www.sudzibas.lv Utrupe bez skaidras naudas nekustas

Utrupe - bez skaidras naudas nekustas

Puiši tirgo dažu banku noņemtās automašīnas, kamēr nepasaki ka iedosi šiem saidru naudiņu, neko negrib pat atvērt un iedarbināt, kur nu vēl lai parāda kur tas auto atrodas. Paši braukā ar pēdējo modēļu autiņiem ar izvēles numuriem.

Z

U uldis 27.05.2009

Kas par blenam.Ir saraksti ir pardeveji uz vietas.Kurs tev konkreti ir kaut ko prasijis.Un ko var te mulkibas likt foruma.To ka kads ar kaut ko brauka vecit ta jau ir tava personiga skaudiba.Strada no rita lidz velam vakaram un ari braukasi ar labu auto, ta ka tas viss ir pilnigs shits.

Brauciet uz Utrupi un perkat labus auto pa normalam cenam

E Elina 27.05.2009

pati esmu nopirkusi tur auto, tas bija lētāk nekā visur citur

A Aleksejs 27.05.2009

Zavidovatj nado molca, a ne chush vsjakuju pisatj. Ja uze kupil tam ne odnu masinu i druzja moji toze, i vsjo bilo super vse dovoljni! A po povodu masin na kotorih jezdjat, cistoj vodi zavistj!

E Egīls 27.05.2009

kas tur tads man personigi Bensons kas tirgo ari SEB auto viens no pardevejiem paprasija par VW Multivan 1000 EUR kesha.

E Egons 11.07.2009

Jā, tur ir tāds viens pidaras vārda Nikolajs Skotjuks, par bazaru vispār neatbild un tikai dirš... Cerams, ka bankas drīz vien atteiksies no konfiscēto automašīnu izvietošanas pie sŪDTRUPEs