Stilīgi apavi - NESIT ČEKUS

Aprunājoties ar draudzenēm- tika konstatēts,ka Sia STILĪGI APAVI nesit klientiem čekus. brīnos kā ši bodīte nav vēl ciet aizklapēta, noteikti griezīšos VID , jo kas tad tā pa cūcību-citiem jācieš, ka viņi bāž savu naudu kabatā? vienk ņemot un ieliekot naudu galda atvilknē, nesit kasē.

Nandia 19.09.2013

Ai nu beidz. Vienkārši pasaki konkrēti, ka tev nepatika tas, ka ar dāvanu karti, ko dāvināja ome, veikala darbinieki neļauj iepirkties interneta veikalā un viss. Sāc te tagad nomelnot visus un zākāt.
Tev tak ir tā dāvanu karte, nu aizej nopērc sev tās kurpes ko gribi un miers, bet nē - tev redz vajag tieši no i neta veikala sūtīt. Nu tad paskaidro omei, ka nākamreiz, lai pērk tev dāvanu kartes kas paredzētas tikai i neta preču iegādei.
Tev ome prieku mēģinājusi sagādāt, bet tu sazin ko sagribēji un vēl sāc nomelnot visus.

P.S Uz BezTabu iesi un vēl sazin kur?!?! :)) Atvaino, bet vai tev pašai smiekli nenāk?! Tik savu omi muļķa lomā noliksi, jo ja ir speciālas lietax i netā iegādāties preces, vai parasta dāvanu karte uz vietas iepērkoties, tātad TAVAI OMEI PAR TO VISU JAU VAJADZĒJA PARŪPĒTIES IEGĀDĀJOTIES KARTI.

tragedija 23.09.2013

patiešām saspiedusies jau ar galvu nebūsi??
:D nopērc savas kurpes un liecies mierā. :D

Anete Z. 23.09.2013

tragedija112, tu man te nedirsies daudz, savādāk arī tevi aizklapēšu

Nandia 23.09.2013

Anete Z. iecepa 2 sūdzības, lūk iekopēju VIŅAS PROBLĒMAS BŪTĪBU, ko lika [irmo, bet redz, lai vairāk nomelnotu Stilīgi Apavi veikalu - nolēma šajā sūdzībā neko pat neminēt par ko iet runa :)) Nu viltīgi ne?!
Lūk viņas sūdzības teksts :
----- " SVEIKI, BIJA ĻOTI NEPATĪKAMS GADĪJUMS, KAD MAN OME UZDĀVINĀJA STILĪGU APAVU DĀVANU KARTI, BEZ ČEKA PROTAMS, TUR BIJA TIKAI ZĪMOGS VIRSŪ, JO VEIKALĀ TIKA TEIKTS, KA ČEKU NESITĪS, TĀPAT VARĒS IEPIRKTIES, ARĪ INTERNETĀ VAROT IZMANTOT ŠO DĀVANU KARTI- TĀ NU AIZSŪTĪJU VĒSTULI AR JAUTĀJUMU-VAI TĀ VAR. KINTIJA ŠTRĀLA MAN ATBILDĒJA-KAS MAN UZDĀVINĀJA DĀVANU KARTI :d
SĪKĀK VARIET IZLASĪT APAKŠĀ... IZRĀDĀS, KA NEVAR AR DĀVANU KARTI IEPIRKTIES INTERNETĀ... TĀ IR TĪRĀKĀ KLIENTU MALDINĀŠANA... " -----

Nandia 23.09.2013

Es īsti, nesaprotu, bet vai tad tīņa vecuma marazms ar laiku nepāriet?!? Laikam kādam paliek uz visu mūžu. Žēl gan to nabaga cilvēku...
Vai tad ir normāli ņemt un rakstīt rupeklības sēžot aiz sava kompja un lecīgi tēlot, ka nu tik naksi un kādu klapēsi :)) ?, ak, tu dien, padomā, ka ome var so te izlasīt un vel lielāks kauns būs par šo te visu...

Ausainītis 23.09.2013

Glupas bābas!

V Vijav 26.09.2013

Šajā bodītē ne tikai VIDam darbs, bet arī citām iestādēm