Stilīgi apavi - NESIT ČEKUS

SVEIKI, BIJA ĻOTI NEPATĪKAMS GADĪJUMS, KAD MAN OME UZDĀVINĀJA STILĪGU APAVU DĀVANU KARTI, BEZ ČEKA PROTAMS, TUR BIJA TIKAI ZĪMOGS VIRSŪ, JO VEIKALĀ TIKA TEIKTS,KA ČEKU NESITĪS, TĀPAT VARĒS IEPIRKTIES, ARĪ INTERNETĀ VAROT IZMANTOT ŠO DĀVANU KARTI- TĀ NU AIZSŪTĪJU VĒSTULI AR JAUTĀJUMU-VAI TĀ VAR. KINTIJA ŠTRĀLA MAN ATBILDĒJA-KAS MAN UZDĀVINĀJA DĀVANU KARTI :d
SĪKĀK VARIET IZLASĪT APAKŠĀ.... IZRĀDĀS,KA NEVAR AR DĀVANU KARTI IEPIRKTIES INTERNETĀ... TĀ IR TĪRĀKĀ KLIENTU MALDINĀŠANA....

Vai J'ūs neparspilejat?:)

Citējot anete zipmane :

vispār ļoti dīvaini likās visa šī padarīšana, tad pie dāvanu kartes pārdošanas manu omi vajadzēja brīdināt,ka nevar iepirkties internetā, jo viņa esot prasījusi vai varot-gara auguma pārdevēja atbiildējusi,ka var ... nu gan vilšanās... apmainītu pret naudu ja varētu, bet nav redz čeka. nu nekas- būs jāraksta sūdzības.lv un jāziņo VID , ka šitā daraties. paldies. vispār-esmu Jūsos ļoti vīlusies. tad vajag cilvēkus par to brīdināt..... noteikti griezīšos arī Bez Tabu, ka tā ir klientu maldināšana

Sveika!
Varat iegādāties jebkurā mūsu veikalā un čeks nav nepieciešams

Citējot anete zipmane :

bet kā tad ar to,ka nav čekiņš klāt? man tieši saldū ir jaiegādājas? ja saldū ir pirkta šī dāvanu karte?

Citējot STILĪGI APAVI :

Diemžēl nevarēsiet iztērēt dāvanu karti internetveikalā. Ja Jūs būtu iegādājusies dāvanu karti un teikusi, ka vēlaties izmantot caur internetveikalu, tad būtu speciāls kodiņš, ko var izmantot internetveikalā, bet diemžēl tagad Jums ir jādodas uz mūsu veikalu un jāiegādājas apaviņi uz vietas Gaidam Jūs ciemos mūsu veikalā

Citējot anete zipmane :

kādēļ Jūs man neatbildat?
Citējot anete zipmane :

Ome man uzdāvināja-bet kāds sakars šim jautājumam??
Citējot STILĪGI APAVI :

Sveika, kas uzdavinja šādu davanu karti?:)

Citējot anete zipmane :

sveicinātas , stilīgu apavu meitenes :)
es vēlējos pajautāt vai ar stilīgu apavu dāvanu karti var iepirkties jūsu foršajā veikalā arī internetā?
man dāvanu karti uzdāvināja dzimšanas dienā- aizmugurē ir rakstīts datums- derīga līdz 12.10.2013
bet viņai nav klāt pievienota čeka, ir tikai zīmodziņš, vai viņa ir derīga?

Jauku dienu vēlot,
STILĪGI APAVI komanda.
IESKATIES UN IZVĒLIES SAVUS STILĪGOS APAVUS VAI SOMU:
www.draugiem.lv/stiligiapavi/

Veikala tel. 27753210

A Anonīms2014 05.02.2014

Ja cītīgi pameklēsiet, Latvijas likumdošanā varēsiet atrast pantu, ka dāvanu kartēm nav derīguma termiņa ja vien veikals nav bankrotējis vai pagājuši 10 gadi, viņi var rakstīt tikai vēlamo izmatošanas laiku(ja vien neesat noslēguši rakstiski, veikala iekšējo līgumu par šādiem noteikumiem, kā piemēram iegādājoties dāvanu karti "GALACTCO"), pretējā gadījumā varat griezties patērētāju aizsardzības centrā, jo par preci vai pakalpojumu ir samaksāts bet neesat saņēmis preci vai pakalpojumu.
Vai vērsieties pie laba zvērināta advokāta, būsiet vinnētāja un kur nu vēl lietiskie pierādījumi jūsu sarakstē par dāvanu karti bez čeka.