www.sudzibas.lv Darbadevēju attieksme Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Darbadevēju attieksme - Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Vai tiešām viens daļa darba devēju iedomājas, ja atvēruši savu privāto uzņēmumu, tad var nemaksāt sakarīgas, algas, neizmaksāt atvaļinājuma un slimības naudas? Pateicoties jums privātie, vienai daļai, darbinieki jums mainās ik pa pāris mēnešiem, nespējot izturēt ne slodzi, ne attieksmi. Vai tiešām esat tik spējīgi, ka varat uzpirkt gan VID, gan VDI?
Man jāsaka paldies Dievam no viena šāda kantora esmu prom.Vadītājs vienkārši nekaunīgs tips, alkoholiķis, nemaksā normālu algu, tik izspiež no darbiniekiem pēdējo sulu.

K

A Aleksandrs 08.11.2008

Atvainojos, pansionata sodien neirologam brivs.

Z Zanda 08.11.2008

Atvainojos, pansionata sodien neirologam brivs.

F FAKTS 08.11.2008

VARBUT CIEN. AGNESE NO SAKUMA PAINTERESEJIES KAS ISTI IR NEIROLOGS:)))))) DDDDDDD

B beibe 08.11.2008

forsi, ka par to neirologu rakstiiju es :D:D:D zanda vienkaarshi grib veel stulbaaku kaut ko uzrakstiit, paskaties paaris komentaarus atpakal, vienu raksta ar zanda otru tadu pasu ar agnese :):):):)
gudriite :D:D:D:D:D:D

H ha 10.11.2008

Tak jūs no tēmas jau sen esat novizījušies! Agnesei laikam vispār nav pielecis par ko šis raksts!!! Vai ne Agnese???? Tikai māki citus apsaukāt!!! Tapēc jau laikam viss laik komentē pilnīgi visus rakstus!!! Noteikti darbā, darba devējs tevi galvā neņem tapē ar izgāz savas negācijas pār citiem šajā lapā!!! Nevienam taču neinteresē tavi safantazētie stāstiņi par personīgo firmu!!! Vienārši cilvēkiem kuriem viss ir daudz maz ok. un biznes virzās kalnā nepietiktu laika sedēt caurām dienām šajā mājas lapā un komentēt PILNĪGI VISUS RAKSTUS!!! Bizness cilvēki strādā nevis sēž un rakstot komentus apsaukā citus!!! Tu noteikti esi kaut kāda mazgadīgā vai nepilngadīgā, tavi teksti tevi nodod MEITENĪT!!!

L lala 10.11.2008

Cien. Agnese zin kas ir neirologs varat par to nešaubīties!!! Vienkārši galvā viņai nedaudz sakāpis, izveidojot savu biznesu un noturoties peldus tā notiek, liekas, ka tie kas strādā algotu darbu ir plānprātiņi utt., tas atkarīgs no cilvēka, no morāles galvenokārt!!! Krieviem ir teiciens, kas lieliski atbilst šai situācijai IZ GRAZI V KNJAZI!!! Grūti precīzi pārtulkot, bet galvenā doma, ka no netīrības nācis un uzreiz kļūst par cilvēku ar kaut kādu varu, bet tā "'netīrība"' un prastums jau paliek, tas vien nozīmē, ka nekad iepriekš nav bijis naudiņas nav bijis apkārt NORMĀLU inteliģentu cilvēku no kuriem mācīties saskarsmes kultūru un tagad iegūstot mazu varu ir tendence visiem parādīt cik es laba cik es bagāta un kruta! Parasti jau tie mazie cilvēciņi mēģina no sevis kaut ko rādīt, lai vienkārši tie lieli vinjus nesamin!!! Lai veicas ar biznesu un cerams nekustamajiem cenas paliks tādas pašas vai nedaudz pacelsies lidz nākamajam gadam, butu slikti ja slīdētu uz leju, tad šāda situācija apdraudētu manu biznesu!!! Un Agnese tas nebija par konkrētu cilvēku, tikai nevainīga vārdiska domāšana!!! Nekas vairāk!!!

A Aleksandrs 10.11.2008

Tu, agnese, gribeji manu viedokli, tad klausies-ja darbadevejs nosledzis ligumu ar darba nemeju, kur nemejs nes pelnju(strada), tad devejam jaizmaksa alga par nostradato periodu.Krizi te nevajag iepit, darba devejs pats var atlauties mazak greznu dzivesveidu, bet alga IR jaizmaksa laicigi.Ja darba nemejs jut ka iet slikti, lai nealgo darbinieku, nesola zelta kalnus.Ja tevi baro vecaki, tad mums visiem ir gimenes, prieks kuram pelnam naudu.

H heli 11.11.2008

Dzivojam laikaa, kad loti daudzas lietas pakarto NAUDA, un, jo vairak ir naudas, jo varenaks jutos un daru ko un kaa gribu!!! Ir dazadi darbadeveji ar dazadu attieksmi pret darbiniekiem, un ir dazadi darbinieki ar atskirigu attieksmi pret darbu.Bet, lai kas mes butu un cik pelnitu mes VISI esam CILVEKI! Un nevienam no mums nav dotas tadas tiesibas lai pazemotu otru Ne darba attiecibaas, Ne sadzivee! Viss jau ir savstarpeji pakartots: ja darbiniekam bus labs atalgojums un pozitiva ttieksme pret vinu, tad ari attieksme pret darbu bus razigaka un darba deveja panakumi lielaki.Kopumaa ari visas valsts limenis augstaks! Tacu realitatee sodien katrs tikai domaa par SEVI, ka vairak sagrabt labumus sev, nedomajot par citiem un sekaam pec tam! un pec tam ir tas, kas tagad ir...Ir jamaina vertibas! katraa no mums! nezaakaasimies, bet ar sapratni izvertesim kaa labot shadus darba apstaklus.lai tuvaa nakotne mes ar smaidu ietu katrs uz savu darbinu un darba deveji butu pelnijusi patiesu cienju!ES to novelu JUMS VISIEM!!!

B beibe 11.11.2008

ha- jaa protams, tie, kas veido biznesu, tiem nav laika ne pie datora padirneet vakaros, ne intereseeties par to, kas notiek muusu briesmiigaaas tautas praatos utt utt utt :D
man naudinas nav truucis nekad, vecaaki vienmeer ir bijusi turiigi cilveeki, ir paliidzeejushi, kad man ir gaajis gruutaak un ielikushi zinaashanas, kas man ljaavis ar to nodarboties aatraak nekaa dazhi labi, kas nobriest tam tikai peec augstskolas beigshas LABI JA.
Un, protams :D es tiesham te visus noliku :D
palasi pirmos komentaarus manus, es nevienu pashu cilveeku neapsaucu un nepazemoju un neko ljaunu nepateicu, izteicu savu viedokli, par ko " gudraa" zanda zem 354 segvaardiem mani saaka nozaakaat. Smiekligi, tie, kas te suudzaas par saviem beedu staastiem ir cienjaa, bet tie, kas paslavee to, ka viniem paldies Dievam viss ir kartiba uzreiz ir blondines un kas tik vel ne :D
Vaina ir jusos pasos, kas nespeej pienjemt, ka citiem dziivee viss ir labi, nevis tajos kuri speej priecaaties un ar citiem daliities savos panaakumos ;)))
Starp citu, kamer jus te makat tikai nodirst un nopelt visus pa kartai, es domaju, ko vel varetu padariit jaunu, nekustamie paliek paaraak iestiigusi purvaa, nestav jau pavisam uz vietas, bet baigaa nervu beigshana aiziet :)
iesaku jums pasiem sanemties un dariit kaut ko lai uzlabotu savu dziivi, nevis njaudeet par to cik slikti :))))
VEIKSMIITI JUMS!!!

p.s. es varu komenteet cik diskusijas vien veelos, ja man ir tajaas ko pateikt, es arii pasaku. Un tam nav vajadziga visa diena, ieeju seit tikai vakaros, taka nevajag :D:D:D:D esi jau mani ta iemilojis ka peeti visu dienu vai tik ko nenokomenteju?

F FAKTS 11.11.2008

VĒL JUS TE ŅEMĀS? TIKS SMUKS SILTS LAIKS, LĀČPLĒŠA DIENA, A JŪS:))))))

B beibe 11.11.2008

nebiju seit skatijusies, ieraudziju, ka si ir pie popularakajam diskusijam un nolemu ieskatities vai kads vel nav paspidejis gudriba :)
paspidejis jau ir, bet vai gudriibaa.. :)))))))))
un jaa, laicins sodien bija tik tiesham fantastisks

A Aleksandrs 11.11.2008

Veiksmiga Agnese nu ir atgriezusies, tuksa lielibu kule, pati te taisnojas ka neko dzive nav sasniegusi, brauc uz vecaku kakla.A pa dienu tu guli, un vakaros piepelnies, tapec ari datora esi tikai vakaros, pati tak taisnojies.

SMAGS GADIJUMS :)))) LAI JAU CILVĒCIŅŠ DOMĀ SEVI ESAM ĢENIĀLU! DDDD

B beibe 11.11.2008

skaudiigaa latviesu tauta :D ko gan skaugjim padariisi, tad tikai vairo lepnumu :)))

DDDDDDDDDDDD

S sandra 12.11.2008

vispar es stradaju cili pica un shef -pavare tur ir viktorija balaja vina ir stulba pie visiem piesejas resna cuka ar netiru dibenu.vina strada stockmann cili pica tikla un tadu mauku es redzu pirmo reizi sava muza .vinu neviens laikam nagrib pist tapec vina uz visiem auro ka govs

H ha 12.11.2008

Jā Agnese ir kaut kas īpašs!!! Pati runā par milzīgo pozitīvismu, ka viņai viss labi utt., bet komentāros var lasīt par naidpilnu mazu cilovēciņu, nevis par mierīgu nosvērtu personību kurai viss ir ok. gan biznesā, gan privātajā dzīvē. Nu neraksta šādi veikmīgs cilvēks!!! Piedod Agnese, bet tomēr kādā no dzīves sfērām tev neiet diez ko labi!!! Un vēl kas, tas ka cilvēki šeit sūdzas par savu dzīvju neveiksmēm uzreiz nenozīmē ka apkārt ir vieni neveiksminieki, vienkārši pacel actiņas un izlasi interneta adresi varu saderēt tur ir rakstīts sudzibas.lv!!! Tātad šī ir speciāla adrese kurā var rakstīt par savām nedienām - sūdzēties!!! Mani arī bieži vien satracina dažas sūdzības, dažreiz tās ir pamatotas dažreiz nē!!! Ja nevēlies lasīt par visām nedienām nu tad vienkārši nelasi, neko citu es nevaru ieteikt!

B beibe 12.11.2008

pat vispozitivakais cilveks nav 100% pozitivs :D tas ka es palamajhos tacu nenozime, ka esmu nelaimiiga :D:D tik smiekligi, ka te visi iedomaajas, ka par citu dziiveem zin vairaak nekaa vini pasi :D kur es straadaaju, ka man neiet, ka man nav naudas, ko es eedu utt :D:D:D:D

I ivars 14.11.2008

SIA RIGA STRONG ir tāda pati attieksme, darbadevējs maksā pusi oficiāli otru pusi konvertē, nemaksā atvaļinājuma naudu, slimības naudu, bet strādāt liek virsstundas, apsargi ir noguruši. Vai tiešām VID un VDI neko nevar darīt. Visi taču zin kurās iestādēs ir alga konvertēs, kapēc neviens neko nedara?

? ??? 18.11.2008

Miiljie cilveeki, nekad Jums neiesaku iet straadaat uz skaistumkopshanas saloniem "HAIR BALTIC" un "BALTIC NAILS STUDIO"!
Pati tur esmu straadaajusi par frizieri un attieksme vienkaarshi briesmiiga, neizmaksaata atvaljinaajuma nauda un slimiibas nauda, no algas novelk visu, ko vien var novilkt, protams, algas aploksne un veel par to, lai sanjmetu algu ir jaavaac cheki! Tiiraas shausmas!!!