Stilīgi apavi - Slikts serviss

Ļoti slikts serviss. Internetā pasniedz live tiešraides, izsmej, nespēj cilvēcīgi atbildēt uz klientu jautājumiem. Tiešraides vada meitenes kuras nespēj nopietni parādīt apavus, ķircina fonā, aprunā live skatītājus. Arī apavu kvalitāte nav tā labākā, 1 mēnesi max var nostaigāt, ilgāk nē. Arī atgriezt apavus ir kaut kas nereāls.
Neiesaku atbalstīt un ko iegādāties no šī uzņēmuma!

23.08.2023

H hg45 05.01.2024

Pilnībā piekrītu! Par čeku neviens nedomā, kamēr pats nepajautā. Uzreiz iet prom no kases, iedodot maisiņu pircējam ar apaviem. Šķiet šim kantorim jāuzsūta pārbaudes. Šis veikals bija pats pēdējais manā sarakstā, kad diemžēl visu pilsētu izstaigājot, neko citu neatradu. Live video tiktokā arī bloķē, kad sāk komentāros runāt par šo tēmu. Nevis pieklājīgi atbildēt un izdomāt kādu attaisnojumu, bet gan izsmiet cilvēkus.. līmenis. Lai “veicas” biznesā! 🤭