Meklēšanas rezultāti

Rīgas 86.Vidusskola - Nav sliktākas skolas Pļavniekos, nekā 86! ( Komentārs)

vai uz Rīgas 86 vidusskolas neattiecās likums par intrešu konfiktu kad var stradāt direktora vietniece saimnieciskajos jautajumos un viņas māsa ir tiešā viņas pakļautībā vel viņa lobē savu māsu

V valeris 06.09.2011
Komentāri 30 Izglītība

GoAdvanture - GoAdventure, как бюро путешествий в АД ( Komentārs)

Tā jau ir, gribās konfekti, bet naudu maksāt negribās. Nu kāda velna pēc jāpērk kaķis maisā, kaut arī par 450 latiem uz diviem... Gribējaš ietaupīt? Nu tad nav ko tagad raudāt.

Dzīvokļu mākleri - Mākleri ( Komentārs)

Par ko tu sūdzies sūdzambībele? tev kāds sūkājamo konfekti no mutes izrāva? Neuzmet lūpu mazais?

R ritvars 17.06.2011
Komentāri 4 Īre

Latvijas Valsts - zog ( Komentārs)

Es esmu latvijas patriote, bet esmu pret valdību. Es visus nodokļus maksāju, normāli saņemu algu un man dzīvē viss ir labi. Pati esmu piedzīvojusi bada laikus, kad tikko kā kļuvu par māmiņu, tad vienu konfekti ar bērnu dalīju uz pusēm. Tāpēc es saprotu, kā tas ir. Jā, protams, ir nodokļu nemaksātāju, kas valstij atņem naudu, bet reāli-par kādu naudu viņi var to samaksāt? Pēc domas, viss ir uz riņķi. Tu nemaksā-valsts nesaņem naudu-tev ir maza alga- tu nevari samaksāt. Un arī citiem dēļ...

K Kristya. 02.12.2010
Komentāri 24 Pārējās

Depo - Nevaru klusēt ( Komentārs)

Nevaru klusēt Jāskatās cik liels bija reibums. Vismaz, ja bija tā spirta smaka, atad jau varēja kādu košļeni vai konfekti pieklājības pēc pasūkāt. Vai pārdevēja bija adekvātā stāvoklī un varēja parunāt un pastrādāt? Jāatzīst, ka sievietēm nepiestāv lietot apreibinošas vielas un kur nu vēl darba laikā.

Pasažieru vilciens - Neadekvāti augstas biļešu cenas ( Komentārs)

Neadekvāti augstas biļešu cenas 3. augustā braucām uz Daugabpili ar vilcienu. Sēdējām 2. vagonā. Pirms Lielvārdes vagonu ielenca tā sauktie revidendi. Īpaši jau rupjš un nelaipns ir tas maza augums vīrietis ar melnām ūsiņām, kas mēdz ņirgāties par neaizsargāto pasažieru grupu- invalīdiem, represētajiem, brutāli atņemot apliecības, pa visu vagonu sākot kaunināt un vēl draudi izsaukt policiju. Viņš tobrīd piesējās vienam kungam gados, ar kruķi rokās, par viņa invalīda apliecības neīstumu. Nabaga večuku beigu beigā...

Prāta vētra reklāmas - Kāpēc Prāta vētras reklāmas priekšā un pakaļā? ( Komentārs)

Komentētājiem. Nu un kas par to, ka diski un balvas. Reklāmas tik un tā ir pārāk uzbāzīgas. Varbūt tas ir menedžmenta nopelns, varbūt tie māk sūdu par konfekti nopārdot. Varbūt menedžments prot lāci no meža izrunāt??? Bet realitāte ir tāda, ka Kaupers dzied smalkā balstiņā, it kā olas tam būtu durvju spraugā iespiestas pabijušas. Nav ne vēsts no īstu vīru balsīm. Pasakiet, ka tā nav. Pasakiet ka tā nav tāda ziliķu ņaudēšana. Vismaz Leonards Koens būtu kaunējies no tādas pederastu spiegšanas.

L Lo 24.10.2010
Komentāri 20 Mūzika

Edgars Dzalbs - zaglis un krāpnieks ( Komentārs)

177.pants. Krāpšana (1) Par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos vai ar viltu (krāpšana), – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām. (3) Par krāpšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa, vai ja tā izdarīta, iegūstot narkotiskās, psihotropās, stipri iedarbīgās, indīgās vai radioaktīvās vielas, sprāgstviela...

Spied tikai datora pogas - vai tas ir nopietni? - Ta ir krāpšana? ( Komentārs)

Būtībā tā ir krāpšana ja to tā var nosaukt. Gan reklāmdevēju gan spiedēju... tagad slinkums rakstīt vēlreiz visu garo izklāstu, bet šeit var izlasīt kas un kā... http://www.bestmarketing.lv/2009/01/uzspied-uz-reklmas-un-saem-konfekti.html Tur ir izskaidrots viss precīzāk... shēmas ir vairākas bet ideja viena...

Lattelecom - "labkais" klientu serviss ( Komentārs)

'labkais' klientu serviss Vispār pediņ Igor, man līmenis ir daudz augstāks kā yev! Es vismaz nesūdzos par dzīves sīkumiem kā tu. Galu galā, neesmu vainīgs ka onkulis tev konfekti atņēmis, un tev par to gribas lielu brēku celt. Ej mammai pasūdzies!!!

Marmelādes darbnīca - kvalitāte ( Komentārs)

Veikals super un prece super un pārdevēji super! Laikam īsta latviete tā Anna, ka viss jānomētā ar dubļiem. Kurš tev ko nodarījis, ka tik pikta. Nopērc konfekti - būs gaišāks skats uz dzīvi :)) Ieejiet - tai bodē ir SUPER lietas. Pati sapirkos bantes un čībiņas, pamperkūka - super lieta, gāju uz kristībām, tādas nekur citur Lavijā nav!!! Man baigā škrobe, ka latviešu cilvēks uztaisa super bodi, pats taisa tās mantas un viena ar dzīvi neapmierinātā visu nomelno. Eh latvieši latvieši, vai pašiem neriebjas būt tādiem īgņām...

Rustams Eberhards - Krāpnieks no Talsiem ( Komentārs)

tisham jasmejas par to ka sis gangsters esot! HA HA pedejais suds. 16 gadigu puiselju vidu jau var izcelties jaa.. bet kapeec tad vinjs samizas ik reiz kad kads lielaks kko uzblato.. konfekti bernam vinjsh mak atnjemt jaa. ir tikai 2 veidi ka vinjsh beigs savu dzivi. nazis ribas vai zona. tad nu kur jus visi apkraptie esat rakstat savas sudzibas attiecigajas iestades.. moshka kads uzraksta degpunktam par mentu labvelibu talsos.. lai visa latvija redz kas shis par klaunu ir..

Latvijas Pasts - Pazūd pārvedamā nauda ( Komentārs)

Pazūd pārvedamā nauda Ja tā nauda sūtīta aploksnē kopā ar vēstuli ielikta, tad nav ko brīnīties! Ja pie izgaismošanas muitā konstatēts aizliegums, ko nedrīkst pārsūtīt aploksnē, tad tā vienkārši konfiscēta! Palasi Pasta likumu, kā kas pārsūtāms. Attiecībā uz naudas pārsūtīšanu, prasības visur vienādas- nauda jāpārsūta ar pārskaitījumu. Laikam esi iedomājies-pieliksi pilnu kasti ar banknotēm un sūtīsi, lai lētāk un nekur neparādītos, ka tāda nauda ienākusi kādā valstī. ja nauda sūtīta godīgi- nav problēmas to dabūt, kā Es-se saka, uzraxti pieprasījumu un iesniedz savus pierādījumus.

SIA Saldumu tirdznieciba - Vadība ( Komentārs)

Hmm, kur tieši bija rakstits par direktora uzvedību, gribētu izlasīt...vai kas pikants???:)))))Paskaidrojums par katru nepārdoto konfekti???Izklausās varen jautrs iestādijums tas SIA...:D;D:D

Roman Kolmakov - Nav temata ( Komentārs)

Kas tad nu? Sirdi salauza? :D Taču beidziet šo bērnudārzu. Kā var nepamatoti apvainot kādu cilvēku? Saprastu, ja vel situāciju izklāstītu, kur cilvēks ir neadekvāti pret darbu izturējies, bet nu ne jau kko šādu.. "viņš ir tāds un šitāds un neticiet, jo patiesībā man ir 15 gadi un viņš man nenopirka konfekti :D" Ja jau tik slikts cilvēks, tad lai sēž aiz restēm ;) Taču pieaudz!!!

SIA Saldumu tirdznieciba - Vadība ( Komentārs)

Tad jau Tu neprotu strādāt-kar katru pārdoto konfekti naudu jaliek makā, nevis kasē:P

Utrupe - bez skaidras naudas nekustas ( Komentārs)

Jā, tur ir tāds viens pidaras vārda Nikolajs Skotjuks, par bazaru vispār neatbild un tikai dirš... Cerams, ka bankas drīz vien atteiksies no konfiscēto automašīnu izvietošanas pie sŪDTRUPEs

Līčmuižas nometnes - Kas notiek bērnu nometnē? ( Komentārs)

Nekādu konfekštūtu nav Aliass. viņa saka kā ir tapēc samierinies. ;)

S Sanda 19.06.2009
Komentāri 44 Pārējās

Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS - Yorksīras terjeri ( Komentārs)

mans kaimiņš laukos nopirka vilku aitas sugas kucīti kaut kur pie ķekavas, viņa ir tik bailīga(2 gad., veca), turēta būrī kā vaislas kustonis-dzemdētaja, sista-uz purna rētas. Vai kontrolejošas instances pārbauda šos suņu, kaķu tirgotājus, dzīvnieku dzīves apstākļjus, viņi taču reklamējas avīzēs, internetā-ir pieejami. Un tie ubagotaji tuneļos ar suņiem-tos vajadzetu konfiscēt un ievietot patversmē-kā cilveks kurš pats ubago(bez līdzekļiem) var uzturēt-ārstēt dzivnieku?

K katja 27.05.2009
Komentāri 232 Dzīvnieki

Viasat - Māk muļķot tautu ( Komentārs)

Māk muļķot tautu Es ar neesmu sajuusmaa ar VIASAT politiku, visu laiku celj cenas pastaaviigajiem klientiem, bet lai piesaistiitu jaunus- pasola konfekti. Diemzheel man nav citu iespeeju skatiities Latvijas kanaalus labaa kvalitaatee. Apriebies shitais monopols.