www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pazūd pārvedamā nauda

Latvijas Pasts - Pazūd pārvedamā nauda

Ja esat noleemis no aarzemeem uz latviju suutiit naudu.Neiesaku izmantot latvijas pasta pakalpojumus.Agraak man tika suutiita nauda 50lvl un taa pazuda.Man ir neapgaazami pieraadiijumi, ka nauda tika nodota latvijas pastam-tacu naudu, vel liidz shai dienai-latvijas pasts nav uzskatiijis par pienaakumu atmaksaat.Zinu cilveeku, kuram 300lvl pazuda izmantojot latvijas pasta pakalpojumus un ari vinam latvijas pasts neuzskata par pienaakumu naudu atmaksaat.

E Es-se 26.09.2009

Nu nezinu gan...cik es esmu sūtījusi, nauda vienmēr ir bijusi laikā un vietā...un, ko nozīmē- nav uzskatījis par pienākumu atmaksāt? Jautājums rodas tāds- vai Tu pats esi uskatījis par vajadzīgu to pieprasīt, ņemot vērā to, ka Tev pat ir pierādījumi? Un, ja jā, bet viņi tik un tā neatdod naudu, tad ko Tu netiesājies?

B bikse 26.09.2009

Ja tā nauda sūtīta aploksnē kopā ar vēstuli ielikta, tad nav ko brīnīties! Ja pie izgaismošanas muitā konstatēts aizliegums, ko nedrīkst pārsūtīt aploksnē, tad tā vienkārši konfiscēta! Palasi Pasta likumu, kā kas pārsūtāms. Attiecībā uz naudas pārsūtīšanu, prasības visur vienādas- nauda jāpārsūta ar pārskaitījumu. Laikam esi iedomājies-pieliksi pilnu kasti ar banknotēm un sūtīsi, lai lētāk un nekur neparādītos, ka tāda nauda ienākusi kādā valstī. ja nauda sūtīta godīgi- nav problēmas to dabūt, kā Es-se saka, uzraxti pieprasījumu un iesniedz savus pierādījumus.

š šeherezade 26.09.2009

Jēziņ, kas par murgu!!!Ja nauda tika aploksnē sūtīta, tad esat to pelnījuši, ka naudu nočiepa!Bet ja ar pārvedumu, tad vnk nemaz nevar būt, ka kāds to naudu varētu piesavināties un neizmaksāt!!!Nevajag te gvelzt muļķības!!!

A albis 26.09.2009

Stulbumi tā sūtīt naudu, tur jau nav ko vainot Pastu. Varētu padomāt ka nav bankas, nav konti uz kuriem pārskaitīt. Vienīgi ja sūta kaut kādiem Bomžiem, kam nav konta bankā.vai tad tiešām ja zini ka būs tāda ģēla nevari atvērt bankā kontu, Ja baidies no bankas baltija likteņa, naudu uzreiz izņem ārā.

R Raivis 27.09.2009

Tikai nauda konkreeti, kas tika suutiita man tika suutiita ar naudas paarvedumu.Nav runas par aploksneem.
Vai tad ir jeegas deel 50lvl staigaat pa tiesaam?

E Es-se 27.09.2009

Nu, ja Tu uzskati, ka 50 LVL vari uzdāvināt Latvijas pastam, tad, ko sūdzies?

P pufa 27.09.2009

Kādas tiesas?! aizej uz pastu ar iesniegumu un kvītīm, kas pierāda, ka esi sūtījis to naudu un problēma būs risināta. domā, ka tev kāds klāt nāks un lūgsies, lai meklē savu naudu? nesapņo, nolaidies uz zemes!

š šeherezade 27.09.2009

Nu nestāsti te pasaciņas, iespējams, ka tas cilvēciņš mēģināja Tev iestāstīt, ka naudu sūtijis, bet īstenība ir pavisam cita...Tāpēc jau eksistē kvītis, kuras apliecina darījuma būtību un tās arī apliecina visu---gan izsūtīšanu, gan arī saņemšanu...