Meklēšanas rezultāti

Forum Cinemas - Tiek atņemts ēdiens ( Komentārs)

Tiek atņemts ēdiens Dzeriet -dzeriet šņabīti pa virsu končam un šampanieti pa virsu popkornam! Ha-ha. tie kopa nesadzīvo :0PP P.S. Pilnīgi piekrītu Marekam

E exezz 11.01.2009
Komentāri 37 Kino / Teātri

Darbadevēju attieksme - Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie. ( Komentārs)

Gribu briidinaat visus celtniekus, lai nekad nesienaas arDKTbuve firmu. Mana pieredze raada, to ka es tur dienu caur dienu luudzos lai noformee mani oficaali, bet nekaa un taadu ir dauz tur uzkeeru6os cilveecinu. un naudu jau luudzos no pirmaa decembra, kad bija soliju6i un esmu izluudzis tikai20ls priek6nieku sauc Vasilijs tel nr29720988 gribu rakstiit uz vinu iesniegumu policijaa. varbuut kaads var ieteikt kaadu iespeeju, kaa atguut naudu??? buu6u pateiciigs, par informnaaciju.

A Agris 18.12.2008
Komentāri 233 Karjera / Darbs

Rīgas Dzemdību Nams - Sia vel pie tam ( Komentārs)

Sia vel pie tam seit viss jadoma pasam, gan par bernu, gan naudu un visu parejo.pasam, lai cik ari gruti butu ir jatiecas uz augsu un zinu ka tas ir loti gruti.rugtumu japarvers par smaidu.latvija musdienas menesii tiek pie1000 kadu apcakarejot.

Tele2 - ( Komentārs)

Nu ja taa labi padomaa tad vaina nav tele2 zonaa... un pr zz un okarti runaajot... gavno na palochki... un vairak nekas... panem normaalu piesleegumi, kaa briivais 7 kaut vai.. sarunas 2, 9 sant ar pvn minutee uz visiem tiikliem un dziivo uz zalja zara.. a zonas nav jo tas no telefona atkariigs.. man darba gavno nokie 6500 zona zuud visu laiku, a ieleku asusaa p320 un zona tajaa pasaa vietaa ir pilna... tak 4to... tele2 nav vainiigs, vainiigi mob telefoni..

J Jan4ik 21.10.2008
Komentāri 16 Apģērbs

Ginta Bude modeļu aģentūra - jautājums ( Komentārs)

ziniet es pateik6u ka vienk daudzas meitenes kas te komenteja neko nejedz... kada starpiba kada studija visur ir nezeligi jo istai modelei ir jabut stiprai un japrot atstavet savu viedokli... nekadas memlas uz parizi milanu utt nelidos... es macijos Gints Bude studija 2 gadus un pateik6u ne reizi ne vienu vienigu reizi neesmu dzirdejusi no Ginta sliktu vardu mana adresata vin6 tikai mani slaveja... ne es neesmu nekada diza skaistule bet es loti centos un man tas patika tapec ta ari bija... es uzskatu ka viss ir atkarigs no pa6a cilveka ja tu centies dari un tev sanak neviens tev nebruks virsu

K Kristina 15.09.2008
Komentāri 162 Izglītība

Bensons Auto / Honda Civic Type R - Sajūgs sadega 15500 km laikā ( Komentārs)

Drošvien Tavs iepriekšējais BMW bija karā zaudējis lielāko daļu savu ganāmpulka. Protams, ka tagad 200hp autinjam + 1ēzelis pa vidu(pie stūres)=sajūgs lupatās

J Juris 26.08.2008
Komentāri 6 Auto dīleri

Latvijas Pasts - Apkalpošanas "ātrums" ( Komentārs)

Apkalpošanas 'ātrums' Zel ka klienti ir tik agresivi pret pasta darbiniekiem un raksta visadas nepamatotas zinjas pat neiedzilinoties kapec vis ta notiek!Es stradaju latvijas pasta un varu jums pateikt tikai to ka nav tas viegli ka jums likas. Redzu ka jus esat sarakstijusi to ka pie kases sez divas bet parejas skraida apkart neko nedarot. Ta nav tiesa .Ja ir dauzkart kad pie kases sez tikai viena vai divas jo nav pietiekamu darbinieku musu mazas algas un tuksu solijumu del, neviens negrib stradat pasta jo algas ir...

Draugiem.lv - ( Komentārs)

tracina kad tiek veikti tie d... [slēpt]@cik ilgi var? un kpc mani vienreiz blokeeja par uzvaarda nerakstti6anu?cilveekam nav obligaati jaaraksta uzvaards:p pa6i staastat par tiem hakeriem, manjakiem utt.piemeeram kapeec beernam jaaraxta [slēpt]@

LIDO Dzirnavas - ( Komentārs)

Neiet runa par valodu! Kaa juus vispaar varat taa teikt!?Pret cilveekiem izturaas pretiigi un juus liekat vinjiem iemaaciities latv.valodu... Kur te logjika vispaar? Visvieglaakaa atmazka,pie mums ir slikti,jo tu nerunaa latviski. :D lol,idiotizms... Bet par lidinju varu pateikt tikai to,ka viesmiiljiem ir aarkaartiigi saspringts darba laiks,jo juus ta4u pa6i zinaat cik daudz tur ir to cilveeku,viens cilveecinj6 jau nevar nosekot visiem liidzi,kur6 ir un kur6 nav paeedis... Ja pie galdinja...

Vikands SIA Nometņu 6 - ( Komentārs)

na mi6ku i klaviaturu ne idet garantija. a esli processor ne umeete normaljno postavitj i ukrepitj, to eto ne vina firmi, a va6ih krivih ruk, ili lamerstva, toze samoe 4to na socket 939 stavitj p4 proc :D t.k. processor ne podihaet tak 4asto.

S Sasha 30.11.2007
Komentāri 8 Datori

Spektrs Internet - ( Komentārs)

da, kak pojdjot sneg, i-neta srazu netu, kakaja tam kvalifikacija, esli odin iz raotnikov Djadja Sasha na zhiguli (Ba3 2101), kotorij do etogo rabotal ohrannikom, i ne znaet pohodu vashe 4to takoe internet .)))))))))))

C czk 06.11.2007
Komentāri 10 Internets

DAKKO3 - ( Komentārs)

b*a, ej "s4aslivie pokupateli", esli vas ne nae*ali to vam 1)4ertovski povezlo 2) im bilo len' 3) nave4ok popalsa 4) ti polnij lapuh i nezametil po*jobki 5) te stidno preznat' 4to ta toze po*meli 6) ti tam pa6i6

X xnafig 19.09.2007
Komentāri 8 Datori

M79 - ( Komentārs)

A vinji nomaina bez piemaxas??Bet nu kaa var neteikt, ka tur nestraadaa lohi, ja vinji uzskata, ka P4 2.4 kompiitim ir normaala procesora starta temperatuura 60graadi. Nu tas nav normaali, u sazin kaadas suu*** pastas vinji man tur ir ieziekjeejushi..... Aaa, un ja parastu lampinju pat nemaak pievienot.....Brrrr

S sikaa 14.06.2007
Komentāri 5 Datori

Satkoms (Čaka 108), veikals Antenas - ( Komentārs)

Beidzot viens normāls cilvēks ir uzrakstījis Satcomam atbilstošu aprakstu. Malacis! Bonuss viņam par to! Es tikai par!!! Par cik esmu ilggadējs klients ir bijusi ļoti pat tieša saskare ar daudzām šāda veida nepatīkamām situācijām. Klienta apkalpošana nenotiek laicīgi, lēni, paši citreiz nezin kur ko nolikuši un vai vispār tāda prece ir bijusi, un vai vēl ir atlikumos. Ļoti bieži gan MIPO, gan PRINT RITE HP45 ir brāķi, pie tam vēl uzpildīt arī nejaudā ātrāk kā par nedēļu un vispār to lietu...

A Ausma 03.05.2007
Komentāri 3 Datori

www.ss.lv - ( Komentārs)

Pardod masinu Mazda B2200, PICK UP, 91.g., gaisi zila metalika. Gaze - benzins. Bes TA, Ls470. Talr.:29123428

Mosers - ( Komentārs)

Aga dimok, pi6i, postuka4i nemnogo. I vazelina zaodno kupi. Prigoditsja.

One.lv - ( Komentārs)

Znaete mne etot ONE po ****. Vedj estj i drugije sposobi obsenija naprimer Skype, Asjka. A etot One polnaja tufta, on dlja lo6kov zdelan 4ob na nix dengi zarabativatj ! Da i te kto One polzujutsa sami toze loxi, potomu4to razresajut sebja DURA4ITJ !!! Vse...

D Dima 31.01.2007
Komentāri 4 Internets

restoran Sharhan - ( Komentārs)

Znaete, ja toze guljla na denj svoego razdenija v restorane " SIRHAN"' I ne toljko v zepniekkalnse a e4to na krasnoj dvine,okolo koljca 3 traljejbusa!!! i znaete a voob6eto v bezumnom udivlenie ot napisonago!!! VAROVKI.NEDOSTA4KI PI6I. IKRA.FOTOAPORAT??? da nepoverju nekogda!!! nas opsluzile kolosaljnie dev4onki,simpo4i4nije,visjolie,ulibajutsja i naoborot podimajut nastroenije!!! mi ostaveli nekotorie vesshi nu potom nam vernuli doskonaljno vsjo,do melo4ej (nebudu opisovatj kokie). kuxnja...

Gan Bei - ( Komentārs)

Parenj,ja sam v jurmale ne rabotal, ja rabotaju v gan beje v origo, (1.5) goda, kogda v jurmalu nabirali narod, tuda brali SAMEH LUCHIH , i po povodu obsluzivanija ... nu postarajsa ponjatj,oni tam po17 chasov bevalo rabotali. Ja ponimaju ,te prewol otdohnutj tuda i hochew,chto be vsjo belo po vewemu,no vse me ljudi i vse me ustajom . Nadejusj zdelaew pravilneje vevode.

Vikands SIA Nometņu 6 - ( Komentārs)

ugu, bija tas pats.. nopirku 2.4 ghz p4 bet izradijas 1.8!! bet kad to pamaniju apmainija!

= =] 16.06.2006
Komentāri 2 Datori