Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS - Yorksīras terjeri

Ludzu palīdziet man ar padomu! Gribu pirkt Yorksīras terjera kucenu un vislētāk (200-250 ls)pēc sludinajuma var nopirkt no sievietes, kas atrodas Rīgā, BOLDERAJĀ. Bet mani mulsina tas, ka vinai tie kuceni ir bez pārtraukuma. Un ja pazvana un uzprāsa par kucenu, viņa atbild, ka tagad nav, bet pēc nedēlas būs. Un tad vinai ir piemeram tikai viens kucens, bet pec paris dienām jau atkal 6.
Ko darit?

Mamma 13.02.2009

Jaa ta varetu but.

Mamma 13.02.2009

Es to pat par velti nenjemtu.

K kira 17.02.2009

protams, ka viņai tie ir, jo droši vien ved no Lietuvas...tā dara ļoti daudz spekulantu... :((((((

K katina18 18.02.2009

Varu pārdot jorka puiku pa 200ls ja ir vēlēšanās raksti [slēpt]@inbox.lv pēdējais palicis puikiņš, visas pots ir tapēc ir veels :) tik nav dokumentu jo kucēna mammu uz izstadēm nevedu :( ņēmu tik savam priekam :)

Mamma 18.02.2009

Ta ir reklama antireklama?

Mamma 20.02.2009

Varbut vel kas grib reklameties?

Mamma 24.02.2009

Es ar gribu zinat cik tad isti maksa labs vesels Yorks? Un kur tad var pirkt un kur ne?

L Laura 25.02.2009

Labus jorkus var nopirkt no dāmas, kurai pieder sunju frizētava uz avotu ielas, tuvāk blaumaņa ielai. nopirku superīgu suni, daama pati ved uz istaadeem, audzee, kopj, viss kaa naakas, loti smuki jorki, pie tam, ar miiliigiem giimiishiem, nevis taadi, kaa parasti.

Mamma 25.02.2009

Paldies Laura!

Mamma 26.02.2009

Uzmanaties gan no Zaiciku tirgotajas atkal savus zaicikus ar nespodram actinam tejas kruze sabazusi un sit gaisa uz nebedu. Nu nelabi tas viss izskatas.

Par ko iet runa?

SS.lv dzivnieki pardod. T 22339575

H Harmonija 26.02.2009

Labs jorks maksā sākot no 400Ls, lētāki vairs nebūs nekādi jorki, bet slimi kranči ar viltotiem ciltsrakstiem.

Mamma 27.02.2009

Trusis jorku pazineejs. Mazs trusits, mazs jorkinjs un abi Bolderaajaa satikaas.

Mamma 03.03.2009

Ak tu mi un ze tai damai no Avotu ielas tak laikam Yorki LKF klubaa. to nu gan es negribu, lai man izaug yorks + - 4kg un pa daargo. Re ku te tik daudz neapmierinaati ar to LKF. Tad jau labak 2 no Bolderajas nopirksu. Man pashai jau ir ljoti beediiga pieredze Daugavgriivas ielas klubaa.

K Kristina 05.03.2009

Parvoviruss na arstejams!!! Bads vairaku dienu laika? Kur tu to ravi???

Mamma 05.03.2009

Kkads murgs, vai ta vecene tik tiesam tirgo slimus Yorkus? Bietee vaig sadot tadai.

Mamma 05.03.2009

Te visadi raksta par to bolderaju, es tris toicikus nopiku no bolderajas tirgotajas puiku un divas meitenes. Kuceni jau 4 menesi veci un vel dzivi. Nekadas lielas veselibas problemas mums nebija, tikai sakuma caureja. Kad sunisi izaugs man bus savs biznes, augs un vairosies. Nebus bezdarbnieku pabalsts jaludzas. V eseligi lieli, jau taksisa izmera .

G Guga 05.03.2009

Lasu un šausminos. Es ar gandrīz nopirku kucēnu no Bolderājas. Pārdevēja likās simpātiska sieviete- krieviete ar gariem blondiem matiem, smaidīga, bet kucēns gan tik smaidīgs neizskatījās: dikti tieviņš, ar skumjām blāvām actiņām. Žēl jau man bija viņu ļoti, arī cena lēta, bet neesmu jau apbedīšnas birojs.

Mamma 05.03.2009

Kad es ss.lv ieraudziju sludinajumu, ar to pasu numurinu bija piedavajums 50 % skidka dzivnieku kapseta. Ta ka pat ja nomirtu kucens Tev Guga apbedisanas biroja loma nebutu jauznemas.