Stilīgi apavi - Čeks

Jau vairākkārtīgi esmu iegādājusies apavus šajā veikalā un katru reizi viens un tas pats, proti, pārdevējas neizsniedz čeku par pirkumiem!!! Nauda par pirkumu nemaz netiek līdz kasei, tā uzreiz tiek ielikta atvilknē, pirkums maisiņā un "visu gaišu". Protams, čeks tiek izsniegts, kad to palūdzu! Bet tas man nebūtu jādara!!!

R

S sabinne 10.06.2014

Jā, man tas pats bija.
Manna mamma jautāja kur tad čeks un pārdevēja nelaipni atbildēja, ka nav neko nepaskaidrojot un aizgāja. ļoti nelaipna attieksme bija.
Labi to saprotu, ka čeku nesit, lai būtu mazāk jāmaksā nodevas, bet tad jau var laipni atbildēt un pajautāt vai Jums vajadzēs čeku.

K Kristaps_2020 11.06.2014

Japiekrīt!
Čeka vietā mēģina iebarot konfekti!
Es nesaprotu, ka var tādos apjomos nesist čekus un turpināt strādāt.

R respect112 17.06.2014

Par to arī iet runa... un mana sūdzība par šo uzņēmumu nav pirmā...

Z ziguzi 18.10.2014

Ari tur nopirku kurpes pa 30 eur. un ceks nebija iedots!tomer veikals skaitas lets, tapec cekam ir liela nozime...jo ar tadiem apaviem ka paveiksies..var nostaigat gadu - divus, bet var ari saplist nakosaja diena!

S sanita 560 09.01.2017

Ari čeku nenod,ja nu neiet prom un prasa tsd iedod.ja kas notiek ar apaviem...tiek atteikts ka viss pašu vainas děľ noplīsis.Ta luk.Varetu VID pakontrolet Liepajas veikalu,oi kă paveiktos.