Stilīgi apavi

Kintijas Stilīgi apavi SIA
Adrese: Rīgas 8
Saldus
Saldus nov.
Latvia - LV-3801
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 20303837
+371 27753210
Informācija: Saldus nov., Saldus,
Brīvības iela 2, LV-3801
Juridiskā adrese
Darba laiks: 10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
10:00 - 15:00
10:00 - 15:00
Kategorija: Tirdzniecība  •  Apavi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
19
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Stilīgi apavi - Sūdzības un atsauksmes

Stilīgi apavi - Maldina klientus ar piedavato precu klastu internet veikala.

Maldina klientus ar piedavato precu klastu internet veikala. Loti neatsaucīgi pret klientiem, piedāvātais precu klasts interneta neatbilst piedāvātajam-panem naudu, bet ka izrādas preces nemaz nav. Kops pasūtījuma apstiprinājuma paiet gandrīz 2 nedelas, tāda sajuta, ka nedzīvojam Latvija, bet kina. Katra zina, šeit vairs neiepirkšos un citiem ari neieteikšu!

G garlaiciga 13.01.2020
Komentāri 4 Apavi

Stilīgi apavi - Leba SIA (veikali "Stilīgie apavi") ir iekļauta "melnajā sarakstā"

Leba SIA (veikali 'Stilīgie apavi') ir iekļauta 'melnajā sarakstā' Biedrība "Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija" (PIAA) informē, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) izveidotajā "melnajā sarakstā" iekļauta SIA "LEBA" (reģ. Nr. 48503019964) par to, ka uzņēmums nav veicis apavu maiņu pret līguma noteikumiem atbilstošiem apaviem, neskatoties uz to, ka Patērētāju strīdu risināšanas komisija ir uzlikusi tai par pienākumu to izdarīt. SIA "LEBA", kas veic komercdarbību veikalos "Stilīgie apavi" (Saldus, Lielā iela 9; Liepāja, Tirgoņu...

LPIAA 30.08.2017
Komentāri 1 Apavi

Stiligieapavi.lv - Nekvalitatīvi apavi.

Nekvalitatīvi apavi. Nekvalitatīvi apavi un neprofesionāla komunikācija.Iegādājos apavus,kur abiem pārplīsa zole jau pēc 2 nedēļu valkāšanas.Veikala pārstāvis sāk kaut ko runāt par auksto laiku Aprīļa mēnesī,nemaz nepajautājot vai tie lietoti ārtelpās. Manā gadījumā apavi lietoti tikai iekštelpās.Protams piedāvā ekspertīzi,par kuru jāmaksā cietušajai pusei.Taupot nervus un laiku ekspertīzi neveikšu,jo ir pieredze,kur savu taisnību pierādīt grūti,bet skaidrs ir viens - apavi lēti un attiecīgas kvalitātes jeb skopais maksā divreiz.

Stilīgi apavi - Slikti apavi

Slikti apavi Stiligie apavi pa 30 euro atsuta apavus ar roza svitram kas palikusas no razosanas.Savu kludu labot nevelas,jo sutit atpakal uz Lv man tas ir padargi.Ieteica svikas notirit un priecaties ka sanemu top apavus.Beigas tiku bloketa no Stralas kundzes puses.Kauns,kauns.

R Ralfs Egle 28.03.2017
Komentāri 2 Apavi

Stilīgie apavi - Nedod čeku

Nedod čeku Iepirkāmies veikalā Saldū Stilīgie apavi. Nopirkām 2 kurpju pārus tajā pašā dienā saplīsa.Nedeva ne čeku , ne garantijas talonu .Aizgājām nākošajā dienā uz veikalu un stāstījām kas ir saplīsis, teicām kad papēži un viņa teica kad jānes ir pie kurpnieka , lai noņem plastmasa papēdi un uzliek jaunu vietā, lai pielīmējot. Vēl joprojām jau 2 nedēļas ne maina pret citām un nedod pat vietā vecās visulaiku visādas atrunas.Viņa pat iedeva atlaidi kurpēm. Biju spiesta ziņot VID ieņēmumu dienestam un Patērātāju aizsardzības dienestam. "Lai veicas Stilīgajiem apaviem"

K kristine1974 08.07.2015
Komentāri 0 Apavi

Stilīgi apavi - Nedod čeku

Nedod čeku Labdien!Pirku šodien apavus "Stilīgos apavos", bet neiedeva čeku - pat pēc uzaicinājuma ir jāklausās visādas aizbildināšanās!Vai tad vispār drīkst nedot čekus? Esmu šokā kā šis uzņēmums vēl turas. Kam vēl tā ir gadījies?

_ _saulespuke_ 25.04.2015
Komentāri 11 Apavi

Stilīgi apavi - Ne čeka ne garantija ne naudu atgriež.

Ne čeka ne garantija ne naudu atgriež. Nu ko lai saka, nepērkat šajā veikalā neko!Esmu n siguldas sanāca braukt cauri, manā pilsetā bieži meitenes pasūta internetā un veikalāuz vietas, man piedāvā konfektes un čeks pašai jāparasa!!!Tad pasūtīju internetā, kurpēm atkal nekāda garantijas lapa nebija klāt un man nederēja naudu cienījamā štrālas kundze nevarēja pat divās nedēļās atgries. Ļoti nepatīkama attieksme, ja nemāki ar cieņu atdot naudu kas nav tava tad jau tā laikam zagšana!Un pa to kačeks ir man jāprasa nu vai ziniet!!! Čeks ir jādod nav ko bāst kabatā man vajag garantiju!

L Laima81 04.04.2015
Komentāri 3 Apavi

Stilīgi apavi - Neizsniedz čekus

Neizsniedz čekus Ļoti vīlos šajā veikalā, jau kuro reizi pērkos šeit, bet nevienu reizi neviens man nav izsniedzis čeku ne Liepājas veikalā, ne Saldus veikalā ( saprotu, ka tā ir arī mana vaina, ka neprasīju ) un kā izrādās, lielais vairums pircēju čekus nedabū.Brīnos par to, ka vēl neviens šo '' plaši un strauji attīstošos uzņēmumu " ( t.i. veikalus ver vienu pēc otra)nav pakontrolējis, jo tā notiek jau sen, tas nozīmē, ka pārdevējas saņem algu aploksnēs.Kur interesanti skatās VID. Es obligāti painteresēšo...

D Dāmīte 20.08.2014
Komentāri 0 Apavi

Stilīgi apavi - Čeks

Čeks Jau vairākkārtīgi esmu iegādājusies apavus šajā veikalā un katru reizi viens un tas pats, proti, pārdevējas neizsniedz čeku par pirkumiem!!! Nauda par pirkumu nemaz netiek līdz kasei, tā uzreiz tiek ielikta atvilknē, pirkums maisiņā un "visu gaišu". Protams, čeks tiek izsniegts, kad to palūdzu! Bet tas man nebūtu jādara!!!

R respect112 10.06.2014
Komentāri 5 Apavi

Stilīgi apavi - Atbildes gaidīšana

Atbildes gaidīšana Esmu ļoti vīlusies, apkalpošana nekāda... tik ilgi jāgaida atbildes uz e-pastu, ka vienkārši apnīk! tad lai nepiedāvā šādu iespēju nopirkt internetā, ja nevar to nodrošināt!!!

I inchuks24 12.12.2013
Komentāri 0 Apavi

Stilīgi apavi - Nekadas atsaucibas

Nekadas atsaucibas Nopirku Stiligos Apavos zābakus 15.11. nākošā dienā uzvelku kājās lai dotos uz balliti aizeju pat nepaiet stunda un nokrīt papedis , pirmdien aizeju aiznesu zabakus atpakal uz veikalu saku kas par lietu un man atbild , ka nopēkot zābakus jau nākamajā dienā vajadzēja aiznest un nomainīt zābakiem papēžus , bet reāli kapēc tad es pērku veikala zabakus ja man jānes un jāmaina vel dubulta zabakiem papeži un tas izmaksa dubultā, ja veikals skaitas kvalitātīvs .Neiesaku iepirkties cilvēkiem šajā...

D Diamond 21.11.2013
Komentāri 4 Apavi

Stilīgi apavi - NESIT ČEKUS

NESIT ČEKUS Aprunājoties ar draudzenēm- tika konstatēts,ka Sia STILĪGI APAVI nesit klientiem čekus. brīnos kā ši bodīte nav vēl ciet aizklapēta, noteikti griezīšos VID , jo kas tad tā pa cūcību-citiem jācieš, ka viņi bāž savu naudu kabatā? vienk ņemot un ieliekot naudu galda atvilknē, nesit kasē.

A Anete Z. 19.09.2013
Komentāri 7 Apavi

Stilīgi apavi - NESIT ČEKUS

NESIT ČEKUS SVEIKI, BIJA ĻOTI NEPATĪKAMS GADĪJUMS, KAD MAN OME UZDĀVINĀJA STILĪGU APAVU DĀVANU KARTI, BEZ ČEKA PROTAMS, TUR BIJA TIKAI ZĪMOGS VIRSŪ, JO VEIKALĀ TIKA TEIKTS,KA ČEKU NESITĪS, TĀPAT VARĒS IEPIRKTIES, ARĪ INTERNETĀ VAROT IZMANTOT ŠO DĀVANU KARTI- TĀ NU AIZSŪTĪJU VĒSTULI AR JAUTĀJUMU-VAI TĀ VAR. KINTIJA ŠTRĀLA MAN ATBILDĒJA-KAS MAN UZDĀVINĀJA DĀVANU KARTI :d SĪKĀK VARIET IZLASĪT APAKŠĀ.... IZRĀDĀS,KA NEVAR AR DĀVANU KARTI IEPIRKTIES INTERNETĀ... TĀ IR TĪRĀKĀ KLIENTU MALDINĀŠANA.... Citējot...

A Anete Z. 19.09.2013
Komentāri 1 Apavi

Stilīgi apavi - Kases čeki

Kases čeki Patstāvīgi iepērkos Stilīgajos apavos,gan Saldū,gan Jelgavā! Tikai no visām šīm reizēm,nekad neesmu saņēmusi izsistu kases čeku! Saprotu,ka neviens negrib maksāt nodokļus,bet pārdevējas nekaunīgi iebāž naudu atvilknē,naudas atlikumu izvelk no kaut kāda maisiņa un vēl nekaunīgi saka:"Paldies" Izdomājat citu taktiku,kā apčakarēt valsti,jo mums patērētājiem vajag čeku!!!!

I Ievabriede 27.08.2013
Komentāri 1 Apavi

Stilīgi apavi - apavu kvaliāte

apavu kvaliāte Es vīlos šajā veikalā - nopirku zābakus 13.10.2012. un tie nokalpoja viena 2 nedēļas - pārlūza materiāls tieši virs papēža, tur pat kurpniekam nav ko labot. Kad sūtīju e-pastu uz viņu norādīto adresi un rakstīju personīgi Kitijai Štrālai - atbildi nācās gaidīt ļoti ilgi un ar bija aicinājums braukt uz veikalu, bet es neesmu vietējā saldeniece, kas var aizstaigāt tur jebkurā laikā un pie lūguma samainīt apavus uz tieši tādu pašu modeli - bezcerīgi... Viņa vienkārši sāka ignorēt... Neieteikšu vairs nevienam šo veikalu. Esmu patiesi vīlusies.

S siona 06.11.2012
Komentāri 6 Apavi

Stilīgi apavi - KRAPSANA

KRAPSANA Neiesaku nevienam iepirkties Stiligo apavu internet veikala..es atrodos arzemes,ieraudziju forsus un letus apavus izdomaju kapec gan nemeginat pasutit..nu luk tad ari sakas. pirmkart pagaja kadas divas dienas lai tikai sarunatu kas un ka ar sutisanu,jo uz e pastu ko vini iedod atbildi var gaidit pus dienu,tas ir loti neskaidras,neprofesionalas un citreiz atnak atbilde par vienu un to pasu jautajumu divreiz,tikai ar savadaku tekstu..Tad nosutu naudu,kurai pec butibas butu jaiziet maximums tri...

Z Zane 16.10.2012
Komentāri 3 Apavi

Stilīgi apavi - Garantijas atteikšana

Garantijas atteikšana Nopirku šeit apavus, saņemu pēc 4 dienām, uzvilku uz 3 septembri, pēc 2 h nēsāšanas apavi visi atlīmējās, bija sausa diena. protams griezos pie pārdevēja, vienmēr visur ir mainījuši, jo tas skaitās brāķis, bet šie saka , ka nepareizi nesāti. sopļāvios uz zemes nomestiem 30ls un aizmirsu par viņiem. NEIESAKU PIE VIŅIEM NEKO PIRKT. otrs viņu kantoris ir DEISY APAVI , kā es saprotu. domāju tāda pati attieksme vien būs. neperciet neko Stilīgie apavi Saldus, Rīgas iela 8

J janinalll 11.09.2012
Komentāri 5 Apavi

Stilīgi apavi - Apkalpošanas operativitāte

Apkalpošanas operativitāte Interneta veikalā Stilīgi apavi var pasūtīt normālus apavus, tikai diemžēl Kintijas Štrālas neprasme, slinkums vai vēl kādas īpašības sabojā prieku par to iegādi, jo nākas ļoti ilgi gaidīt, kad tiks izskatīts e-pasts, nevar izlūgties atbildi uz tiem, vienbrīd raksta, ka konkrētie pieteiktie apavi ir atlikti, pēc laika izrādās, ka tomēr ne. Godprātība attiecībās ar klientiem, cieņa pret tiem un operativitāte darbā noteikti nav tās īpašības, ar kurām Kintija Štrāla varētu lepoties.

Z zit.zita 12.03.2012
Komentāri 19 Apavi

Stilīgi apavi - nekvalitatīvi apavi

nekvalitatīvi apavi Kādu laiku atpakaļ pasūtīju apavus,no interneta caur draugiem.lv(stiligi apavi) Butiljonus zila krasa, kurus uzvilku tikkai 2 reizes,pec kuram zole ir beigta un krasa skaiti zila iet nost.(naboika nav nonesata noka var secinat ka zabaki nav drillleti menesi no vietas) Aizrakstīju viņiem kāda problēma,uz ko atbilde, ka nevienai nav tādas problēmas kā man bijušas,un kā tā var būt pēc 2 nēsāšanas reizēm?NO kā jāsecina ka staigāt ar apaviem nemāku!KAs man viņi plauktiņā bija jāieliek un jāskatās uz...

K Krīze 11.03.2012
Komentāri 25 Apavi

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes