www.sudzibas.lv Stilīgi apavi Preču atgriezšana

Stilīgi apavi - Preču atgriezšana

Slikts serviss preču atgriezšanai. Aizsūtīju kurpes atpakaļ, jo nederēja, omnivā norādīju tel. Nr.27753210, kurš uzrādās atsūtītajās vēstulēs epastā. Bet pēc 12 dienām kurpes atgriezās atpakaļ. Zvanot veikalam uz tel. Nr. , izrādās, ka preču atgriezšanai ir jānorāda cits tel. Nr. , jo sanāk, ka nr.27753210 ir priekš tiešraidēm un darbinieces omnivas nosūtītu ziņu nemaz nelasa... Vai tad grūti bija izlasīt ziņu un pārsūtīt to uz otru veikala tel nr..? Jā, grūti! Jo darbiniecēm neinteresē klients ar preču atgriezšanu! Bet vajadzīgi tie klienti, kuri tikai pērk un neko neatgriež!
Manā gadījumā sanāk šādi (1 pāra apavu) atgriežšanas izdevumi: apavu nosūtīšana atpakaļ veikalam 13. Martā - 4,09 eur; 25. Martā - atgrieztās kurpes sanēmu atpakaļ par 3,09 eur; 25. Martā atkal atgriezīšu kurpes atpakaļ par 4,09 eur. Kopā atgriezšana=11,27 eur.
Kopumā manas kurpes, kuras man nederēja, izmaksāja 41,77 eur (27 eur +3,50eur piegāde un 11,27 atgriešanas izdevumi) .
Neiesaku šo veikalu, jo tas nav labvēlīgs klientam!

25.03.2024