Stilīgi apavi

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Stilīgi apavi - Sūdzības un atsauksmes

Stilīgi apavi - Kases čeki

Kases čeki Patstāvīgi iepērkos Stilīgajos apavos,gan Saldū,gan Jelgavā! Tikai no visām šīm reizēm,nekad neesmu saņēmusi izsistu kases čeku! Saprotu,ka neviens negrib maksāt nodokļus,bet pārdevējas nekaunīgi iebāž naudu atvilknē,naudas atlikumu izvelk no kaut kāda maisiņa un vēl nekaunīgi saka:"Paldies" Izdomājat citu taktiku,kā apčakarēt valsti,jo mums patērētājiem vajag čeku!!!!

I Ievabriede 27.08.2013
Komentāri 1 Apavi

Stilīgi apavi - apavu kvaliāte

apavu kvaliāte Es vīlos šajā veikalā - nopirku zābakus 13.10.2012. un tie nokalpoja viena 2 nedēļas - pārlūza materiāls tieši virs papēža, tur pat kurpniekam nav ko labot. Kad sūtīju e-pastu uz viņu norādīto adresi un rakstīju personīgi Kitijai Štrālai - atbildi nācās gaidīt ļoti ilgi un ar bija aicinājums braukt uz veikalu, bet es neesmu vietējā saldeniece, kas var aizstaigāt tur jebkurā laikā un pie lūguma samainīt apavus uz tieši tādu pašu modeli - bezcerīgi... Viņa vienkārši sāka ignorēt... Neieteikšu vairs nevienam šo veikalu. Esmu patiesi vīlusies.

S siona 06.11.2012
Komentāri 6 Apavi

Stilīgi apavi - KRAPSANA

KRAPSANA Neiesaku nevienam iepirkties Stiligo apavu internet veikala..es atrodos arzemes,ieraudziju forsus un letus apavus izdomaju kapec gan nemeginat pasutit..nu luk tad ari sakas. pirmkart pagaja kadas divas dienas lai tikai sarunatu kas un ka ar sutisanu,jo uz e pastu ko vini iedod atbildi var gaidit pus dienu,tas ir loti neskaidras,neprofesionalas un citreiz atnak atbilde par vienu un to pasu jautajumu divreiz,tikai ar savadaku tekstu..Tad nosutu naudu,kurai pec butibas butu jaiziet maximums tri...

Z Zane 16.10.2012
Komentāri 3 Apavi

Stilīgi apavi - Garantijas atteikšana

Garantijas atteikšana Nopirku šeit apavus, saņemu pēc 4 dienām, uzvilku uz 3 septembri, pēc 2 h nēsāšanas apavi visi atlīmējās, bija sausa diena. protams griezos pie pārdevēja, vienmēr visur ir mainījuši, jo tas skaitās brāķis, bet šie saka , ka nepareizi nesāti. sopļāvios uz zemes nomestiem 30ls un aizmirsu par viņiem. NEIESAKU PIE VIŅIEM NEKO PIRKT. otrs viņu kantoris ir DEISY APAVI , kā es saprotu. domāju tāda pati attieksme vien būs. neperciet neko Stilīgie apavi Saldus, Rīgas iela 8

J janinalll 11.09.2012
Komentāri 5 Apavi

Stilīgi apavi - Apkalpošanas operativitāte

Apkalpošanas operativitāte Interneta veikalā Stilīgi apavi var pasūtīt normālus apavus, tikai diemžēl Kintijas Štrālas neprasme, slinkums vai vēl kādas īpašības sabojā prieku par to iegādi, jo nākas ļoti ilgi gaidīt, kad tiks izskatīts e-pasts, nevar izlūgties atbildi uz tiem, vienbrīd raksta, ka konkrētie pieteiktie apavi ir atlikti, pēc laika izrādās, ka tomēr ne. Godprātība attiecībās ar klientiem, cieņa pret tiem un operativitāte darbā noteikti nav tās īpašības, ar kurām Kintija Štrāla varētu lepoties.

Z zit.zita 12.03.2012
Komentāri 19 Apavi

Stilīgi apavi - nekvalitatīvi apavi

nekvalitatīvi apavi Kādu laiku atpakaļ pasūtīju apavus,no interneta caur draugiem.lv(stiligi apavi) Butiljonus zila krasa, kurus uzvilku tikkai 2 reizes,pec kuram zole ir beigta un krasa skaiti zila iet nost.(naboika nav nonesata noka var secinat ka zabaki nav drillleti menesi no vietas) Aizrakstīju viņiem kāda problēma,uz ko atbilde, ka nevienai nav tādas problēmas kā man bijušas,un kā tā var būt pēc 2 nēsāšanas reizēm?NO kā jāsecina ka staigāt ar apaviem nemāku!KAs man viņi plauktiņā bija jāieliek un jāskatās uz...

K Krīze 11.03.2012
Komentāri 25 Apavi