www.sudzibas.lv Darbadevēju attieksme Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Darbadevēju attieksme - Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Vai tiešām viens daļa darba devēju iedomājas, ja atvēruši savu privāto uzņēmumu, tad var nemaksāt sakarīgas, algas, neizmaksāt atvaļinājuma un slimības naudas? Pateicoties jums privātie, vienai daļai, darbinieki jums mainās ik pa pāris mēnešiem, nespējot izturēt ne slodzi, ne attieksmi. Vai tiešām esat tik spējīgi, ka varat uzpirkt gan VID, gan VDI?
Man jāsaka paldies Dievam no viena šāda kantora esmu prom.Vadītājs vienkārši nekaunīgs tips, alkoholiķis, nemaksā normālu algu, tik izspiež no darbiniekiem pēdējo sulu.

K

T tiguana 01.12.2008

Neiesaku iet strādāt pie Daces Ločmeles.Viņai pieder privātprakse Ķegumā un Lielvārdē(zobārstniecības pakalpojumi).Es pie viņas izturēju bišku vairāk par mēnesi.Darbinieki šai iestādē ļoti bieži mainās.Man konkrēti nebija ne darba līguma, ne oficiālas algas.Pacientu pieraksts ļoti liels un ārsts nevar paspēt visus pieņemt:( Neesmu pieradusi tā strādāt, tāpēc vien ātri sapratu, ka šai iestādē vairs mūžam kāju nesperšu:(

G gfg 09.12.2008

paddy whelans arii :D

J Juris 09.12.2008

Agnese, es tevi lūdzu, ja tev ir lieka nauda, tad aizdod Edijam mazliet. Viņam tagad ir sūdīgi.

A Agnese 10.12.2008

Ejiet jūs visi dirst! Jūs no manis un Edija naudu nedabūsiet!!!:D

A Agnese 13.12.2008

nep[a]rko!:D:D

S Students 14.12.2008

Sveiki visiem! Oho te iet karsti! Palasīju augstāk rakstīto nu jāsaka ka varu pilnībā piekrist uh un ha rakstītajam, tas vēl ir zolīdi pateikts un visu cieņu tādiem cilvēkiem. Taču manas domas ir nedaudz varbūt pat brutālākas; Par padarītu darbu ir jāsamaksā nauda atkarībā kāda noruna ir bijusi- ja sāk jāt prātu tad jālauž rokas "90 tie pamazām atgriežas". Vienkāršā valodā sakot par bazaru ir jāatbild. Es pazīstu tādus cilvēkus, kas savu vārdu tur un nečakarē lieki prātu, tie nav ne miljonāri ne pārlieku turīgi cilvēki, bet vienkārši uzņēmēji kuriem ir daudz draugu un labi sakari dažādās jomās, jo viņus ciena uz VĀRDA.
Tāda lūk tā dzīve ir.

F Flanelis 15.12.2008

laikam ne laikam bet ir taa, darba deveju aiz meles neviens nerava kad solija darbu un darba ligumu, un skaitliskas vertibas, bet kad tam visam ir jatop, tad ir laba atbilde:"tauta iegaumejat ...tu sodien velejies...(tavas sejas smaids)...ritaa, ritaa viss bus, nauda un vis parejais ritaa bus!" pie tadiem labak neejiet, ne uz darba parrunam ne uz darbu ka tadu, ir varbut brutali laiki pienakusi, bet ir tachu sava pasciena, un pasciena pie d* nestradat, un stradat varbut par zemaku naudinju bet laikaa sanemtu un soc. garantijam!

A Agnese 16.12.2008

Es saņēmu 800ls uz kājas!

A Aleksandrs 16.12.2008

Agnese, tev starp kajam sanjemti 800?

V Vai 18.12.2008

Pardeveji daudz kur ir rupji, dumji, nekompetenti, slinki, pelnijusi specigu perienu!Un tadus jatur no veikala talu projam!Darba devejiem tadas vietas galvenais, lai par viszemako algu vergotu, tas ka pircejus kaitina un tracina, viniem vienalga.Daudz kur labi pardeveji izmesti, par letaku naudu noligti dumji vieta.
Tomer saimnieki daudz nemaksa ari labiem cilvekiem.Tapec lerums brauc projam, un vieta ir loti daudz, par spiti krizei.Ja ir labas valodas, pieredze, energija, darbu atrod.
Redzams, ka pardeveji paliek ar katru dienu nekvalitativaki, labie laikam izesti.Nekas, sitie februari vares iet uz bezdarbniekiem!Kopa ar saimniekiem, ja nelabosies attieksme, kompetence.

A Aleksandrs 18.12.2008

vai, pilnigi piekritu.

S sete 18.12.2008

varbuut nav veerts te taisiit diskusijas, bet tieshaam labaak nosaukt firmu, kura sola un nepilda soliijumus, kaa arii mineet uzvaardus, lai cilveekie kaa saka, neiekriit bedree...
es varu nosaukt latvijas gimenes centru, kur noteikti nepilda to, ko sola, pati anita pluume. taapat ir arii celtnieciibas firma mps, vai nord zem viena nosaukuma, kur arii labajos laikos darba diena ilga 14 stundas, nevis taapeec, ka darba paarpaareem, bet taapeec, ka iipasnieks paavels°plostoja un vakaraa atejot no plosta dzenaaja darbiniekus. uz turieni neejat, un vinju soliijumos neklausieties.

R rītajoks 18.12.2008

Sia anlī bruģis; sia latania; pieder vienai personai ar īpaši apdāvinātu grāmatvedi kura pat stundas neprot aprēķināt

R rītajoks 18.12.2008

sia teco max Gunarda Poaskova firmele ja dzirdat šī tipa vārdu mūkat naudiņu nemīl maksāt aizbildinoties vai arī partneris Daivis Jaunozols

B beibe 18.12.2008

oi gudrīši zem mana nika kaut ko rakstīt :)))))
Priecīgus Ziemassvētkus, muļķi! :)

A Agris 18.12.2008

Gribu briidinaat visus celtniekus, lai nekad nesienaas arDKTbuve firmu.
Mana pieredze raada, to ka es tur dienu caur dienu luudzos lai noformee mani oficaali, bet nekaa un taadu ir dauz tur uzkeeru6os cilveecinu.
un naudu jau luudzos no pirmaa decembra, kad bija soliju6i un esmu izluudzis tikai20ls
priek6nieku sauc Vasilijs tel nr29720988
gribu rakstiit uz vinu iesniegumu policijaa.
varbuut kaads var ieteikt kaadu iespeeju, kaa atguut naudu???
buu6u pateiciigs, par informnaaciju.

T toony 18.12.2008

Agri, sūdzies nevis policijā, bet darba inspekcijā

R Ramona 19.12.2008

Arī viņiem derētu tas pats, kas nikniem suņiem.Ja man nemaksātu, es daudz nerunātu, izdarītu.

L Lostangel 23.12.2008

Viena cita firma, kuras vardu publiskosu pec 5. janvara, tiesi tapat riikojas, algo jauninus nepieredzejusus darbiniekus, sasola zelta kalnus, bet reali nemaksaa tos apsolitos %, un kad Tu uzstajigi pieprasi un draudi ar VID, Darba aizsardzibas biroju un citam iestadem, tad samaksaa, bet ar baigo kaski.
Bet tie jaunie darbinieki jau nekasaas :) papukst papukst un labakaja gadijuma aiziet no darba, a sie tik braukaa uz firmas rekina celojumos ar gimeneem un perk autinjus kreditaa un vel sev premijas 24000 lvl apmeraa izmaksaa, tagad pazino ka naudas nav un visus atlaidiis. Pa skaisto biznesss :)

A Agnese 23.12.2008

Kāpēc es saņēmu labu algu ko, :)))) tāpēc, ka es labi strādāju, nevis tā kā jūs muļķīši!:D