Marmelādes darbnīca - kvalitāte

Veikals jau skaists, viss pārdomāts, jauka atmosfēra, bet :

1. Ja jau tiek pārdotas preces par bargu naudu, turklāt ar rokām darinātas, kas nodrošina to, ka viss ir cilvēka nevis tehnikas veikts, tad varbūt vajadzētu piedomāt par to kvalitāti. Es piekrītu, ka tā ir arī mana vaina, ka neizpētīju katru vīli, bet tomēr -svārki par 20ls ar atirušām malām, turklāt turpina irt un čībiņas par 6ls ar atirušiem diegiem, kas izjauc čībiņas struktūru.

2. Pārdevēju uzvedība. Meitene jau smuka, modeles augums, holivudas smaids, bet TIK uzbāzīga, ka bail. Ja man tiešām nebūtu nepieciešamība pēc šīm lietām, es tās nebūtu pirkusi viņas uzbāzības dēļ, knapi ienācu veikalā, bet viņa jau metas virsū.

novēlu veikalam visu to labāko, bet varbūt tomēr piedomājiet.

I ieva 12.02.2010

Izskatās, ka šo sacerējumu ir uzrakstījusi tā īpatnējā pārdevēja, kura tieši 3dien, sūdzības tapšanas dienā, tika atlaista. Stulba, bērnišķīga atriebība.

P pircejs 12.02.2010

Veikals super un prece super un pārdevēji super! Laikam īsta latviete tā Anna, ka viss jānomētā ar dubļiem. Kurš tev ko nodarījis, ka tik pikta. Nopērc konfekti - būs gaišāks skats uz dzīvi :))

Ieejiet - tai bodē ir SUPER lietas. Pati sapirkos bantes un čībiņas, pamperkūka - super lieta, gāju uz kristībām, tādas nekur citur Lavijā nav!!!

Man baigā škrobe, ka latviešu cilvēks uztaisa super bodi, pats taisa tās mantas un viena ar dzīvi neapmierinātā visu nomelno. Eh latvieši latvieši, vai pašiem neriebjas būt tādiem īgņām...

D DreamLV 12.02.2010

jāmāk sūdu smuki uztaisīt par zemeni un rozā

H homosapiens 12.02.2010

Man arī tas veikals patīk. Esmu apdāvinājusi visus radu bērnus ar viņu mantām Beidzot kaut kas oriģināls un kvalitatīvas Latvijā. PS 6LVL par čībiņām nav nemaz liela cena, laikam Anna nav bijusi veikalos. Marmelādes darbnīcai izdošanos un tā turpināt!!!

G gudrītis 12.02.2010

Laikam tā Anna tāda ar trulu ģimi un kleinām kājām, ka nevar pārdzīvot, ka pārdevēja ar modeles augumu hihiiiii, Annai kauns biksēs auns :))

P Pircēja 15.02.2010

Anna varētu ieskrieties un tāpat neviens neticēt šādai sūdzībai.
Neviena objektīvi pamatota teikuma. Tiešām tā laikam ir tā drūmā pārdevēja ar melnajām acīm, kas tikai sēdēja ar līku muguru un pat nepievērsa man muguru, kad biju jau nostāvējusi pie smukajām bantītēm kādas 3 minūtes. Vakar gan iegāju veikaliņā un biju patīkami pārsteigta gan par kvalitāti, gan par attieksmi no pārdevējas puses.
Tagad manai peciņai ir gan skaists bodijs ar eņģeļa spārniņiem, gan skaistas bantītes!
Iesaku visiem Marmelādes darbnīcu!!!

S santafe07 05.03.2013

nu jā, bet ko jūs gribiet, svārki jau nāk no Ķīnas, tad kāda tur varbūt kvalitāte!