www.sudzibas.lv Darbadevēju attieksme Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Darbadevēju attieksme - Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Vai tiešām viens daļa darba devēju iedomājas, ja atvēruši savu privāto uzņēmumu, tad var nemaksāt sakarīgas, algas, neizmaksāt atvaļinājuma un slimības naudas? Pateicoties jums privātie, vienai daļai, darbinieki jums mainās ik pa pāris mēnešiem, nespējot izturēt ne slodzi, ne attieksmi. Vai tiešām esat tik spējīgi, ka varat uzpirkt gan VID, gan VDI?
Man jāsaka paldies Dievam no viena šāda kantora esmu prom.Vadītājs vienkārši nekaunīgs tips, alkoholiķis, nemaksā normālu algu, tik izspiež no darbiniekiem pēdējo sulu.

K

A Aleksandrs 07.11.2008

Spodriba, Lielais Kristaps, Balta bura, tagad jau ari Tridens.Tas tak ir viens liels koncerns, kurs parpirka visus brendus.Riga visu laiku mekle, mekle ari regionos.Ja trapisies Jums tur pastradat, izjutisiet visus labumus uz savas adas.Sekos katram solim, nezinu, vai tik masinas viniem jau nav ierikoti gprs.

B beibe 07.11.2008

alex - tu jau tikai vienu vietu vari iedomaaties :))))) nelaimiigais skaugjis, kaa tev skaudiiba pilniigi spraagst aaraa, ka to pat tavos tekstos izlasiit var :):):):):)
truck-noshaavi greizi, atkartosos miljono reizi- mana uznemuma viss ir kartiba, cik varu tik daru pati, jo neuzticos cilvekiem un ja vari pati izdariit kaut ko, prieks kam man jaalgo cilveks.Algoju gramatvedi, juristu, administratoru, kad vajag un nepaspeeju kautt ko izdariit, noalgoju cilveku ar liigumdarbu, kas visu izdara peec mana praata. Man nav, es atvainojos, milziigs uzneemums, kas pelna miljonus, daros pamazaam un problemas ar ieneemumiem un izdevumiem nav. Taa kaa nevajag man pieshuut negodiiga uznjeemeja statusu, bet es nesaprotu, kaa var neredzeet to kas notiek shobriid, un nejau tikai shobriid, bet vienmeer ir noticis biznesa videe. To laikam saprot un redz tikai tie cilveeki, kas ar to ir saistiiti. Liidz ar to arii domaju, ka es esmu gudraka par taadiem kaa alex, zanda, kas drosvien ir izlekusi no terranovas diskusijas un neko vairak par drebju kartoshanu nesaprot. Man nepatik rupji un augstpraatigi izteikties, bet nu atvainojos, ar taadiem tukshpauriem njemties ir bezjeedziigi. Ja man melnstraadnieks atlaujaas pateikt, ka es esmu STULBA, kaut gan es vadu savu uzneemumu un PATI SAVIEM SPEKIEM kaut ko daru, tad man smiekli naak un zeelums ir pret taadiem...apmeeram kaa stradat par setnieku un mijonaaram teikt- tu neko nemaaki :))
savus apvainojumus var nemaz nerakstiit, man tie liekas tikai smiekligi ;)))))

A Anne 07.11.2008

Man ari savs uznemusm, bet...es pret darbiniewkiem izturos godigi un ar cienu! Tamdel man zel un lenu garu viss plaukst, bet tadiem ka tev bumeragns nak atpakal un neiet lietas:)

F FAKTS 07.11.2008

SKATOTIES KA TU IZVEIDOJU TO BIZNESU, LAIKAM VIRS, MILAKAIS, TETIS VAI MAMMA PALIDZEJA-JA NE TAD PASTASTI NE JAU SIKUMOS BET KA SAKI, BIZNESA PLANS, LIDZEKLI-JA MELO ATKODISU UZREIZ...DOMAUU KA NEKO NETEIKSI BET ATRUNASIES, TAD TURI GUDRA MUTI.

U upss... 07.11.2008

Es zinu, Agnesei pieder intīmsalons.

A Aleksandrs 07.11.2008

Lai, agnese, plaukst tavs intimsalons.Mans darbadevejs ir arzemju firma, un par prieku tev darbs ir labs un atalgojums ari, tapec nav nepieciesams stradat uz tadiem latviesu izlecejiem;)))Cik manos spekos censos palidzet ar padomu cilvekiem, jo latviesu darbadeveji neprot novertet savus darbiniekus pienacigi.Pareizi te mineja-kupi, svoruj, prodaj-tada shema.agnese, miljonus tev, toc, neredzet, jo neko tu neproti, ka tik virinat savus caurumus;)))iedzer labak zales, jo zaja palikusi esi no savas zults.

B beibe 07.11.2008

Ja jus savu skaudiibu bisku paarveerstu energijaa, pelniitu taadu pasu naudu kaa es bez probleemaam un bez suudzeeshanaas par sliktu dziivi, suudi taadi :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Es ar nekustamajiem stradaju, tirlinj, tagad nav labakais laiks, bet pateicoties labai veiksmei lidz shim turos pagaidaam bez probleemaam, lai arii dariijumu ir stipri mazaak nekaa liidz shim.
Zanda, uz arzemniekiem jau ari nav slikti stradat, tautas balsii staastija, ka maukas no aarzemniekiem labaak pelnot :D:D:D:D
es zinu, ka tev skauzh, sauliit, ka tev tikai viens caurums straadaa un tas pats apakshaa :)))))

A Aleksandrs 07.11.2008

agnese, neka tev nav;)))jo esi debilike, kuru centis jobelis no maksimkas patriecis par salatu mazgasanu;))):D:D:D

F FAKTS 07.11.2008

TAVS IQ IR SKAIDRS, PELNA VINA, NU IR DURA! TU DZIVO LV UN KAS TAGAD IR AR NEKUSTAMAJIEM ZIN VISI, KO TA TE PSIHO UN NESTRADA JA VISS OK. PASPIETIEKAMS LABI PELNOSS CILVEKS TA NEUZVEDAS KA TU-PATI SEVI BLONDINIT NODEVI:) DURA ESIO UN BUSI, RAZOT JAU NEKO NEMAKI, BAIGA BIZNESMENE! TEICU KA PAKERSU UZ MULKA TEVI

B beibe 07.11.2008

a tu debils neesi? :D:D:D:D:D izlasi, ko es uzrakstiiju un pasaki kura vieta es teicu, ka nekustamajos viss iet labi? :D idiots, es ar nekustamajiem nejau pirmo gadu stradaju, tada gadijuma visas lielas nek ip kompanijas jau sen butu aiklapejusas, darijumi ir maz, bet ir!!! Pat ja man butu viens darijums menesi, es uz komisijas % nopelnu vairak, ka jus berzejot gridas un laizot dirsas visiem pa kartai :D
es par jums reecu, daunu bars :DDDDDDDDDDDDD kaaaaaaaaaaaaa jums skauz, arprats, savu muzu jums uznemums nepiederes, jo pat minimalo kapitalu nespesiet sapelnit perkot letakos produktus super neto :)))))))
cik smiekligi ka jus visi tik gudri jutatie, s betpatiesiba esat nenormali stulbi :D:D:D paldies Dievam, ka ir tadi ka jus, man ka reiz vajadzetu kadu, kas biroja telpas uzslauka :)))))))

B beibe 07.11.2008

nodibiniet depresiivo bezdarbnieku debilikju klubinju un ieceliet zandu par direktori :))))) vai arii faktu, vins liekas ir tikpat stulbs :D ja cietumaa nebija ko dariit, vareeji vismaz izgliitoties, nevis tikai gremdeet savas smadzenes ;)

A Aleksandrs 07.11.2008

TU, KUCE, JA NERIMSIES UN VEL VEMSI ARA SAVUS IZKARNIJUMUS, AKNAS IZRAUSU, TAVS IP BUS IZSKAITLJOTS, GAIDI CIEMOS.

B beibe 07.11.2008

bla bla bla... :D :D :D :)))))
nenormali nobijos, ej pakaries, nelaime

A Aleksandrs 07.11.2008

mulke ista, suda biznesmene;)))smiekliga histerike;)))

B beibe 07.11.2008

zandra, tu esi tik stulba, ka pat nezini, kas ir histerija :DDDDDDDDDDDD
mierini vien sevi, es tikmer vel pasmiesos :D

F FAKTS 07.11.2008

KO TU TA TRAKO, NAUDINAS NAV:) cILVEKAM KAM VISS OK. TADA REAKCIJA NAV, TYO VISMAZ TEV VAJADZETU SAPRAST-NU KAUT MINIMALAS VSK. PSIHOLOGIJAS PROGRAMMAS IETVAROS:) KAS PERSONIGI MAN VAR SKAUST, NU NEIZPROTU:)))) JEZIN, NU GLUZI KA SEKSA BADA TE KLAIGA:)

B beibe 07.11.2008

es so uztveru ka izlaidi pec darba dienas ik pa laikam ieskatoties ko mulku un skaugu bars uzrakstis :))
a kada man reakcija, es vispar pasa sakuma rakstiju, ka ir jasaprot par krizi un ja negribas problemas jastrada valsts sektora, kur nebus nekadu problemu:) un tad saka man un par blondini saukat un ka tik vel ne :) man jau te principa nevienam nekas nav japierada, bet forsi pasmieties, kad neveiksminieki tos, kuriem veicas, nopel ta ka maz neliekas. Mani it nemaz neaizskara te visas runas, es pat sajutos labak uz bridi, ka man, paldies Dievam, nekad nav bijusas finansialas problemas, par ko berniba man japasakas vecakiem, un tagad del ta, ka man ir galva uz pleciem un speju sevi loti labi nodrosinat :)
tie kas nevar, savu skaudibu sazin kadas rupjibas megjina izradit :) nu atvaino, psihologiju esmu macijusies un zinu, ka normals cilveks uz apvainojumiem no stulbiem cilvekiem ar smaidu un laimi nereages :) cits noklusee, cits nee, es nenokluseju ! ;))))

davai vaaraties te sava sula, es gan braukshu pelnitas vakarinas pec darba nedelas, jums, maizes grauzdinu un klavas lapu teju milotaji, jauku vakaru un brivdienas, degunus gaisa un uz priekshu ;) ganjau jums ari dzive paveiksies... :)

N navsvarigi 07.11.2008

Agnese, kamer bus tadi cilveki kaa tu, nekas nemainisies. Bet, nedomaa, ka varesi te runat netaisnibu pret darba nemejiem un apcelt darba nemejus. Tas, ka tu tur ar kaut ko nodarbojies, nenozime, ka tev ir vispar tiesibas ta runat un apcelt darba nemejus. Tu tikai vairo darba nemeju dusmas uz darba devejiem un darba devejiem bus grutak attiecibas ar darba nemejiem! Vari ticet, vari neticet, bet es zinu, ka Ir Dievs un Vins visu redz: gan taisnibu, gan netaisnibu. Un, raugies, ka tik tev ta visa netaisniba kaut kur dztive nenak atpakal, ko tu te tagad raksti par darba nemejiem! Atkartosos: vari ticet, vari neticet, bet Dievs Ir. To es zinu un tu, kas esi puteklis pret Dieva Varu, nedomaa, ka driksti darit un runat, ko gribi un, ka teva ir baiga vara. Ja ari tev ir kada vara par darba nemejiem, tas ir tev daudz dots un no tevis tiks ari dadz atprasits!!! To nem vera! Dievs Redz katru tavu domu, katru tavu darbu un katru vardu...

F FAKTS 07.11.2008

KATRS SPRIEZ PEC SAVAS SAMAITATIBAS PAKAPES! LASU UN BRINOS TEV NAV AR KO PARUNAT, PALAMATIES, PALIELITIES KAM??? CIRKS AR TEVI, PALDIES PAR IZKLAIDI

F FAKTS 07.11.2008

Klavas lapu TEJA-MOINS LABAIS, NU KUR TEV IZDOMA:))) TADU AR KUR VAR NOPIRKT, KAUT GAN NEE MAN NEDER DZERU KAFIJU:))))