka udens smirdigs. Lai ari uzreiz griezamies pec palidzibas pie vetarstiem kucenu izglabt neizdevas. Tik daudz asaru izraudajam. Karina uz zvaniem neatbild, kad zvana no cita telefona visu noliedz, saka pasi vainigi un dakteri vainigi. Naudu neatdod. Vel tur bija pilns dzivoklis ar visvisadiem kuceniem buros. Dazi buri bija apsegti lai mes neredzetu kas tur ieksa, tikai dzirdejam ka tur zeeli piikst mazulishi.

I Ināra 04.06.2009

ĀRPRĀC, KĀ TĀ VAR!!!
Vai tiešām neviens neko nevar izdarīt, lai neandelētu nevainīgus suņus?

J juris 04.06.2009

viņa sodu saņems pa visiem saviem grēkiem...

Mamma 04.06.2009

Es nesaprotu Karinas kaiminjus. Vai tiem viss vienalga? Kaa var to izturet?

Mamma 04.06.2009

Nu tas jau ir par traku! Kaut kas nedzirdets!

H Harmonija 04.06.2009

Cik stulbam vispār jābūt lai pirktu suni redzot ka viņi dzīvo tik drausmīgo apstākļos?Ja es redzētu kā tiek turēti kucēni es momentā uz policiju zvanītu nevis pašaumsinātos un vēl atbalst'itu viņas biznesiņu.

Mamma 04.06.2009

Nu Linda tad brauc, skaties un zvani uz policiju!

Mamma 04.06.2009

Nu policija te diez vai ko lidzes, ari PVD var pirmoreiz tikai bridinajumu uzrakstit. Te nu pashiem pircejiem jabut aktiviem.

K Katja 04.06.2009

Не ищите щенка дешевле, если заводчик на щенках не экономил то здоровый породистый и правильно вырощенный щенок никогда не будет стоить дешево. Прежде чем покупать щенка убедитесь что щенку провели обработку от паразитов (от глистов и блох) и что у щенка сделаны нужные прививки и есть ветеринарная книжка, где указаны все сделаные прививки и стоит печать ветврача. Так же у щенка должна быть щенячья карточка которую потом в клубе Вам поменяют на родословную. Не поленитесь и позвоните в клуб узнайте зарегистрирован на данный момент такой помет щенков в клубе. Если у заводчика нету на руках никаких документов на щенка, воздержитесь покупать щенка. Обратите внимания на условия в которых содержатся щенки! Так же стоит воздержаться от покупки щенка, если Вам не показывают родителей данного щенка, или мать щенков и сами щенки в плохом состоянии, грязные, текут глаза, не блестит шерсть, неприятный запах, щенки не активные, сразу уходите от такого заводчика. Скорее всего Вы попали к разведенцам которые гоняться за прибылью, а щенков ростят лищь бы продать, да и мать щенков рожает каждую течку, что не прибавляет здоровья ни ей ни щенкам!!! У таких заводчиков Вы не купите хорошего породистого и здорового щенка. Не делайте ошибок которые в дальнейшем могут стоить жизни Вашего питомца! Не покупайте щенков у разведенцев!!! Обращайтесь к заводчикам которые искренне болеют за свою породу, и Ваш питомец будет радовать Вас как минимум 10 лет. Также хороший заводчик не продаст своего щенка кому попало. Заводчики тоже люди и всегда можно договориться взять щенка в рассрочку если у Вас нету сразу всей суммы заплатить за щенка. И не ищите дешевки, запомните скупой платит дважды.

V Vita 04.06.2009

Nu kāds naivums, Katja! Ta viņai līdz ''разведенцев '' pat tālu. Sapērk Lietuvā par pusvelti visādu slimu h...ņu un tad jau var atļauties šeit durakiem pa lēto tirgot. A vet. grāmatiņas tagad tirgo vesela rinda vetārstu- ar visiem zīmogiem un parakstiem.

Mamma 04.06.2009

Man liekas tas ir antisanitari, un vinjai vel tai dzivokli mazs berns aug. Noteikti tarpu pilns un blusu sakosts. Vajadzetu zinjot uz bernu tiesibu aizsardzibas organizaciju. Te noteikti ir darbs policijai un barintiesai. To bernu vajag izolet no tadiem apstakljiem!

H Harmonija 04.06.2009

Netaisos nekur braukt un skatīties.Nesaprotu kas tie par cilvēkiem kuri vispār pērk kaut ko tik nekvalitatīvu.Tas pats, kas pirkt iepuvušu karbonādi un domāt, ka ar sāli un ūdeni dabūs viņu atkal ēdamu.

Mamma 04.06.2009

Tie nav cilveki tie ir lohi kas perk tados apstakljos kucenus. Bet par to bernu gan vajadzetu kadam parupeties. Nedomaju ka Karina ir laba mate, ja jau tirgo slimus kucenus tad berns ari ir neaprupets, parazitu pilns . Kads gan vispar var izaugt berns tados apstakljos.

Mamma 04.06.2009

Ausis noraut tadai maitai, citas sievietes grib bernu bet neka nevar tikt pie tada. Bet te viena slampa tur bernu antisanitaros apstakljos maza dzivokli kopa ar daudz dauz slimiem dzivniekiem.

Mamma 04.06.2009

Nu ja ir ta ka te raksta tad jau to bernu ari tur buri.Jo ja var saspunget mazus kucenus buros tad jau bernu ar tapat audzina. Cik nav dzirdets par tadiem gadijumiem. Noteikti tas berns pat runat nemak tikai zeeli smilkst ka kucens.

J josivs 04.06.2009

ko jūs te diršat, paši neko nav redzējuši un tikai dirš.

Mamma 04.06.2009

Josifs laikam ir veiksmigais biznesmenis un berna tevs viena persona.