Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS - Yorksīras terjeri

Ludzu palīdziet man ar padomu! Gribu pirkt Yorksīras terjera kucenu un vislētāk (200-250 ls)pēc sludinajuma var nopirkt no sievietes, kas atrodas Rīgā, BOLDERAJĀ. Bet mani mulsina tas, ka vinai tie kuceni ir bez pārtraukuma. Un ja pazvana un uzprāsa par kucenu, viņa atbild, ka tagad nav, bet pēc nedēlas būs. Un tad vinai ir piemeram tikai viens kucens, bet pec paris dienām jau atkal 6.
Ko darit?

I ieva 02.05.2009

Man patiešam paveicies ka mans kucēns ir izdzīvojis un vesels. Bet gribētos vel piebilst ka par šo suņu šķirni ir jāzin viss, jādabu un jāizlasa visa informācija par tiem, pirms Jūs iegādajaties šo suni. Par tiem ir jārūpējas savadāk nekā par citiem, jo viņi ir DAUDZ jutīgākie pret visu un jo īpaši pret ēdienu, jo parsvarā tie neēd suņu barību, tiem ir jāgatavo ēdiens. Ārstēšanai, kad mans salima es samaksāju 20 ls, kopā ar zalem Dzīvnieku veselības centrā.

S Santa 05.05.2009

stulbeņi!!! pēc tam kā nopērkat kucēnu vienmēr pārbaudiet viņu pie veterenāra, tad nevens nesprāgs, ja slims, tad ārstēēs!!! autors izglābs suņuku...

H Holivuda 07.05.2009

Stulbi cilveeki, grib smuku suni un leeti. Domaajiet tak ar galvu, skjirnes sunji kuriem ir savas ipatnibas kopshanaa, baroshanaa nemaksaas leeti. Ja peerkat pa kaktiem, tad rekjinaties ka tur nekas labs nebuus. Rokas apcirt tai tantei kas tirgo leeti abshaubaamus sunjus un tiem, kas peerk leeti naivi ticot.

Mamma 07.05.2009

Tante bez rokam... .Fe! Tu no Holivudas to vardarbiibu esi samaaciijusies?

H Harmonija 07.05.2009

Kā man gribās skaļi smieites par tiem, kas stāsta, ka LKF briesmīgs, naudu kāš, suņi slimi!Tikai pēctam visi tie, kas suņus pa lēto kaut kur sagrābstījušis skrien uz LKF mājas lapu un prasa, ko darīt, mazam sunim kājas no eņģēm krīt ārā, kucēnam nenormaāla caureja, lieliem displāzija, vēl kāds cits nekontrolējams un agresīvs.
visu to labāko par LKF varu teikt.šobrīd viens cilvēks no LKF vācu aitu suni paņēmis, skrien pie visiem vetiem un domā, ka viņš slims, acis iekaisušas, kājas krīt ārā un, kas vēl tur viņam nav, zvana audzētājam no LKF un prasa, ko darīt, audzētajs, laigan kucēnu ir redzējis un kucēns ir pilnīgi vesels, acis normālas, kājas kā jau kājas, acis mirdz un spalva saulē laistās, vienalga turpina dot padomus.Un jebkurā momentā ir gatavs viņu ņemt atpakaļ pie sevis, ja kaut kādu iemeslu dēļ jaunais saimnieks no suņa atsakās.
Nu patīk man tas LKF, visi no tā kluba zinoši, var ieteikt labus padomus.Un katrs audzētājs savā šķirnē ir spec ar daudzu gadu pieredzi.Un pasakiet man, kā LKF var būt slikts un spīdzināt dzīvniekus, ja uztur 2 patversmes un nemitīgi visiem skaidro kāda atšķirība sunim, kurš maksā 50Ls vai 350Ls?

Neiesaku vispār atbalstīt to no Bolderājas, viņa tur ar nelikumīgu biznesu darbojas, ne pa jokam uzvārās.Jorki tagad vispār lēti palikuši, visi viņi maksā ap 200Ls, kāpēc jāatbalsta suņu koncentrācijas nomentes un jāpērk slimu kucēnu?Lai viņa varētu uz nabaga kucēnu rēķina uzvārīties?Nevajag!Ja neviens no viņas suņus vairs nepirks viņa būs spiesta pārstāt kucēnus mocīt.

I inara 18.05.2009

Lasu un šausminos!
Es arī uzķēros uz tirgones Bolderājā, Keramikas 2-78.It kā dzīvoklis tīrs, bet suņus tiešam tur būros, mazā telpā+pašai mazs zīdainītis mājās.
Diemžēl, manam nabaga kucēniņam otrajā dienā piemetās caureja, vedām pie vetārsta, likām sistēmas, bet 6-tājā dienā nomira :(
Tās sirds sāpes, kuras ir jaizcieš, to nevar aprakstīt. Neiet runa par naudu, bet par mazo, mīļo kucēniņu, kuram bija tik ātri jāatstāj šī pasaule :( ...

Mamma 18.05.2009

Buuros??? CIk daudz sunju tur bija buuros? Vai sunjiem bija mantinjas, dzeerinu bljodinjas? Vai zinjojaat uz PVD?

Mamma 18.05.2009

Zvani uz PVD !

Mamma 19.05.2009

Upuru skaits palielinas, bet neviens neko nedara.

I inara 19.05.2009

Jā, uzrakstīju vēstuli PVD !
Tas bija vakars, bet būrī udeni neredzēju, mantiņas nebija redzamas:(

L Lida 21.05.2009

a ja nemogu s vami soglasitsja kogda ja priehala za shenkom v dome bilo cisto ni cem ne pahlo sobacki prekrasno vigljadeli bili veselie-s moej sobackoj vse prekrasno i mnogie mne zavidujut cto u menja takaja krasivaja sobaka esli menja interisovali kakieto veshe svjazanie s sobackoj ja zvonila i mne vsjo objasnjali i pomogali da i podruga moja kupila tam sobaku i s nej vse horosho-za sobackoj nado uhazivat pravilno umet s nej obrashatsja s takimi parodami nado kak s detmi, a esli vi dumaete cto s nimi kak i bolshimi vi oshibaetes a potom obvinjaete ljudej-nam kogda mi pokupali obo vsem predupredili i skazali esli cto-to ne tak ili zoznikajut kakieto voprosi srazu zvonite.Ja gorzus svoej sobakoj i blagodarna ljudjam kotorie mne ee prodal

Mamma 21.05.2009

Te viss skaidrs, sadistiska attieksme .

H Harmonija 21.05.2009

Kurus suņus tur būros?Tos no Bolderājas?Būris jau īstenībā nav nekas slikts, varbūt suns pirms brīža tajā bija notiesājis kādu kārumu un bija gulējis.Būris sunim ir kā sava personīgā mājiņa, tas pats, kas būda, laigan es jau neredzēju apstākļus.

L Lida 22.05.2009

Inara kakoj diagnoz postavil vrac?dlja togo ctob obvinjat celoveka nado znat v cem mozet u vas v dome problema? vid v kletke nebilo 20 sobak?ja citala mnogie zavodciki derzut sobak v specalnih kletkah v etom net nicego plohova eto oberigaet sobak naobarot ctob mallishi ne oblizovali vse podrjad.Ja toze kupila specalnij zagon dlja svoej ljubimici na pervoe vremja.

I ieva 22.05.2009

Istenībā būros kucēnus tur, lai tie iemācītos iet uz tualetī vienā vietā, lai tie neapestu kaut ko no grīdas utt. Es jau teicu, ka arī nopirku kucēnu no Karinas un paldies Dievam ka tas ir sveiks un vesels, BET es uzskatu ka viņš ir tagad dzīvs un vesels, tas ir tikai mans nopelns, jo es par viņu rupējos ka par savu bērnu, bet veselība, kad nopirkam nebija laba, viņš neko neēda un pat paiet nevarēja.
Citiem tomēr iesaku pirkt suni citur, bet tas ir tikai mans viedoklis. Un NEDRIKST pirk suni kamēr tam nav otra pote!!! Starp citu, šaubos ka tie dzimšanas dati, kas ierakstiti potēšanas pasē atbilst patiesībai, man liekas ka Karina no Bolderajas pasteidzas pārdot ātrāk un ieraksta tur pavisam citus datus.
Esiet modri un uzmanīgi kad iegādājaties kucēnu!!!

L Lida 22.05.2009

JILIJA a kak vi dumaete sobacka zila v odnoj srede sredi svoih privikla tam bili drugie sobaki ej bilo veselo i tut ona papadaet sovsem v cuzoj dom vse nova i ne znakomo konecno ona ispitivaet shok i eto vam skazet ljuboj celovek kotorij hot nemnogo znaet ili cital pro sobak-a to cto ona ne kushala pervij den eto vpolne normalno i mne tak objasnili eto stres, no kogda ona potihonku u nas asvoilas vse stalo na svoi mesta i nastroenje pojavilos i apetit i uze cerez paru dnej hodila na piljonku vnacale konecno promazala paru raz tak kak neznala vse dlja nejo bilo novo . Daze v klubah prodajut v 2 mesjaca i tam 1 privivka druguju dolzni delat sami -a vi raz dovolni svoej sobakoj dolzni bit blagodarni a ne na obarot - ja vas soversheno ne ponimaju-ja mogu ponjat teh kto prodaet svoih sobak s rodoslovnoj i prosjat po 500lat ih mozno ponjat pocemu oni oblivajut grjazju eto dlja nih konkurenti no vi???malenkij york eto i est kak rebjonok za nim nuzen uhod i tot kto eto ponimaet u nego i sobackoj vse horosho

I inara 22.05.2009

Tur būros turēja ne jau, lai iemācītos iet uz tualeti, bet, lai vestu vairumā kucēnus no Lietuvas un ar uzviju tirgotu...!Visvairāk sirds man nosāpēja, ka ieraudzīju, ka virtuvē zem Jorkšīriem atradās būris kur iekšā bija jau diezgan palieli 3 balti špici ar bēdīgām ačelēm:(
Tie suņi, kas tiek vesti pārsvarā ir ātri atrauti no mātes un garais ceļš uz Latviju, tas vien jau ir stress un+vēl kucēniņi nekādu mīlestību būros jau nevar saņemt. Man pat dakteris šajā gadījumā ir gatavs iet par liecinieku un apzvērēt, ka suns bija slims. Cien. Linda mums mājas nav nēkādas problēmas-nevajag tirgot slimus suņus un viss būs kārtībā!
ps. varbūt paši tirgoņi pat neapzinās kādu ļaunumu viņi šiem nevainīgiem mīļumiem nodara...

I inara 22.05.2009

Atvainojos nevis Linda, bet Lida!!!

V vita 22.05.2009

Šausmas būros tur suņus!Vai vispār spekulanti zin, cik lielai platībai jābūt uz vienu kucēniņu?
Tā jau skaitās suņu spīdzināšana, te jau var ierosināt krimināllietu.

L Lida 23.05.2009

A ot kuda vi znaete cto sobaki s litvi?utverzdaete cto oni bolnie oni vigljadeli tak?-togda zacem pokupali??/ do litvi ehat cut bolshe casa, ja ponimaju eslib ih vezli 1-2 dnja vas poslushat tak tam vse bolnie-v kletkah bila cistpota stojala voda eda i hozjajka nam s soboj dala horoshij dorogoj profesionalnij korm-da i vobshe prosto horoshie ljudi.Spekuljanti torgujut s ulici gde potom ih trudno naiti, a eti ljudi nam skazali esli voznikajut kakieto problemi srazu zvonite ili vezite sobaku obratno.