www.sudzibas.lv Stilīgi apavi nekvalitatīvi apavi

Stilīgi apavi - nekvalitatīvi apavi

Kādu laiku atpakaļ pasūtīju apavus,no interneta caur draugiem.lv(stiligi apavi)
Butiljonus zila krasa, kurus uzvilku tikkai 2 reizes,pec kuram zole ir beigta un krasa skaiti zila iet nost.(naboika nav nonesata noka var secinat ka zabaki nav drillleti menesi no vietas)
Aizrakstīju viņiem kāda problēma,uz ko atbilde, ka nevienai nav tādas problēmas kā man bijušas,un kā tā var būt pēc 2 nēsāšanas reizēm?NO kā jāsecina ka staigāt ar apaviem nemāku!KAs man viņi plauktiņā bija jāieliek un jāskatās uz viņiem?
Protams nesīšu uz remontu uzzinat cik maksā jaunas zoles uzlikšana,ja būs dārgāk kā 5ls,varēšu mest viņus ārā,jo paši zābaki maksāja vien 20ls ar piegādi.

TIEŠĀM NEVIENA NAV SASKĀRUSIES AR ŠĀDU PAŠU PROBLĒMU??????????

K

M Marta222 28.12.2012

Neko nevaru teikt par konkrētajiem apaviem, neko tur nepērku, jo klātienē apskatījos, redzēju, ka dažādi brāķi. Bet varu pateikt par citu, it kā ne lētu veikalu Saldū- EIROSKOR, nopirku tur rudenim garos zābakus, ādas it kā ar atlaidi-60LS, viss jau būtu labi, .ražotāja zīmols pazīstams, prettrieciena papēdis, bet zole pēc pāris mēnešiem caura, nesu uz remontu, tur pasaka, ka zole no tāda materiāla nav labojama nekas neturēsies viņai klāt, arī staigājot sajūta, ka jūtu katru akmeni. Ar to vēl viss nebeidzās, tā kā strādāju Rīgā, tad Barona centrā ieejot apmēram pēc pāris mēnešiem uzgāju tieši tādus pašus zābakus, kuri bez visām atlaidēm maksāja nepilnus 40Ls. Sakiet cik var muļķot pircējus? No tā brīža eju šiem veikaliem ar līkumu, apavus pērku lietotajos, protams ar izvēli, ne jau gluži vecus, par pieņemamu cenu varu nopirkt labas kvalitātes un valkāju ne vienu sezonu vien. Bet par šiem pārējiem ''izstrādājumiem'' varu teikt- kā nav kauna tādus pārdot kaut vai par 20Ls. Starp citu zemā kvalitāte neattiecas tikai uz apaviem, tas pats ir ar apģērbu un kosmētiku, cik ilgi mūsu tirdzniecību pārpludinās tie zemās kvalitātes draņķi? Zem pazīstamiem zīmoliem pārdod nezin ko un galvenais, ka par to neviens neatbild.
P.S..vēl viens štrunta apavu veikals ir wallking
Marta

M Marta222 28.12.2012

P.S..vēl viens štrunta apavu veikals ir wallking
Marta

Z zuze2356 15.04.2013

visu nosaka cilvēka maka biezums, ja tev ir daudz naudas un vnk patīk šo apavu izskats un tev nav svarīgi cik ilgi kalpos tad droši pērc stilīgos apavos!!!
Saldus veikals man pašai ļoti neapmierina, apkalpošana nepieklājīga nerunājot jau par īpašnieci kura iedomājusies kad ir saldus topmodele un drīkst apsmiet pircējus, aprunāt it kā nedzirdam!
VNK tenku vaceles ir šajā veikalā no parastas strādnieces kļuvusi par veikala īpašnieci un domā kad ir princese!
ja jau šāda atieksme-tad pat šādus sūda apavus neviens drīz nepirks, cilvēkam sakāpis un viņs nemana kad kļust stūlbs.
draugiem lv komentārus dzēš ārā, cilvēku atsauksmes nu jau saldū ir krietni zemas.loti daudz sūdzību.

pārdevējām ieteiktu iemācīties savu darbu, jo ar šādu atieksmi citur viņas darbu nedabūs!

M minkuchita 06.11.2013

Attieksme no Stilīgiem apaviem tiešām ir briesmīga! Es personīgi saskāros ar piegādes problēmu!

Zābakus pasūtīju 28.10.2013 un tajā pašā dienā apmaksāju rēķinu! 31.Oktobrī, aizrakstīju epastu, lai painteresētos vai mani zābaki ir izsūtīti- uz ko es saņēmu atbildi, ka radās neliela problēma un gaidot zābakus no Liepājas un kad es savus zābakus saņemšu nedēļas sākumā. (Ja nebūtu aizsūtījusi epastu, tad paši jau nebūtu pabrīdinājuši). 05. novembrī aizrakstīju epastu, lai atkal pārliecinātos vai ir izsūtīti - uz epastu neatbildēja, aizrakstīju draugiem.lv, tur arī ilgi neko neatbildēja (dienas laikā bildes liek, bet uz vēstulēm nav laika atbildēt), Tad nu vakarpusē zvanīju uz ko man atbildēja ka apavi esot pusdienlaikā izsūtīti - pārliecinoši neizklausījās. 06.11 zvanīju uz pastastaciju, lai pārliecinātos, izrādās ka apavi iepriekšējā dienā nemaz nav nosūtīti, ka tas esot izdarīts tikai 06.11 - secināju, kad man tika melots :(
Visu cieņu stilīgiem apaviem ar tādu attieksmi, pirmkārt mani nepabrīdināja, ka pasūtījums kavēsies, bet arī meloja, kad pasūtījums ir izsūtīts. Visu laiku tikai atvainojās, ka daudz klienti. Attieksme ir drausmīga!

Esmu pasūtījusi no daudziem internetveikaliem, ja gadās kāda aizķeršanās, mani uzreiz pabrīdina un papildus vēl atlaidi piešķir, bet šai kompānijai tikai plika atvainošanās!

A anapola 18.12.2016

Labdien,ieejot Stilīgajos apavos vismaz neviens neuzbāžas virsu ,kā Saldū ,,Rondo apavi,, ieeju paskatīties tik kas tur ir pa piedāvājumu,tā uzreiz klat pardevēja ar tumšiem matiem,saprotu pati saimniece.Nu tik uzbāzīgi un uztājīgi ka pat āra godīgi netiec ārā.Tad skatos vienai sievietei uz ceļiem nometus ar varu rauj slēdzi ciet garajiem zābakiem,to tak redz ka neiet ciet,nē viņa ar varu rauj.Pabrīnījos un nosmējos kur šitā var...Atpakaļ ja godīgi tai veikalā negribas iegriezties cenas dargas un pa durvīm knapi ieiet ka uzreiz virsū.Atstāja sliktu iespaidu man pirmo reiz.Stiligajos ieiet var mierīgi paskatīties neviens uzreiz virsū nemetas...Protams tava izvele pirkt vai nepirkt tos apavus..