Stilīgi apavi - KRAPSANA

Neiesaku nevienam iepirkties Stiligo apavu internet veikala..es atrodos arzemes,ieraudziju forsus un letus apavus izdomaju kapec gan nemeginat pasutit..nu luk tad ari sakas.
pirmkart pagaja kadas divas dienas lai tikai sarunatu kas un ka ar sutisanu,jo uz e pastu ko vini iedod atbildi var gaidit pus dienu,tas ir loti neskaidras,neprofesionalas un citreiz atnak atbilde par vienu un to pasu jautajumu divreiz,tikai ar savadaku tekstu..Tad nosutu naudu,kurai pec butibas butu jaiziet maximums tris dienu laika..paiet 3 dienas vini man saka ka nadu nav sanemusi,tas pats man tiek teikts ari pec vairak ka nedelas..
Izdomaju rakstit personigi Kintijai Stralai,kura teica ka nav tikusi informeta par manu situaciju un rit visu nokartosot..ok gaidu,nakosaja diena nav nekadu zinu,vakarpuse uzrakstiju vai ko ir uzzinajusi uz ko atbildi vairak nesanemu,rakstu uz e pastu ari tur mani ignore..
Kintija saja joma ir loti neprofesionala un vispar nesaprot ko dara,nesaprot to ka katrs klients ir svarigs,bet vina tikai vairo negativas atsauksmes par savu veikalu un sevi pasu..es katra zina uz veikalu brauksu personigi runat ar Kintiju ja jau uz vestulem man atbildet nevar tad redzesim ka vina izvairisies klatiene..ta ka silti silti iesaku NEPASUTIET APAVUS NO SI VEIKALA

Z

L lauminja78 16.10.2012

mhm personigi man ar so veikalu nekad nebija problemu esmu sutijusi jau tris reizes un nekadas sudzibas un lai kavetos prece ari nebija, pec naudas apmaksas nakosaja diena jau prece bija pasta (vismaz tas bija kad biju Latvija) esmu apmierinata ar so firmu, vienigi ja piekritisu ka e-pasta atbilde neatnak uzreiz tas tads mazs miinusinjs, bet nezinaju ka vini suta ari uz arzemem, kas man paslaik ari loti aktuals jautajums.

T tuttifrutti 16.10.2012

Nekad nav bijušas sūdzības, cik esmu sūtījusi. Kvalitāte par šādu cenu ir viena lieta, bet ignorēta neesmu nekad bijusi!

L lotta1212 24.09.2014

man gan bija problemas ar sutisanu