Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS - Yorksīras terjeri

Ludzu palīdziet man ar padomu! Gribu pirkt Yorksīras terjera kucenu un vislētāk (200-250 ls)pēc sludinajuma var nopirkt no sievietes, kas atrodas Rīgā, BOLDERAJĀ. Bet mani mulsina tas, ka vinai tie kuceni ir bez pārtraukuma. Un ja pazvana un uzprāsa par kucenu, viņa atbild, ka tagad nav, bet pēc nedēlas būs. Un tad vinai ir piemeram tikai viens kucens, bet pec paris dienām jau atkal 6.
Ko darit?

Mamma 06.03.2009

Neticiet jaunam skaistam vushkaam, taapat piecakares.

Mamma 06.03.2009

Nu kurs tad skaistuli 8. marta brauks sveikt?

Mamma 06.03.2009

Es varbut ari aizietu bet baidos ka mana blondinka nogibs aiz sausmam ieraugot kads es milzu Zakis izaugu no maza zaicika. Vel jau augsu un augsu, kad izaugsu tad ari aiziesu.

Mamma 09.03.2009

Jocigi ka gan cilveki uzticas perkot kaki maisa, citadi to nenosauksi.

Mamma 23.03.2009

Man slikti.

G ginta 16.04.2009

vai vinas vards(blondine no bolderajas) gadijuma nav karina?keramikas iela 2?!!

G ginta 16.04.2009

nekada gadijuma no vinas neko neperkat!!!un mes neklusesim uj butu labi ja visi cietusie zvanitu uz dzivnieku aizsardzibas organizaciju un zinotu!!!

I ieva 27.04.2009

Nopirku pie Karinas (Keramikas iela2) kucenu. Tagad lasot šo visu man kļuva slikti. Pa 210Ls. Nopirku ne tapec ka naudas nepietika ar dokumentiem, bet gan tapec ka smuks ļoti kucens un man šausmīgi patika. Bet problemas bija gan - jo uz trešo dienu kucenam kļuva slikti, jo viņš nevarēja est, neko negribēja. Tad pēc laiciņa viņš saslima, klepoja un es domāju ka neizdzīvos. Bet tagad viņš ir vesels, nereāli skaists un arī svars atbilstošs 1, 5kg piecos menešos. Lai kucēns nenomirtu vajag rupēties par viņu un ja kas tad uzreiz negaidot griezties pie vetārstiem. Mans kucēns ir skaistāks nekā ar dokumentiem (gan spalva, gan zobiņi, gan austiņas). Pastaigajoties ar viņu visi brinas ka var būt tik skaits un kopts sunītis. Bet es arī pēc tam, kad nopirku viņu, redzēju ka ss.lv paradas sludinājumi no Karinas (29762461) un viņai jau bija 6 kucēni, kaut gan man viņa teica ka manējais ir pedējais. Tas nozīme ka kaut kas tur nav ka vajag.

I ieva 01.05.2009

Starp citu gribētos arī piebilst par dzīvnieku aizsardzības organizāciju! Ja Jūs kāds naivi cerāt ka viņi palīdzes - kļūdaties!!! Man ir divi suņi mājās un vienu vakaru vīrs atnāca mājās (pēc nakts maiņas) ar lielo suni, kurām ziemā bija auksi un ja vīrs nepaņemtu, tad suns neizdzīvotu. Ta ka pie sevis atstāt nevarējam, sākam zvanīt uz dzīvnieku aizsardzības organizāciju, kur uz mani sakliedza . Pēc tam sāku zvanīt uz patversmēm, bet man teica ka nevar palidzēt un beigu beigās man no dzīvn.aizsardz.org. vienkarši neņema klausuli. Ka teica dzīvnieku aizs.organizācijas vadītāja (Astrīda) "Mana sirdzapziņa ir tīra, dienā es palidzu daudziem dzīvniekiem un ja es vienam nepalīdzēšu, tas nekas". Tagad tas suns dzīvo pie vecākiem un tā saucāma dzīvnieku aizsardzības organizācija diemžel nepalīdz atsaucīgiem cilvēkiem, kuriem patiešam rupj dzīvnieki. Jo esmu parliecināta ka to suni neviens nepaņemtu no ielas, cilvēki labāk paies garām. Jūs varāt zvanīt vai arī nē - jēgas nekādas!!!

Nu, moins!

B Baiba 01.05.2009

Jūlija, nesaprotu, vai tu reklamē šo suņu tirgotāju???? ''Super'' pirkums pa 210 ls- bet cik tu iztērēji par ārstēšanu? Es vispār brīnos, ka šis kucēns ir izdzīvojis. Citiem gan nav tā paveicies...

Vija tu no LKF?

Mamma 01.05.2009

Vai tie 6 no vienas mammas? Nu ja ta tad nekada gadijuma tads yorks pieaudzis nesvers 1, 5 bet gan 6 kg.

Mamma 01.05.2009

Vija tev skauz, ja? Pasai klubaa tikai begemotyorki uz pilnu klappi? Labi ka klubaa nav svaru, citadi jaunie ipasnieki sirdstrieku sakertu uzzinot ka kucentins 5 menesos sver 5, 5 kg.

Mamma 01.05.2009

Nu LKF jau nav vainigs ka kuceni tiek parbaroti un nepareizi audzinati.

Mamma 01.05.2009

Ja un LKF ir dzili vienalga ka taada Karina no Bolderajas, Keramikas ielaa 2 pardod slimus kucenus.

Nu kas to teica ?

Mamma 01.05.2009

Nu ja nebutu vienalga tad pievertu to boditi, staasta ka tur konteiners uz konteinera stav vairakos stavos un visur sabazti mazi kuceni. Bet mammas tiem kuceniem nava.

Mamma 01.05.2009

Nu gan sasmiidinaaji. LKF interese tikai skanoshais un visas vinju darbibas tikai no ta izriet. Un tie pashi taadi pashi . Re ku tai Priladishai vesela joku ferma. Domaa tos buuros netur?

I ieva 02.05.2009

Vija! izlasi uzmanīgāk un tad sapratisi vai es reklamēju to suņu tirgotāju vai nē. Godīgi sākot ja es šos komentārus būtu izlasījusi pirms kucēna pirkšanas es no viņas nepirktu noteikti. Un neiesaku arī to darīt citiem. Pati esmu riskējusi un paveicies! Pati domāju ka kucēns neizdzīvos, pardzīvoju nereāli. Tai pardevējai no Keramikas ielas dzīvoklī bija ļoti daudz suņu ( pilns būris, kādi 10 vai pat vairāk kucēnu toi terjeri un jorki kādi 5-6, kuriem jau bija pieci seši menēši), tāpēc es arī uzķeēros un nopirku, jo ne mirkli nešaubijos par to, ka viņa pati ir audzētāja.