www.sudzibas.lv Darbadevēju attieksme Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Darbadevēju attieksme - Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Vai tiešām viens daļa darba devēju iedomājas, ja atvēruši savu privāto uzņēmumu, tad var nemaksāt sakarīgas, algas, neizmaksāt atvaļinājuma un slimības naudas? Pateicoties jums privātie, vienai daļai, darbinieki jums mainās ik pa pāris mēnešiem, nespējot izturēt ne slodzi, ne attieksmi. Vai tiešām esat tik spējīgi, ka varat uzpirkt gan VID, gan VDI?
Man jāsaka paldies Dievam no viena šāda kantora esmu prom.Vadītājs vienkārši nekaunīgs tips, alkoholiķis, nemaksā normālu algu, tik izspiež no darbiniekiem pēdējo sulu.

K

L lala 06.11.2008

Ekonomiskā krīze te tik tiešām nav pie vainas! Šī darbinieku šmaukšana pastāv arī pie normālas ekonomiskās situācijas!
Dailailama un Agnese toč nav iedzērušas tabletes šodien!
Kā tu pati Agnese nesaproti, ja cilvēks ir nostrādājis pieņemsim mēnesi, viņam par to nav jāsamaksā???? Un piedod, bet lielākā daļa cilvēku iet strādāt nevis, lai aplaimotu darba devēju ar lieliski padarītu darbu par velti, bet tomēr domā, ka nostrādājot mēnesi saņems algu. ALGA Agnese ir tas kāpēc cilvēks strādā. Tu iespējams arī strādā par PALDIES. Tā ir svēta lieta samaksāt cilvēkam par padarīto darbu un nevienam neinteresē vai tavai firmai ir grūti laiki vai labi laiki, firmas maksāt spēja ir paredzama, maksāt nespēja tas nav sniegs uz galvas maija mēnesī. Ja redzi ka ieņēmumi krītās, tak atlaid to cilvēku nevis muļķo nezin kādu laiku liekot strādāt par PALDIES. Protams ir atsevišķas situācijas kad darba devēji ir godprātīgi un es tās nemaz neskaru, šeit ir runa par firmām kas apzināti ir izveidojušas ceļus kā ietaupīt uz darba algām tās neizmaksājot, jo saprotams, ka darba gribētāju netrūkst un aizies viens tūlīt uztaisot konkursiņu uz šo vietu pieteiksies trīsdemit četrdesmit cilvēku un tā būs vienmēr.

L laineapsite 06.11.2008

Nu tad, lūdzu, kādi ir kritēriji pēc kādiem tu, Lala, nosaki, ka uzņēmējs tā rīkojas apzināti?? Tikai nevajag tukšu muldēšanu! Konkrētus piemērus un pamatotu atbildi galarezultātā.

L lala 06.11.2008

Vēl piebildīšu to ka saražotā produkcija tika nemitīgi vesta prom un tādos tempos, ka mēs pat nespējām viņu ražot! Pats direktors nesa kastes ar gatavo produkciju uz mašīnu un tik stāstīja firmā slikti laiki precei nav noieta!!! Kur tad viņš tās kastes ar gatavo produkciju lika????
Vienārši tas tiek nostrādāts tik filigrāni, ka tu pat sākumā nesaproti uz ko tas viss velk!!! Un firmas vardu nesaucu apzināti, jo nav jau man pierādījumu, ka es tur jelkad esmu strādājusi! Darba līgumu ar noteikti saplēsa uzreiz kad parakstīju tik stāstīja ka jāiegrāmato un dokumenta Nr.jāpiešķir un tāpēc atdos vēlāk.

A Aleksandrs 06.11.2008

Darba liguma noteikta darba samaksa un nekada krize te nav vainiga, ka darba devejs nevelas maksat.Tadus jasudz tiesa, un daudzi ta ari dara.Un pareizi, ka ir tads saits, kur par daziem daudz ko var uzzinat.

D darbanemejs 06.11.2008

Anne, es jau mineju, ka konkreto nosaukumu neatceros... Tani kraja tada kafejnica bija viena. Nez, vai ta kafejnica tur vel atrodas, bet fakts kaa taads... Un, ekonomiska krize tolaik nebija ne tuvu. Lai Dievs vinu Piedod, jo Vina ir kropls un nabadzigs cilveks sava dvesele!

D darbanemejs 06.11.2008

Neejat est uz Turibas kafejnicu. Ja gribat iet tur est, sakumaa iesaku ieiet kafejnica aiz letes, paskatities... Moshka tur kaut kas mainijies, bet mana darba laika tur bija antisanitarija absolutaa, ka uz vemshanu rava!

B beibe 06.11.2008

haha smiekli nak, ka ja ir 2 cilveki, kas ir ar visu apmierinaati un nav kaut kaadi depresiivie ar visu neapmierinaatie, uz nerviem kriitoshie cilveeka tipaazhi, uzreiz esot 1 cilveks :D:D:D
es nestraadaaju par paardeveeju, man ir savs bizness, neuzticos cilveekiem, jo esmu stradaajusi arii UZ kaadu un zinu, cik daudzi no darbiniekiem godpraatiigi un tieshaam pilda darba pienaakumus. Un tieshi taadi, kas visliktaak visu dara vienmeer visvairaak chiikst, ka telefonu par maz apmaksaa, ka tumbinjas datoram jaanopeerk, lai muuziku var klausiities, ka kruuzes vajag, kafiju, apmaksaatas pusdienas un veel sazin ko.
Taadeel meegjinu peec iespeejas vairaak dariit pati, ko pati nevaru paspeet vai nevaru vienkaarshi dariit, jo nav attieciigaas zinaashanas, paliidziibu mekleeju(protams par algu) pie saviem tuvaakajiem cilveeekiem. Bet juus kaa redzu, nekad neesat saskaarushies ar biznesa VADIIBU. Nu pilniigu sviestu juus runaajat.
Tad ja neiet jaasleedz bizness ciet :D kaa tad, tad jau atvaino, ja tev lauliibaa neiet un ir kaads striids, tu uzreiz shkjirsies???Ja beerns neklausa-atdosi beernu namaa???
Logjiski, ka meegjinaasi kaut kaa visu saglaabt, un labaak pazaudeet 5 darbiniekus, kuru vietaa noteikti naaks citi, nekaa zaudeet naudu, kuru, iespeejams, shobriid tieshi jaaiegulda kaut kaadaas jomaas uznjeemuma attiistiibaa, kas bremzee noietu, razhoshanu, pakalpojumu sniegsanu utt utt.
Reals piemers- Paris kabinetu birojam iire-600ls, tada pati alga vienam darbiniekam, tev ir kaut kadas probleemas firmaa un naudas ir minimaali, tu labaak pazaudee biroju un visu uznjeemuma darbiibu apstaadini, vai labaak neizmaksaa kadam darbiniekam algu un pa sho meenesi megjini kaut ko dariit???

DOMAJIET LOGJISKI. Nesaprotu kur tadi cilveki rodas.
Nedzivojat pasaka, tada ir dzive un ta tas notiek.Ja negribi probleemas ar algaam, atvalinaajumiem utt, ej strada valsts sektora, nevis privataja sektora.

A Aleksandrs 06.11.2008

Tad, Agnese, gaidi ciemos darba inspekciju;)Nosplauties uz taviem stulbajiem domu vemieniem;)Laikam strada sava privataja biznesa meklejot mulkisus neta, lai maksa tev pa 0.30 Ls;)))Tavi radi tev i maksa so dalibas maksu, a tu atkal siem pa 0.30, aprobezotaa tukspaure(varbut blondine?);)))

B beibe 06.11.2008

zanda stulba esi tu, it ipasi pec teikuma par blondinem, laigan es neesmu, bet kur jabut tik stulbam, lai spriestu par cilveku pec matu krasas :D:D:D
man viss ir kartiba ar darba lietam, visu daru legaali un visu ko vajag apmaksaaju, man probleemu nav, bet daudziem ir, un es esmu gudra, jo to saprotu, jus acimredzot nejedzat pat tik daudz, ka ir milzigas problemas daudziem uznemumiem.
Un ja nenem vera tik reali patiesu ieteikumu, ka iet stradat valsts sektora, ja nepatik problemas ar firmam, nu tad atvaino, ej mazgaa kaut kur griidas, jo smadzenes dariit kaut ko vairaak tev nav.
p.s. vienkarshi nosmeejos par to darba inspekciju :D:D:D tu. mulke, brinos, ka pat zini kas tas taads ir.

B beibe 06.11.2008

un pec joka par blondiini veel atlaujies lietot vaardu-aprobezots.
Banaanu republika, man prieks, ka muusu valstii ir arii gudri cilveeki, nevis tikai taadi kaa tu. Zeel gan, ka tik maz :)
bet jauka izklaide ir shii, peec darba dienas ienaakt un palasiit kaa neveiksminieki cepaas par kaut ko.

A Aleksandrs 06.11.2008

atri jums visiem bus lielas problemas jo privataja sektora saksiet rukat pasi, bet ta kaa rukat tadi neprot(stulbas blondines), iesiet uz grunti viens pec otra.Tevi, stulbeni, pat gridas mazgat nenems valsts sektoraa, jo birsti turet neproti;)))ej iedzer nomierinosas zales;)))

D dino 06.11.2008

Agnese, Tu tiešām šeit jau liecies par histēriķi. Visi jau sen izpratuši, ko Tu mēģini ieborēt, Tavi darbības principi ir skaidri un jau šķebina. No Tevis biznesa vadītājs, kā no daudziem mums baletdejotāja. Ar šādiem uzskatiem biznesam nav nākotnes un nopietni biznesa partneri ar Tevi, sīku histēriķi, kura pat solīdi un korekti nevar pasniegt savu domu, kā arī gudri paklusēt, ja kāds to nepieņem, kontaktus nevedīs.
Protams, nemaz nerunājot par darba spēku, kas ir cilvēki, kurus tu nenovērtē.

B beibe 06.11.2008

iemacies rakstiit pirmajaa personaa, kad par sevi runaa, daune :))))
ej atpakal mazgaat griidas aiz cilveekiem, kas pelna naudu ar galvu, atskiriibaa no tevis. Izlasi kaadu gudru graamatu, varbuut dziivee paliidzees vismaz no aprobezhotiibas izliist :)

A Aleksandrs 06.11.2008

Tadas agneses nevajag nemt par pilnu, laikam pati ir izmesta no darba un kasas tagad visur.Ej tak dirst ar saviem sektoriem vienreiz.

B beibe 06.11.2008

haha, es atvainojos, nebiju pirmaa, kas saaka ar rupjiibaam baarstiities :D:D:D
tu man nemaaciisi ko dariit, veiksies man vai nee, JAU veicaas, un loti labi, nejau pirmo dienu darbjos un pelnu naudu ar savu galvu :D arii ar kontaktiem probleemu nav.
Kameer taadas " siikas (?) histeerikjes kaa es pelniis naudinu, tikmeer taadas kaa zanda un veel dazi labi seedees un chikstees par savu neizdevushos karjeru un dziivi pie kaa vainiigi esat tikai JUUS PASHI.
Nu taksh kas tevi tur, ej un dari pats/pati, gribetos zinaat par ko tad straadaa taada gudriniece kaa zanda :D pameegini izveidot uzneemumu, ja pamatkapitalam nopelnisi :)) pameegjini visu izveidot, pameegjini atrast labus darbiekus UZTICAMUS, pameegjini pelniit naudu, nevis iebraukt tikai zaudeejumos, un tad kaadu sauc par stulbu blondiini.
Visvairaak jau niid tie, kuri pashi neko nevar izdariit, par to cik dziive slikta.
Man ir gajis visaadi, bet es daru un tagad viss ir kartiba, neskatoties uz to, ka ir ekonomiska kriize, un man par to ir prieks!!! Esmu lepna ar sevi. ;)))) un ir arii par ko ;))))
ja jums nav nekaadu zinaashanu un reaalas PIEREDZES saja joma, nu nevajag citus par stulbiem saukt, pashi sevi par mulkiem pataisat.

skaudiigie neveiksminieki!!! labunakti, bezdarbnieki! :D
es eju gulet, rit darba diena kaa nekaa, jums jau laikam nav jastrada, tadel te varat sedet cauram dienam :D

A Aleksandrs 06.11.2008

ja tu, kuce, butu virietis, iebrauktu tev kartigi tava gimii.Ko te ganies, histerike?savu stulbumu aprobezoto raadi vai?interesanti, ar kuru vietu pelni?

T truck 07.11.2008

Diemžēl tādu "agnešu", domu gājiens ir raksturīgs LV pseidouzņēmējiem.Konkrēti: esmu par visiem gudrākais, bet visu jau cilvēks nevar zināt, tāpēc ņemu darbinieku, kurš dažās man svarīgās jomās ir izglītotāks un veic noteiktu darbu.Bet tā kā es nemāku pareizi izplānot darbu, tad firmai bieži ir grūti laiki.Tāpēc vienīgais kā ietaupīt ir nesamaksāt darbiniekam pilnu algu.Valstij es jau tāpat nemaksāju nodokļus par viņu(tikai minimumu, lai VID būtu grūtāk piesieties).Nodokļus tak vispār maksā idioti.Pats un mana ģimene vairāk ietaupīt nevaram, jo ja nebrauksim katrs ar savu Lux auto, nebūs zīmolu apģērba un akcesuāru, neiesim uz "sabiedrības krējuma" pasākumiem, tad apkārtējie domās, ka esmu slikts uzņēmējs.Tāpēc vienīgais veids kā ietaupīt ir uz darbinieku rēķina.Es taču esmu visgudrākais.Visapkārt vieni idioti.Arī citi uzņēmēji.Šovakar atkal būs "ballīte", tur mēs atkal viens otru aprunāsim. Tā, mana skatījumā, ir LV pseidouzņēmēju, piparbodīšu saimnieku, jeb populārās sistēmas "nopērc-pārdod, jeb labāk nozodz-pārdod uzņēmeju biznesa plāns un sistēma.

A Alberts 07.11.2008

Mīļie cilvēki. Neejiet strādāt Spodrībā. Tur patreiz pie varas iedomīga un nejauka priekšniece Baiba. Viņa izrēķināsies ar jebkuru!!!

D Dite 07.11.2008

skaisti! Vai man jaaatkaartojas?- jeslji neproji..., to njeprozhivjosh!