www.sudzibas.lv Darbadevēju attieksme Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Darbadevēju attieksme - Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Vai tiešām viens daļa darba devēju iedomājas, ja atvēruši savu privāto uzņēmumu, tad var nemaksāt sakarīgas, algas, neizmaksāt atvaļinājuma un slimības naudas? Pateicoties jums privātie, vienai daļai, darbinieki jums mainās ik pa pāris mēnešiem, nespējot izturēt ne slodzi, ne attieksmi. Vai tiešām esat tik spējīgi, ka varat uzpirkt gan VID, gan VDI?
Man jāsaka paldies Dievam no viena šāda kantora esmu prom.Vadītājs vienkārši nekaunīgs tips, alkoholiķis, nemaksā normālu algu, tik izspiež no darbiniekiem pēdējo sulu.

K

E ella 03.11.2008

Tada darbadebvveja ir kafejnica, , Zelta Pile, ,

A anna 03.11.2008

... tādā kantorī arī biju nokļuvusi- skaisti runā, bet kad nostrādā 2 mēn. tad ar prasīšanu izmaksā algu- 100 Ls. Un tad sāk stāstīt, cik firmai grūti laiki utt. Tajā pašā laikā domā, kur varētu ar ģimeni aizbraukt Ziemassvētkos paslēpot. Mana pieredze, ja firmā visi darbinieki ir jauni, tad tur nav ko meklēt.

A Aleksandrs 03.11.2008

Iesaku visas sadas firmeles publiski nosaukt, lai cilveki zin, kur bus apcakareti.Lai izput tadi rikluraveji, kuru del jabrauc prom no valsts.

A Anna 03.11.2008

Piedāvāju darbu klientu piesaistītājiem. Alga neierobežoti liela un vienmēr laikā - 10% no peļņas. Piedāvājumā dažādas elektropreces. Iesaisties!

L LIENE 03.11.2008

Veikals, Sports Jums, Barona un gertrudes sturis gandriz

K ksereny 04.11.2008

Ja ari limbažu raj ir guļbūves firma, kas nemaksā algu... visu laiku normali, bet tagad uz jautajumu kad bus alga atbild: nezinu.
cilvekiem kreditiestades kakla... :(

A Anne 04.11.2008

Tads ir ari, Mājas Virtuve, uz Brivibas ielas.Sola zelta kalnus tad mana:(

A Aleksandrs 04.11.2008

ir tads kantoris LATGALES PARTNERIS D, tirgo parpirkto alkoholu, alu, no Rezeknes ielas 1, Riga.Sola labu algu, parejo, tipo, sarunasim.Beigas mob.sarunas par savu rekinu, masinu nobrauksiet bez atlidzibas un stradasiet par soc.nodokli.Nelietigie aferisti.

S sigma 04.11.2008

OMAR skaistumkopšanas un zobārsniecības firma Vecmīlgrāvī.
Attieksme pret darbiniekiem dramatiska, netiek izmaksātas atvaļinājuma naudas, slimības lapas saplēš.
Neļauj sist klientiem čekus, nedod uz rokas darba līgumus, jo tad lūk visi skries sūdzēties DI.

B beibe 04.11.2008

bet tas jau no vienas puses ir cilveeciigi, jo, ja cilveekam ir kriize, vinjsh pirmaam kaartaam domaas par sevi un sava biznesa glaabshanu, nekaa par to, kaa pedejo naudu atdot darbiniekiem.
VArbut tad dazreiz pat ne aiz ljauna, taa vienkarshi dziive piespiezh dariit.

1 123 04.11.2008

He, Agnese, varbuut pasaki kas Tev par firmu, lai cilveeki zin, kur nevar iet straadaat:D

B beibe 04.11.2008

Nu man probleemu ar naudaam par laimi nav, vismaz pagaidaam :))) es saku to, ko redzu.
Tavs komentaars nesakariigs un galiigi nevietaa ;)
domaa logiski, cilveeks instinktiivi pasargaas pirmkaart sevi un to, kas vinjam pieder.Es izsaku logjisku spriedumu.
Iztelojies sevi ar 10 ls kabata, mazu bernu un miloto cilveku majas, kuriem nav ko est, un cilveks, kas saremontejis tev kaut ko maja un tev vinam jamaksa 10ls tiesi. Logiski, ka tu nopirksi partiku.
Varbut tu domu nesapratisi, ja reiz nesaprati ieprieksejo komentaru, bet varbut ari sapratisi, kas zin

1 123 04.11.2008

Cilveekam, kas Tev kautko saremonteeja, arii maajaas beerni ...Tad remontee pati, nesoli labu atalgojumu vai laiciigi pabriidini par kriizi...Iet runa par attieksmi, un Taveejaa mani neapmierina.

B beibe 04.11.2008

Tev, acimredzot, nav nekadas sajegas par to, kas ir kriize ;) jo cileeks, kuru skaarusi tiesham KRIIZE nedomaas par apkaarteejiem, bet par to kaa izdziivot pasham, un ne par to, ka kaadam citam berni utt, un nejau vienmeer apzinaati tas taa buus.
It iipashi naudas probleemaas cilveekam var taa shirmis aiziet ciet, ka izmisumaa visu ko sadariis. Noajushu, ka neesi saskaaries/usies ar kriizi biznesa videe, ja vel kaut ko runaa par attieksmi. Ja ekonomiskais staavoklis buutu uz urraa, tad par to vareetu diskuteet, bet taa kaa taa nav, tad vajag domaat pasham par sevi un iet stradat uz zinaamiem uznjeemumiem, vai darboties pasham. Shobriid pat daudzaas lielaas kompaanijas stavoklis ir loti nestabils un cilvekiem ir problemas ar algu izmaksaam utt.
Tas ir variants viens- kad darba deveja ricibai un attieksmei ir tikai logisks skaidrojums.
Protams, ja vins pats ir naglijs, vajag atri vien tiities no kantora prom, un veersties attieciigajaas instancees ar suudziibaam.

S sigma 04.11.2008

Ja tik slikti būt par darba devēju, nu kāpēc jūs darba devēji nevēlaties būt kā darba ņēmēji?Laikam taču jums tā vieta ir gana silta, lai darba devēja kļutu par darba ņēmēju?

A ainasšovs 05.11.2008

Būsim cilvēcīgi un sapratīsim darba devējus:D. Viņi jau ar tikai cilvēki, tikai ar biezākām mašīnām un dārgākiem dzīvokļiem, paņemtiem kredītā.

D Dace 05.11.2008

darba deveji parsvara ir maitas

A Aleksandrs 05.11.2008

uz musu darba rekina nemti sie dzivokli un dargas masinas, mums, vergiem, nav par darbu jamaksa?lai vid-i izkrata jus no panckam, lai ples no jums, maitas, nodoklus.

L lala 05.11.2008

Jātcerās, ka ir tādas firmas, kuras pieņem darbā speciāli jaunus cilvēkus kuri iespējams šajās firmās arī uzsāk savas pirmās patstāvīgās gaitas darbā ir entuziasma pilni gatavi mācīties un strādāt, bet pieredzes nav. Tad šādas firmas sasola zelta kalnus un vienkārši jauns nepieredzējis cilvēks arī notic, pati arī esmu dažas reizes smagi apdedzinājusies, jo salīt jau sola, bet kad jāsaņem alga tad sorry, firmai grūti laiki neviens nepērk tās produkciju utt. šis jaunais cilvēks aplaužas aiziet, bet nākamjā dienā jau viņa vietā ir cits tik pat jauns un darboties kārs un šī shēma darbojas uz urā, algas netiek izmaksātas vai arī tiek daļēji izmaksātas katru mēnesi uzkrājas noteikta smuka naudas summiņa ko īpašnieki sadala savā starpā. un sūdzēties arī ne visi aiziet uz DI. Tas ir pretīgi un zemiski, bet tā tas turpināsies, kamēr cilvēki nezinās savas tiesības un neķūs aktīvāki to aizstāvēšanā.

D dalailama 05.11.2008

Var būt būtu vērts reiz runāt par darba ņēmēju attieksmi...cik diskusiju ir, tik runas tik par to, ka dd ir maitas, sliktie, skopie utt. tāda jau tā cilvēka daba - pie visām problēmām vainīgs ir cits