www.sudzibas.lv Stilīgi apavi Nekvalitatīvi apavi.

Stiligieapavi.lv - Nekvalitatīvi apavi.

Nekvalitatīvi apavi un neprofesionāla komunikācija.Iegādājos apavus,kur abiem pārplīsa zole jau pēc 2 nedēļu valkāšanas.Veikala pārstāvis sāk kaut ko runāt par auksto laiku Aprīļa mēnesī,nemaz nepajautājot vai tie lietoti ārtelpās. Manā gadījumā apavi lietoti tikai iekštelpās.Protams piedāvā ekspertīzi,par kuru jāmaksā cietušajai pusei.Taupot nervus un laiku ekspertīzi neveikšu,jo ir pieredze,kur savu taisnību pierādīt grūti,bet skaidrs ir viens - apavi lēti un attiecīgas kvalitātes jeb skopais maksā divreiz.

Komentāri (4)

smejiesvesels 28.04.2017

Pārdevējs ir atbildīgs tikai par tādu neatbilstību, kas precei radusies tās nopirkšanas dienā. T.i., ja neatbilstība radusies sešu mēnešu laikā pēc preces nopirkšanas, tad uzskatāms, ka tā eksistēja jau pirkuma dienā. Prasījuma pieteikums ir piesakāms 2 gadu laikā.
Runas par auksto aprīļa laiku no pārdevēja puses ir suņa murgi.Nevienu dienu aprīlī nebija tāds laiks, lai pārsprāgtu zķim lūpa, kā arī plastmasa, gumija vai cits jebkurš materiāls.
Nekādas ekspertīzes, kuras apmaksā vainīgā puse jau nav no 2016. gada, visi garantijas gadījumi tiek risināti starp veikalu un pircēju, tādu neatkarīgo ekspertu atzinumi vairs netiek prasīti.

"Taupot nervus un laiku ekspertīzi neveikšu," - taču uzrakstīt rakstisku iesniegumu par nekvalitatīvu preci un naudas atgriešanu jūs varat (2 eks. no kuriem viens ar pārdevēja parakstu par saņemšanu paliek pie jums). Un pēc tam, ja pārdevēja reakcija neseko, jeb tā jūs neapmierina, rakstīt iesniegumu PTAC.
"skopais maksā divreiz" - tā, protams ir jūsu izvēle, taču, vai ir vērts maksāt divreiz, trīsreiz?

A AGr 30.04.2017

Arī dārgie apavi, kas pirkti Latvijā, ļoti bieži mirst straujā nāvē.
Var tikai piekrist apgalvojumam, ka Latvijā nopērkamie apavi paredzēti valkāšanai tikai zārkā.

O otofoto 02.05.2017

Vispār apskatoties sortimentu praktiski 80% LV nopērkamo sieviešu apavu ir lētā ķīnas plastmasas zole, kas ne tikai slīd, bet arī ilgi nekalpo. Pat dārgākiem ādas apavu modeļiem ir uzlikta lētā zole. Tādus savai sievai pirkt neļauju un neļaušu, tāpēc viena uz apavu veikalu netiek laista.

Ja redzat apavus ar līdzīgu zoli kā bildē, tad ejiet ar līkumu, tie apavi ir domāti vilkšanai zārkā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes