Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS - Yorksīras terjeri

Ludzu palīdziet man ar padomu! Gribu pirkt Yorksīras terjera kucenu un vislētāk (200-250 ls)pēc sludinajuma var nopirkt no sievietes, kas atrodas Rīgā, BOLDERAJĀ. Bet mani mulsina tas, ka vinai tie kuceni ir bez pārtraukuma. Un ja pazvana un uzprāsa par kucenu, viņa atbild, ka tagad nav, bet pēc nedēlas būs. Un tad vinai ir piemeram tikai viens kucens, bet pec paris dienām jau atkal 6.
Ko darit?

N Nata 11.02.2009

Vai tik taa nav ar shito telef.nr.22339575 ? Bolderaajaa, tirgo Jorkus un toiterjerus.

S siikaa 11.02.2009

Tad tā ir kārtējā uzpircēja. Atceries, ja gribi lēti pirkt, tad dārgi maksāsi! Ja gribi nopirkt nevis suņuku, bet slimu, kroplīgu dzīvnieciņu, kas, iespējams, jau pēc pāris mēnešiem nomirs no kādas iedzimtas kaites, tad zvani šai sievietei vai pameklē vēl kādu lēto variantu!

A Aelita 11.02.2009

Jesli neprodojot iz doma, a predlagaet privezti gde ta u supermarketa ili benzokolonki, budti uvereni cto scenok dolga neprotjanit- i paru dnei neproidjot kak budite iskat sledujuschuju deshovku.

Mamma 11.02.2009

Man pazinja nopirka jorku- pec 3 dienam nomira, tagad kraj naudu nakosam.Es teicu lai labak perk caur klubu, bus drosak. Es domaju turpat pirka, jo teica Bolderaja bija. Un vel tur baiga netiriba esot, smirdot jau pa gabalu.

Mamma 11.02.2009

Jo... taaadu naudu atdod par siku kvekski, a tas nosprakst pec 3 dienam. vo tupaki.

R Raisa 11.02.2009

Eta slucaino ne ta provodnica poezda, kotoraja gonit iz Rassiji scenkov? Eto zhe ne yorki, a pomes kakaja ta... Nado soobschit, cto na poezde provodniki regularno vozit kontrobandu. I gde smotrit pogronicnaja veterinarnaja sluzhba i tomozhniki?

Mamma 11.02.2009

oi, tocno laikam ta pati kas ved sarkanos ikrus un medikamentus no krievijas...

Mamma 11.02.2009

A ka ta vina tos sunus kopa ar paiku un medikamentiem viena soma?

Mamma 11.02.2009

Nu ko jus, tikai neperciet tik aizdomigus kucenus.

Brr...

Fui, cik prasti!

Mamma 12.02.2009

Ta ir ta pati kas piedava- zamecatelnie toiciki, malenkie zaiciki. Mazi krancisi bezskirnnes ar noljukusam ausim- un tik dargi prasa par kranci ka par istu suni!Pietam var redzet tiem sunjukiem nau labi, tadi slimigi izskatas.

E etta 12.02.2009

Man agrak bija suns tapec sanaca kontakteties ar ta saucamiem kluba ipasniekiem.Viniem bija pa 4-6 suniem, kurus neveda uz izstadem(diplomus izrakstija neklatiene), nekopa(afganu kurti bija piesieti pie kedes un protams sapinkojusies).Nabaga sunus paroja, tirgoja ar dokumentiem.Tatad papiri vel neko nenozime tos ar var sarunat jebkuram jauktenim.

S Svetlana 12.02.2009

A ko man darit? Vai nav nēviens no turienes nopīrcis? Kadas atsauksmes? Ja ir vesti no Krievijas, vai točno bus slimi?

A Adamssa 12.02.2009

Aizbrauciet un apskatieties pati, neviens taču neliek uzreiz pirkt. Es domāju - runas var būt arī pārspīlētas, slimu dzīvnieciņu var nopirkt no jebkura pārdeveja - nav mašīna ar garantiju, bet dzīvas būtne. Bet, ja sunītis patīk, kāda starpība vai ar izciliem ciltsrakstiem, kādos apstākļos to vecāki tika turēti un kādam mērķim turēti... Brauciet un skatieties.

Mamma 12.02.2009

tikai pec tam rokas kartigi nomazgajat.

Mamma 12.02.2009

hi tie kvankski tais bildes pec puslikisiem izskatas, domaju runas nava parspiletas.

A Anna 12.02.2009

"Tikai pēc tam rokas kārtīgi nomazgājiet", teica Anna, jo rokas viņa mazgāja reti.

a kajas?

Mamma 12.02.2009

Hi-hi zaiciki viendienisi. A tadus perk tikai galigi lau, ki.