www.sudzibas.lv Darbadevēju attieksme Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Darbadevēju attieksme - Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Vai tiešām viens daļa darba devēju iedomājas, ja atvēruši savu privāto uzņēmumu, tad var nemaksāt sakarīgas, algas, neizmaksāt atvaļinājuma un slimības naudas? Pateicoties jums privātie, vienai daļai, darbinieki jums mainās ik pa pāris mēnešiem, nespējot izturēt ne slodzi, ne attieksmi. Vai tiešām esat tik spējīgi, ka varat uzpirkt gan VID, gan VDI?
Man jāsaka paldies Dievam no viena šāda kantora esmu prom.Vadītājs vienkārši nekaunīgs tips, alkoholiķis, nemaksā normālu algu, tik izspiež no darbiniekiem pēdējo sulu.

K

G Gints 07.11.2008

A/S Aldaris arī lai nebūtu jāmaksā kompensācija seko cilvēkiem un meklē mazāko iemeslu, lai varētu, bez kompesācijas atlaist!

A Aleksandrs 07.11.2008

Fakt, tu so vietaa labi noliki;)))Mums savas temas, lai runa pati ar sevi, salatu mazgataja.

J Janka 07.11.2008

Nemanīju, ka kāds šeit būtu kādu pielicis pie vietas, Zanda, viens bullshits te jums notiekās, cilvēki!
Paši neko neprotat un spļaudaties uz pārējiem...tiekat vaļā no nelaimēm! Tam cilvēkam, kas te Dievu iepina - izlasiet, mīļo cilvēk, diskusijas tekstu, šie darba ņēmēji nolika darba devējus ne pa jokam. Respect tiem, kas nesūdzās par dzīvi...brīnums, ka jūs neesat uzsākuši diskusiju ar visrakstu - "Sūdzos, ka Agnese (tā laikam sauc sievieti, kas nav starp nelaimīgajiem ) ir apmierināta ar savu dzīvi un smejās par mums, jo mēs neesam!
Paskatieties uz sevi no malas...viens otru atbalsta tie, kas visvairāk neapmierināti ar visu bija. Viena izklaidējoša diskusija! :)

F FAKTS 07.11.2008

MALACIS, NU TAGAD RAKSTI ZEM CITA NIKA NO VIENAS UN TAS PASAS IP ADRESES, LUDZU KOPMENTINU-TURPINASIM IZKLAIDI

A Aleksandrs 07.11.2008

Gint, Tu Aldari par parstavi strada?Vai ari tur tik slikti iet???

T truck 07.11.2008

Redz kā ir kamēr tāda "agneses" tipa uzņēmēji nesapratīs, ka jebkurš darba ņēmējs arī ir uzņēmējs kurš pārdod savu darbu un prasmes par attiecīgu samaksu, kuru godīgi vēlas arī saņemt noteiktajā laikā .Visas profesijas un darbi ir jāciena, jo ne bez vienas sabiedrība nevaŗētu funkcionēt.Visi nevar būt nekustamā īpašuma pārdevēji!?Tāpēc, ja Tu Agnese, aiziedama savās itkā nopelnītajās vakariņās uzskati, ka tas pavārs, kas būs pagatavojis Tavas vakariņas un viesmīlis, kas tās pasniegs ir mēsli un stulbi debīliķi, kuriem šefs var arī nesamaksāt, jo viņi tak ir stulbi debīliķi kuri nevar paši savu biznesu uzsākt.Tādu nostāju Tu visu šo diskusiju paudi.Vēl par to: "kam nepatīk ejiet valsts sektorā strādāt".Jautājums-: kas tad iznāk, ka privātajā, pēc Tavām domām, var darboties pēc citiem likumiem? Bez atvaļinājumiem, bez slīmības lapām un vēl nemaksāt nolīgto darba algu? Kā jau teicu katrs darba ņēmējs pārdod savu prasmi, tas ir nolīgst par kādu naudiņu viņš veiks noteiktu darbu.Rēķinas ar to, ka noteiktajā laika to naudu arī saņems. Vīņš arī plāno savu budžetu un tajā noteikti nav ieplānots, ka netiks saņemta nopelnītā nauda.Kāpēc "agneses" domā, ka viņu firmas un privātais budžets ir svarīgāks kā jebkura darba ņēmēja?

A any 07.11.2008

Nebija man laika un pacietības visu lasīt, bet apmēram skaidrs. Agnese, nav jēgas šeit cepties, Tevi nesapratīs. Pati esmu vairākas reizes mēģinājusi uzsākt savu biznesu un zinu kā tas ir. Tas ir 1000x grūtāk, kā mierīgi strādāt algotu darbu.
Ja godīgi, šobrīd strādājot zem kāda, saņemot algu, mašīnu uc. bonusus pat nemaz nevēlos atcerēties, kā bija tad, kad vajadzēja ķepuroties pašai. Tāpēc - visu cieņu Tev. Un neņem vērā tos nikno ļautiņus, tādi nu tie latvieši ir.
Pīīīs:)

B beibe 07.11.2008

any - paldies! Ta jau ir, ja cilveks pats ir bijis saistits ar to un meginajis, tad sapratis, ka tas nav viegli, un tik tiesam dazreiz ari es esmu domajusi, ka jamet viss pie malas un vienkarsi japienem darbi, kurus man ir piedavajusi ar pavisam nesliktam algam! Bet man ta nepatik, neciesu stradat uz kadu, kad man kads kaut ko norada, nemaku palauties uz cilvekiem, palaujos tikai uz sevi, tadel ari pati nemos, un zini viss ir kartiba! :) sakuma jau gruti, jo loti lieli izdevumi, pirmo laiku sanak tikai minusa stradat, bet tad viss nak ar uzviju atpakal lidz ar pirmajiem darijumiem:)
Taka es tik tiesam nenemu nemaz vera tos apvainojumus, es saprotu, ka sie cilvecini nav nekad dzive saskarusies ar biznesa vadibu, tadel tadas mulkibas runa :)
truck, es tiesam nevelos atkartoties, bet pateiksu pedejo reizi- tads nav mans uzskats, es uzskatu, protams, ka katram pasam kaut kas jamak darit, jo man ta ir labak, bet taipasa laika ne visiem ieksas tas ir, ne katrs var stradat par uznemuma vaditaju, ne katrs var izveidot savu uznemumu, un ka gan mes varetu darboties, ja visi butu uznemeji :):):) es saku par to kada ir dzive, ko es redzu esot biznesa vide, un tikai del ta vien, ka ir satiksmes noteikumi, loti maz jau 100% pec tiem brauc :) tapat ir biznesa vide, visiem ir savi pigori, sava zimesanas, savi gajieni ka kaut ko apiet, noslept utt. Un tas bija mierigs padoms- nevis nidet, bet kaut ko darit, un realakais variants, ja tu ribi algu laika, apmaksatu atvalinajumu utt ir stradat valsts sektore. Nu negribi pienemt to, tad ludzu-metajies no viena kantora uz otru un raksti te 350 sudzibas par to, ka algu maksa aploksnes utt. Pasi sev taisat problemas. Neviens jusu vieta neies cinities, janepatik sava dzive tad taja kaut kas ir japamaina, un ir jaizskiras vai nu tu gribi mazaku algu, bte vienmer laika un visas p[arejas paredzetas darbiniekam ekstras, vai nu nedaudz lielaku algu, bet vienmer ar tricosu sirdi gaidit algbu vai baidies saslimt :)
tada ir dzive!!! Jus to neizmainisiet, tiesi tadel, ka cilvekiem darbs bus vajadzigs vienmer-aiziesiet jus, naks nakamie...un ta bus vienmer. Tadel nekas te tiki atri nemainisies. :)
Tik tiesam, beidziet pasi sev ziimeet probleemas un es par, manupraat, diviem ljoti labiem padomiem te tiku apsaukaata utt.
1) taisit savu uznemumu
2) stradat valsts sektora bez problemam

jus laikam pasi nezinat ko isti gribat, tadel nidat :) opredelitesj ko isti dzive gribat :) Gribas jau lai ari privataja sektora viss butu pec likumiem...bet nu nebus, tas vienkarshi ir japienem!!!Un jo atrak jus to sapratisiet, jo mazaak probleemu jums pashiem buus.

Viss, shis bija mans peedejais komentaars shajaa diskusijaa, bez apvainojumiem un rupjiibaam nevienam, kaut gan ar zandu labpraat paturpinaatu, par ko jau vinju esmu informeejusi.

Takaa cilveeki- jus pashi savas dziives paarvaldat, taka domajiet ko darit, no ta, ka jus tikai sudzesieties, ticiet man, nekas nemainisies :):):):)

B Beate 07.11.2008

Tieši tā kā domā Agnese, domā arī darba devēja-skaistumkopšanas salona īpašniece Evita kādā no Jelgavas saloniem "D... B...".Mašīna kredītā, kājām taču neies, bet algas saviem darbiniekiem nemaksā pati, gaida kamēr tie lūgsies paši lai izmaksā.Viss ar aizkavēšanos.Tad vēl viņa iedomājusies, ka viņai viss salonā pienākas par velti.Laika apmaksu ko darbinieks pavada salonā protams nemaksā, viss tiek ieturēts no procentiem, bet neņemot to vērā, pedikīru, nagu lakošanu, vaksēšanu, make up, galvu mazgāšanu viņas klientiem utt.ar pašu darbinieku materiāliem darbiniekiem viņa prasa darīt par velti.Neticēsiet! Protams ir cilvēki, kas nespēj pieņemt tādu nekaunību un aiziet, jo nestrādāt rezultātā sanāk lētāk nekā dalīties ar personīgiem materiāliem, bet nāk citi vietā. Absolūta vienaldzība ko domā darba ņēmēji, pat netiek piedāvāts nekāds barteris. Galvenais tikai paspīdēt klientu lokā! Pilnīgs PO...! Es nezinu kā var cienīt tādus cilvēkus!!! Kā var cienīt šādus darba devējus.Tas sāk skanēt kā lamu vārds.Nu ko lien tajā biznesā, ja nespēj godīgi un ar cieņu pret apkārtējiem! Kādām tiesībām jāizmanto savus darbiniekus?

S Sviests 07.11.2008

Tā Agnese tiešām kaunu pazaudējusi!!! Nu nē, mīlīši, tik viegli nepierunāsiet samierināties ar darba devēju nekaunībām! Visi nav cirpjami auni, kas ļausies izmantoties! :)))))))
Es jau arī varētu būt darba devējs, bet man goda sajūta savā vietā, tāpēc esmu kā īstens DARBA DEVĒJS, nevis darba ņēmējs-starp kuriem daudzi sevi nodēvējuši kā darba devējus.Viss patiesībā terminos ir apgriezti, kājām gaisā .

A Aleksandrs 08.11.2008

Agnese, Any(viena ta pati persona), ir bezkaunigs cilveks.Ielidusi kreditos un ara tikt nevar:(Grib list valsts sektora, kur viss ir oficiali nomaksats, bet tadu tukspauri bez izglitibas tur nenems nekad, bet privataja sektora tadi pat ka agneses vinai par menesa darbu neko nemaksas.Vari pati ar sevi apspriest savas problemas no vienas tas pasas IP adreses un telot te sazin kadu no sevis, idiote.Butu kaut pakaunejusies no savas stulbibas, ja bus zinams tavs vards, dabusi kaunu pa visu Latviju, blamaaza.

B beibe 08.11.2008

zanda, ja tu neaizveersi savu debiilo muti es pati uzzinaashu tavu ip adresi un tevi ar mashinu nobraukshu, idiote!!!
uzzini no kaadaam ip adreseem te raksta cilveeki un tad piesien man kaut ko.Ko tad tu man uz epastu neatbildi samazga ko??????????? nobijies???? es tacu tevi uzaicinaaju uz biroju atnaakt paciemoties vai tu savu pretiigo dirsas gjiimi negribi no maajas nest aaraa????
ja visi cilveeki nav tik debiili, katras dienas meeneshreizu nomaakti pumpaini paardeveeji kaa tu, es saprotu, ka tev gruuta dziive un saapiigi to pienjemt, bet nu ne visiem tik plaani dziivee klaajaas !!!
Davai brauc ar sabiedrisko uz savu salaatu mazgaatajas mainju un peectam nakts mainju, kur straadaa ar savu lejascarumu. IDIOTE!!!1

domaa ko runaa, krople!!!

F FAKTS 08.11.2008

JEZUS SAULIT TU TAK ESI TVAIKIELAS PACIENTE NEVIS KA TE SAPNO BIZNESMENE, TEV TAK NERVI NETUR MAZU SPRIEZI KADS BIZNESS???? DDDDDD

P.S. IZTEIKTOS DRAUDUS LUDZU FIKSET WWW.DROSSINTERNETS.LV UN IP ADRESI ARI:)

A Aleksandrs 08.11.2008

fuck off, agnese, jo solijies te neradites, trakomajas paciente, man ar sizofrenikem nav jasazinas, lai tevi apciemo tavs psihiatrs:D:D:D
bet par draudiem atbildesi.

ok fakt un zanda
ja tu speesi pati atbildeet par naida kurinaashanu, tad davai piefiksee gan manus nenormaalos draudus :DDDDDDDDDDD
Ja tu nebuutu tuksha dirseeja, piekristu satikties un visus savus meeslus man pateiktu sejaa, suudagjiime!! :)))))))))))) nevis kaut ko anoniimi pati uzkurinaajusi meegjinaatu " atrisinaat" .
Es neesmu tik slima, lai ietu un nu kaadu brauktu nost, bet zini, ja tu atljaujies man kaut ko tik BEZ IEMESLA un bez jebkada pamatojuma dirst virsu no pasa sakuma, ari es varu kaut ko pateikt.

starp citu, davai es arii piesieshu visus draudus kas man te izskaneejusin jums abiem, vai arii kaa zanda rakstiishu - zanda un fakts ir viena persona, vini raksta vienu un to pashu :DDDDDDDDDD tad ja spriest shaadi, te visaa diskusiija viena zanda un es esmu sarakstiijushaas D:D:D:D:D:D:D

A Aleksandrs 08.11.2008

paldies Fakt par atbalstu, ej iedzer zales psihiski slima agnese:D:D:D
Bet savu tu dabusi gan.

B beibe 08.11.2008

Tik tiesam zanda, ja esi spejiga atbildet par visiem vardiem ko uzsaaki pirmaa mana virzienaa rupji izteikt, ejam kopiigi pie jurista un atrisinaasim sho situaaciju, es LOTI LABI atceros, ka tu mani saukaaji par muljkji utt, laigan es tik tikko biju iesaistiijusies diskusijaa.
Ja tu nespeej pienjemt to, ka cilveekiem ir DAZAADS viedoklis, un par to nodirst, nevis pienem- tad vieniga nenormala sheit esi tu. un vel dazi tavi atbalstitaji. Tu pat nemeginaju manu domu uztvert, ko es velejos pateikt, un tik dirs, dirs, dirs...par to intimsaloju bija bezsakara, salatu mazgasanu, tad vel kreditus, paraadus utt. Pirms man kaut ko draudi, paluuko, vai pasai nesanaks lielakas probleemas :)))
es jau nu nebuusu tik stulba, lai ietu un cinitos ar skaugiem, bet par manis apvainosanu gan nekluseesu!
Taadeel ja ar cienu biju uzrakstiijusi savu pedejo komentaaru, bez apvainojumiem, un, ka vairs neatgireziisos saja diskusija, vareji jau pakluseet un savus veemeklus nerakstiit. Pati vien esi vainiga

A Aleksandrs 08.11.2008

Agnesi nedrate neviens, tapec rej ka kuce.Ljoti gribosa kuce no intimsalona.

B beibe 08.11.2008

vislabak man patik, ka zanda neviena komentara nav paudusi savu viedokli(taada aciimredzot nav), bt tikai viena vieniga nodirshana :)

Taisnoties naksies citur:)))
jau nakoso nedelu tik sagaidi;)))