www.sudzibas.lv Stilīgi apavi nekvalitatīvi apavi

Stilīgi apavi - nekvalitatīvi apavi

Kādu laiku atpakaļ pasūtīju apavus,no interneta caur draugiem.lv(stiligi apavi)
Butiljonus zila krasa, kurus uzvilku tikkai 2 reizes,pec kuram zole ir beigta un krasa skaiti zila iet nost.(naboika nav nonesata noka var secinat ka zabaki nav drillleti menesi no vietas)
Aizrakstīju viņiem kāda problēma,uz ko atbilde, ka nevienai nav tādas problēmas kā man bijušas,un kā tā var būt pēc 2 nēsāšanas reizēm?NO kā jāsecina ka staigāt ar apaviem nemāku!KAs man viņi plauktiņā bija jāieliek un jāskatās uz viņiem?
Protams nesīšu uz remontu uzzinat cik maksā jaunas zoles uzlikšana,ja būs dārgāk kā 5ls,varēšu mest viņus ārā,jo paši zābaki maksāja vien 20ls ar piegādi.

TIEŠĀM NEVIENA NAV SASKĀRUSIES AR ŠĀDU PAŠU PROBLĒMU??????????

K

P Peļuks182 13.03.2012

Izskatās ka tu tiešām nemāki nēsāt!!! Neviens apavs pats no sevis tā nesaplīstu...

C chabulene 10.04.2012

Cik te gudri komentētāji. Man draudzene nopirka meitiņai bērnu zābaciņus, arī par samērā lētu naudu šajā veikalā, un ir apmierināta- attiecīga summai. :D Kvalitāte tiešām slikta, sezonu nenostaigāsi nemaz, labi, ja mēnesi. Atkarīgs arī no katra modeļa, tomēr, ja veikalā šobrīd apavi maksā stipri daudz, tad šeit par tik lētu naudu var gaidīt arī lētu kvalitāti, tomēr... tās cenas dažām mantām nav nemaz TIK lētas, atradu vienu i-neta veikalu, kurā ir TIEŠi tādi paši apavi, var pat teikt- par kapeikām, zābaciņus līdz Ls10 var sapirkt, ka zaļš gar acīm. Tā kā neko īpaši labu arī nevaru teikt par šo veikalu. Vienmēr paskatos, ka skaisti apavi, tomēr neuzticos un neko nepērku.
Vislabāk varu teikt- tikai un vienīgi lietoto drēbju veikalos- " humpalās" ... ! Super arī kvalitāte, apavi man iet jau DAUDZUS gadus, nesūdzos. Visi veikalā pirktie arī par Ls100 sen jau miskastē.

P Peļuks182 10.04.2012

Chabulene - es gan visu ziemu nostaigāju ar šiem zābaciņiem, un nostaigāšu vel 2 sezonas, kaut arī mans svars ir pari 100kg!! Tad liek aizdomāties - kvalitāte ir vai nav? padomā ko raksti..

C chabulene 10.04.2012

Es jau minēju, ka jāskatās arī no modeļa, katrs jau savādāks. Un rakstu to, ko esmu pieredzējusi un redzējusi savām acīm.
Te jau sākas tādas nepieklājīgas runas... ;)
Padomājat Jūs pati, ko rakstat. Arī par gramatiku derētu piedomāt. ;)

P Peļuks182 10.04.2012

manai gramatikai viss kārtībā :p

K Krīze 10.04.2012

Gribētu gan redzet šos zābakus, kas visu ziemu nēsāti :D Plus vēēēēēēēēēēēēēl virs 100kg daiļavu arī :P

C chabulene 11.04.2012

Žēl, ka domājat, ka viss kārtībā. :D

Vaine, es arī gribētu to pašu redzēt. :D

K Kristine Meola 14.04.2012

Stiligi apavi tirgo ļoti lētus ķīniešu sū_us! Par bargu naudu, es netēkšu, ka 20ls par NE ādas apavu no ķīnas ir lēti! Jūs ko? Es uz atlaidēm sapirku firmas ādas ziemas zābakus par 17 un 20ls, kuri iepriekš maksaja 100ls-vott tas ir lētis, nevis šitie draņķi, takš galvai uz pleciem jābut, lai ko tādu pirktu!
Tagad viņi reklamē basenes pa 20ls, kuras pat piečuku nemaksā...
Domājat pašas ar galvu pirms pērkat no spekulantiem, kas nodoķlus nemaksā! Esat ievērojušas, ka draugos galerijā ir aizliegts komentēt šos apavus? Interesanti zināt-kāpēc?
Es neko nesaku, biznes ir biznes un apsveicami, ka kko dara, bet ne jau tādas cenas uzlikt par mēsliem, ko iepērk pa 4$/gb.

D daka 15.04.2012

Atļaušos oponēt, par to nodokļu nemaksāšanu, uzskatu ka apvainojoši ka raksti tādas lietas, jo cik zinu tad tur firma ir oficiāla un ir nodokļu maksātājs, un zinu arī cik maksā konkrētie apavi, kaut arī ražotājs ir Ķīna viņi tiek iepirkt Polijā un tur tāda cena kā 4$ nu gan nemaz arī nav, vidēji cenas ir no 4 ls un uz augšu, ja konkrēti runa iet par apaviem ko meitene nopirka tad viņu cena ir vidēji 8.00 Ls un jā iziets ir uz lētumu par to nav runa, bet arī no Ķīnas piedāvājuma nāk labi un kvalitatīvi ādas apavi visdrīzāk tie paši kurus tu 100 ls vietā nopirki par viņu reālo cenu 20.00 ls un tad nu izdaram secinājumus kādi ir apavu veikalu uzcenojumi konkrētai precei, ja viņi var atļauties tādas atlaides, jo zem pašizmaksas neviens veikals nekad neko netirgoja un netirgos ! Tas nu tā info :)

U uninvited 16.04.2012

Fascinē cilvēki, kuri pērk šitos lētos sū**s un pēc tam kauc, ka saplīst pēc vienas nēsāšanas reizes..

K Krīze 16.04.2012

Varētu padomat ka veikalā kko citu pārdod.Pārdod to pašu un vēl dārgāku!

A Aija 24.05.2012

Es arī esmu tur pasūtījusi apavus un varu teikt to pašu. Man bija tā ka diviem pāriem apavu zoles jau atlipa otrajā dienā. Daudz arī nebiju staigājusi.

T tuttifrutti 26.06.2012

Nezinu, esmu tur pasutijusi 2x apavus, un kvalitate ciesama.Cena ari nav darga. Ja gribat labu kvalitati perciet adas apavus!

J janinalll 11.09.2012

Nopirku šeit apavus, saņemu pēc 4 dienām, uzvilku uz 3 septembri, pēc 2 h nēsāšanas apavi visi atlīmējās, bija sausa diena. protams griezos pie pārdevēja, vienmēr visur ir mainījuši, jo tas skaitās brāķis, bet šie saka, ka nepareizi nesāti. sopļāvios uz zemes nomestiem 30ls un aizmirsu par viņiem. NEIESAKU PIE VIŅIEM NEKO PIRKT. otrs viņu kantoris ir DEISY APAVI, kā es saprotu. domāju tāda pati attieksme vien būs. neperciet neko Stilīgie apavi Saldus, Rīgas iela 8

B bububu999 12.09.2012

Shiem apaviem uzreiz ir jasaliek visas zoles un naboikas pirms nesasanas, jo ka redzams bildee zole ir ''papiira'', ir apavi kuri tik tiesham ir paris reizem domati un izskatas ka sie ir tadi..
Un pati diemzel esmu parliecinajusies ka ''skopais maksa divreiz'', musu gadiijuma laikam ''skopais maksa 5x''

R rudacite 17.09.2012

Man Stilīgo apavu nēsāšanas laiks bijis 3 stundas...zole aizmugurē redzami līmējas vaļā. Nevarēju iedomāties, ka apavi vispār nav paredzēti valkāšanai!! Viņi piedāvā nelielo defektu labot 10 dienu laikā. Es nesaprotu: 10 dienas labos, tad es atkal 3 stundas valkāšu?? "pareizi nēsāt" laikam nozīmē nēsāt tos kastītē!! Skumji!!
Prece ir ar super zemu kvalitāti!!

Ausainītis 17.09.2012

Ārzemēs ražo arī miroņiem domātus apavus. Uz kārbas vajag būt norādei. Varbūt jums ir trāpījušies tieši šādi apavi?

D daka 18.09.2012

Intresanti, te jūs visas rakstat, cik traki nekvalitatīvi ir tie apavi, bet draugos sekotāju pulks šim veikalam Stilīgi apavi ir 45 000 sekotāju un Draugiem .lv atsauksmēs nav ne viena paša tāda varianta ka ur slikti tad sanāk ka no 100 nopirktiem apaviem tikai viens pāris ir ar papīra zoli un domāts nelaiķiem zārkā liekams :D Intresanti ko tā ...

A Aija 18.09.2012

Sligtās atsauksmes tiek izdzēstas ārā Stilīgu apavu domugrupā.

ž ŽEŅA 22.09.2012

jūs visi čigāni.un tie krāpnieki žeņas. es tagad eju ēst cīsiņus. atā.