www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Neadekvāti augstas biļešu cenas

Pasažieru vilciens - Neadekvāti augstas biļešu cenas

Cien. PASAZIERU VILCIENA administrācija! Vai jums nebūtu pienācis laiks pārdomāt par vilcienu biļešu cenu pazemināšanu? Ik pa laikam jūs nepamatoti paaughstināt biļešu cenas, bet jūsu piedāvātais serviss ir zem katras kritikas.
Lieliski jūsu vagonos trādā kontuktori.
Bet tad, kad vagonos ""iedrāžas"" kontrolieri-revidenti, tad parasti konduktori braulēs sastingst.
Revidenti parasti piekasās pie tā fakta, ja biļetei otrā pusē nav zīmoga. Vai tad pasažierim ir jāmeklē pa visiem vadoniem tā sauktais konduktors, lai tikai uzspiestu to zīmogu? Kāpēc pasažierim vilcienā ir jāmaksā 15 ls soda nauda revidentu pārbaudes brīdī, ja, piemēram, Lielupes Stacijas kasiere izdomā pirms vilciena atiešanas aiziet uz WC? Kur lai pasažieris to biļeti "" uz sitiena"nopērk, ja arī konduktors vagonā nav atrodams?
Un jūs, cien ""PASAŽIERU VILCIENS"" gribāt, lai ir vairāk pasažieru????

Pirmkārt, jau visu nosaka serviss un cena!!!

Kāpēc brauciens komfortablā autobusi Rīga-Salaspils"" maksā tikai 60 santīmus, bet brauciens jūsu aukstajos vagonos maksā 70 santīmus?

Kāpēc brauciens komfortablā ekspress mikriņā ""Rīga- Rēzekne"" maksā tieši 5 Ls (šoferis izraksta čekus), bet brauciens jūsu ekspresī maksā Ls 5, 30?
Ub vēl vilciena pasažieriem jāpacieš n-tās konduktoru pārbaudes, tad vēl tie revidenti uzrodās.

Kāpēc brauciens ar privātu mikriņu ""Rīga-Cēsis"" maksā Ls 1, 50, bet brauciens jūsu vilcienā maksā Ls 2, 30?

Kāpēc brauciens ar komfortablo 236. mikriņu maksā man 40 santīmus ""Zolitūde-Rīga"" (ērti krēsli, varu atlaist galvu), bet brauciens jūsu vicienā maksā Ls 0, 50?

Kāpēc brauciens ar ""CATA"" komfortablu autobusu ""Rīga-Sigulda"" maksā Ls 1, 50, bet brauciens 'vilcienā maksā Ls 1, 55?

Kāpēc brauciens komfortablā mikriņā ""Sloka- Lielupe"" maksā Ls 0, 50, bet brauciens ar vilcienu maksā Ls 0, 60?

Kāpēc brauciens ar komfortablu mikriņu ""OGRE-Rīga"" maksā 1 Ls, bet brauciens ar vilcienu maksā 1, 15 Ls?

Kāpēc jebkurš privātais šoferītis ar savu auto "" Jelgava-Rīga"" un Rīga- Jelgava"" ir gatavs pasažierus vest pa 1 ls (tā cena jau nemainīga 6 gadus), bet vilcienā jāmaksā Ls 1, 35?

Kāpēc brauciens starptautiskā ekspress autobusā ""Rīga-Daugavpils-Minska"" tieši līdz Daugavpilij maksā tieši 5 Ls, bet brauciens jūsu vilcienā ""Dinaburga"" maksā 5, 30 Ls? (Laiks ceļā jāpavada tas pats, ja brauc ar autobusu, vai ar vilcienu)

Ko es varu teikt?
Vilcienu cenas ir neadekvāti augstas, servisa līmenis ir zems.

Ja biļete līdz Daugavpilij maksātu ap 2 Ls, tad mēs patiestu tos konduktorus, gan revizorus, kuru uzdevums ir pārbaudīt konduktoru darbu, un pasažierus, un vēl tie revizori publiski ņirgājās par konduktoriem, gan arī pasažieriem, draudot visas nesaskaņas risināt caur policiju.

------------

Tātad- izmantojot jebkuru legālu autobusu, puslegālu autobusu, vai arī pat nelegālu autobusu, būs ietaupīti nervi, un saņemsi atbilstošu servisu brauciena laikā, un pat ieekonomēsi naudu.
Nelegālo mikriņu šoferi labprāt atstāj savas koordinātas, lai varētu ar pasažieri vienoties arī par tupmākajiem braucieniem. Nelegālie mikriņu šoferi ir izņēmuši savās pašvaldībās licences neregulāro pārvadājumu veikšanai (viņi drīkst komplektēt savā mikriņā pasažieru grupas, nosakot cenu un nosakot galamērķi)

Un vismaz nervus nebojā tā sauktie vilcienu kontrolieri-revidenti, kuri jūtas vilciena vagonos kā varoņi, jo viņi vienmēr draud izsaukt policiju, ja arī pasažierim ir taisnība.

P

Komentāri (14)

S Sloka 05.11.2010

Privātais buss Sloka-Rīga amskā 1 LVL.
Vilciens maksāja laikam Ls 1, 20.
Vot es ar privāto busu ātrāk un ļētāk

S smukaisOskars 05.11.2010

vel viena lieta...manai meitai ir 12gadi[tas vairs nav berns???]bilete vinai ir japerk, ka pieaugusam, jo bernu biletes ir lidz 7 gadiem !!!tatad pat 8.gadigam bernam ir japerk pieauguso bilete!tas ir nozelojami, ka var krist tik zemu, ka bernam ir japerk pilna bilete!viniem naudas nepietiek???bet sponsoret Dinamo var?ja nemaldos 800000ls, nav sudigi?kropli...

S satiksme.lv 05.11.2010

Var redzēt sūdzību neraksta izglotots cilveks un par tādu lietu kā argumentāciju dzirdējis nav. Man tiki viens jautājums pat reiz rodās, kāda suņa pēc cienījamā pasažieri vispār izmanto pasažieru vilciena sniegtos pakalpojumus???

K kurbulis 05.11.2010

Smukais Oskars Nav ko pisties ja neesi spējīgs apgādāt bērnu

S smukaisOskars 05.11.2010

Kurbuli, gribi es tevi iekurbulesu???jo ar galvu tu nedraudzejies!!!

K kurbulis 05.11.2010

Smukais Oskars tu vēl pediņš pie tam?

P pasaziere 06.11.2010

3. augustā braucām uz Daugabpili ar vilcienu.
Sēdējām 2. vagonā.
Pirms Lielvārdes vagonu ielenca tā sauktie revidendi.
Īpaši jau rupjš un nelaipns ir tas maza augums vīrietis ar melnām ūsiņām, kas mēdz ņirgāties par neaizsargāto pasažieru grupu- invalīdiem, represētajiem, brutāli atņemot apliecības, pa visu vagonu sākot kaunināt un vēl draudi izsaukt policiju.
Viņš tobrīd piesējās vienam kungam gados, ar kruķi rokās, par viņa invalīda apliecības neīstumu. Nabaga večuku beigu beigās izsēdināja Lielvārdē ārā.
Es saprotu, ka arī PV kontrolieri ieinteresēti konfiscēt apliecības un ieriebt, lai taču tie invalīdi vairāk nebrauc ar vilcienu, bet tad, lūdzu, vilcienā, izkariet paziņojumus, ka vilcienā netiek uzņemti invalīdi.
Kāpēc ir par invalīdiem jāņirgājas?
AutoTransporta Direkcija vēl tam sūda PV maksā milzumlielās dotācijas.
Pagājušo gadu arī bija līdzīgs skats Daugavpils vilcienā.
Kontrolieri- revidenti izņirgājās par vienu vecu kundzi - invalīdi, pilnā balsī kliedzot, ka viņas apliecība esot viltota.Arī šo nabaga kundzi izsēdināja ārā, Aizkrauklē. Kontrolieris nedabūja iekasēt no večiņas sodanaudu 15 ls, tad viņš izsauca mentus. Cik esmu vēl dzirdējis nostāstus no arī savas radinieku māsas meitas, kurai ir cukurslimība, un arī 2. grupa ir. ārēji vizuāli nepateiks, ka viņa ir invalīde.
Vismaz 2 reizes viņa tika pazemota, braucot vilcienos Lielvārde-Rīga. Vairāk viņa ar vilcienu nekad nebrauks, viņa turpmāk izmanto pašvaldības autobusu, kas gan kursē tikai 2 reizes dienā.

Es novēlu, lai A/s ""pasažieru vilciens"" nomirtu dabīgā nāvē.

Ja nemainīsies kontrolieru- revidentu attieksme pret visneaizsargātajām pasažieru grupām (veciem cilvēkiem uz kruķiem, invalīdiem, bērniem, grūtniecēm), tad par kādu servisu mēs vēl varam runāt?

Cilvēki, kam pienākas atlaides, vilciena vietā ir spiesti izvēlēties citu pārvietošanās veidu, autobusus, vai lūgt kaimiņa palīdzību, lai aizved.
Vai tas ir normāli?

N NElatvietis 15.11.2010

Pasažiere, ko nu tu dirs? atrodi veci ja nav kur laiku likt, nepatīk-nebrauc!!!

P Patriots 11.12.2010

SMUKAIS OSKAR-kopš kurie laikiem Pasžieru vilciens atbalsta Dinamo Rīga hokeja komandu???Domā, ko runā, losi...

ž Želeja 24.12.2010

Ogre-Rīga 1ls?? Kopš kuriem laikiem? Man sanāk braukt katru dienu un cena kā ir Ls 1, 30 tā nemainās

S studente 10.03.2011

Patiesībā man arī ļoti nepatīk tie "kontrolieru kontrolieri" Braucot vilcienā uz Jelgavu draugs nonāca ļoti nepatīkamā situācija. Viņš palūdza tai kontrolierei uzrādīt darba apliecību un paskaidrot otrreizējās biļešu paŗbaudes iemeslu. Apliecību viņam rupji iemeta sejā, uz otru jautājumu pat neatbildēja, un lika uzrādīt biļeti, draudot ar soda naudu nerādīšanas gadījumā.
Ja nu es braucu ar vilcienu pirmoreiz dzīvē? Ko tad?
Nesaprotu, vai grūti paskaidrot darba pienākumus cilvēkam, kas par tiem jautā?
Savādāk jau nav nemaz tikt traki ie vilcieni, bet gadās arī nepatīkamas situācijas diemžēl.

V Vaņa 10.03.2011

1)Pats sliktākais ir tas, kad kāds pasažieris ir nogrēkojies un viņam tiek izvirzītas pamatotas pretenzijas, tad nu šāds pasažieris izrādās tāds dzelzceļa speciālists, ka šausmas!!!
2) Pirms izvirzīt pretenzijas, lūdzu iepazīstaties ar dzelteno papīru, kas atrodas katrā vagonā un kur ir rakstīts "Pasažieru pārvadājumu noteikumi", tad atkritīs 99% šeit uzdoto jautājumu!
3) Latviešiem ir tāda riebīga mode - vainot jebkuru, tikai ne sevi, bet 99 gadījumos no 100 pats bļāvējs vien vainīgs izrādās!
4) Ja būtu godīgi pasažieri, tad šo kontrolieru nemaz nebūtu, bet mūsu daunu valstī ir uzaugusi paaudze, kas uzskata, ka var saņemt pakalpojumu un var par to nemaksāt un te arī dzelzceļš vainīgs?
5) Jūs cienījamie bļaustaties, ka vagonā auksts, bet jūs jau paši iekāpjot nekad neaizverat aiz sevis durvis! Rīgā izkāpjot arī durvis visas atstājat vaļā, nu ja es atbraucu, pārējais man pie kājas!!!
6) Par kādu komfortu jūs runājat, ja paši piezīmējat, piespļaudat un pievemjat vagonus. Beidzot savu braucienu vēl visam klāt atstājat tukšās skārdenes, papīrus, pudeles un citus savus atkritumus, nedomājot par to, ka pēc jums arī citi grib braukt ar komfortu, kuru jūs likvidējat!
7) Es vispār izsniegtu konduktoram vēl beisbola nūju, jo daudzi pasažieri nemaz nesaprot normālu valodu!
8) Tiesības jūs savas zināt, bet pienākumus gan esat aizmirsuši!

M māris 20.09.2011

Tāpēc jau sen kā labāk izvēlos mikriņus, kur es šoferim samaksāju naudu, un pa ceļam mani neviena kontrole nepārbauda. Tie kontrolētāji mani tracija, biļeti prasa vairākas reizes un vēl atļaujās draudēt ar policijas izsaukšanu. Negribu bendēt nervus, tāpēc aicinu neizvēlētis vilcienus

B Bobina 28.10.2011

Ir tāda lieta... Cenas nosaka nevis "Pasažieru vilciens", bet gan valsts... Cenas cēlušās dēļ paceltas infrastruktūras maksas (ko prasa valsts).

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes