www.sudzibas.lv Darbadevēju attieksme Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Darbadevēju attieksme - Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Vai tiešām viens daļa darba devēju iedomājas, ja atvēruši savu privāto uzņēmumu, tad var nemaksāt sakarīgas, algas, neizmaksāt atvaļinājuma un slimības naudas? Pateicoties jums privātie, vienai daļai, darbinieki jums mainās ik pa pāris mēnešiem, nespējot izturēt ne slodzi, ne attieksmi. Vai tiešām esat tik spējīgi, ka varat uzpirkt gan VID, gan VDI?
Man jāsaka paldies Dievam no viena šāda kantora esmu prom.Vadītājs vienkārši nekaunīgs tips, alkoholiķis, nemaksā normālu algu, tik izspiež no darbiniekiem pēdējo sulu.

K

es taisnojos? :D
es saku, ka tu pati pectam dabusi atbildeet par to, ka saaki mani apvainot :)
starp citu -
" Tad, Agnese, gaidi ciemos darba inspekciju;)Nosplauties uz taviem stulbajiem domu vemieniem;)Laikam strada sava privataja biznesa meklejot mulkisus neta, lai maksa tev pa 0.30 Ls;)))Tavi radi tev i maksa so dalibas maksu, a tu atkal siem pa 0.30, aprobezotaa tukspaure(varbut blondine?);)))

Komentēja: Zanda 06-11-2008 [nosūtīt e-pastu] "

tavs pirmais komentaars adreseets man, tavs pirmais komentaars VISPAAR shajaa diskusijaa, un jau apvainojums :):):):):):):):):):) ja reiz saaki pati, tad arii nobeidz pati, nevis ta kaa mulke skrien tagad un suudzies citiem, jo pati nespeej vairs par saviem bezjeedziigajiem apvainojumiem attaisnoties.

Nevienaa komentaaraa neesi paudusi savu viedokli, TIKAI UN VIENIGI apvainojumus, ko tad tu saagaidi no savas sudzesanas, kadu uzvaru??? ha :))))))

F FAKTS 08.11.2008

MOINS PRETIGI LASIT TADUS LAMUVARDUS AGNESE !!! TU VARI NEPSIHOT UN KOMUNICET BEZ LAMUVARDIEM UN TML. TIKAI NESAC TE TO BERNUDARZU AR VINA SAKA PIRMA:) JA TEV DZIVE BUTU OK. KA MAN PIEMERAM TU TIK ZEMU NENOLAISTOS LAI TE TA RUNATU

B beibe 08.11.2008

ne es nemaz nenoliedzu, ka esmu rupji izturejusies un runajusi, bet nu uz to tiku ari izaicinata, es atvainojos, ja mani sauc par kuci, tukshpauri un ko tik vel ne, es neesmu no tiem cilvekiem, kas preti nosauks par sauliti :) :)
es sobrid pieminu to " pirmaa saakshunu " sakaraa ar to, ka ja man zanda draud, man nebus problemu paradit, ka es zandas apvainosanu neuzsaaku, to uzsaka vina. Un ir stulbi list kaut kur sudzeties ja pats esi uzsacis kaski :) no offence, bet sitie draudi mani tikai nomierinaja, jo nejutos necik vainiga un varu to ari pieradit :)

B beibe 08.11.2008

ko tad tu, fakt, par zandas rupjibam kluse? Tas tev nav pretigi lasit? kaut ka aizdomigi :D

D dino 08.11.2008

Jo tālāk, jo Tu Agnese sevi parādi, kā vāju cilvēku. Bet, labi, atgriežoties pie Taviem uzskatiem, jautājums-ja Tavs grāmatvedis vai administrators, vai šoferis izkrāps no Tevis naudu, nozags, ņemot vērā krīzes apstākļus, kāda būs tava reakcija. Cilvēcīga sapratne? Darba devēja algas neizmaksāšana arī ir zādzība.

B beibe 08.11.2008

Es par to nemaz nedomaju, jo visi cilveki ar kuriem stradaju, par laimi, ir mani gimenes locekli, draugi vai tuvi pazinjas. Es nemaz neuzticos citiem, taadeel nealgoju sveshus cilveekus! Prieksh kam man mekleet probleemas, kuras man nav, taadeel nekad par to nedomaaju un nedomaashu arii, kameer neradiisies taada vajadziiba. ;) ta nav mana problema, lidz ar to sevi neiztelojos sada situacija

A Aleksandrs 08.11.2008

SI AGNESE VIENKARSI SEZ UZ VECAKU KAKLA KA PARAZITE, KURA TIKAI TUKSI VIRINA MUTI, VARBUT TEVAM ADMINISTRATORE ESI?TAPEC ALGU TEV NEVAJAG, JO PUMPE SAVUS VECAKUS.

D dino 08.11.2008

Tad Tu uzmetīsi savus radiniekus?! Tikai nestāsti, ka tāda situācija Tev nebūs. Mēs te vadamies no Taviem spriedelējumiem par krīzes apstākļiem. Tu taču esi dzird;ejusi par to bisi, kura kādreiz izšaus.

B beibe 08.11.2008

raivo nomainijis vardu no fakta??? ko tu vispar ljurini, stradajis nekad neesi jo neko nemaki, pat caps lock taustinju izsleegt :))) ?

dino - es atkartojos- nedomaju par tadam situacijam, kamer man tas nedraud, prieks kam sevi negativi noskanot. Protams, ka uzsakot darboties, pielavu iespeju, ka kadreiz kads gribes nograbt vairak vai kaut ko pa kluso nemt, jo biznesa ka saka radu un draugu nav, bet man prieks, ka pagaidam nekas tads nav noticis, ja notiks, tad logiski pirmais pie ka versisos bus jurists, kas ari risinas so jautajumu. Nu goda vards neesmu par to domajusi, nav man tas bizness miljonu verts, lai es sausmigi baiditos. Nopelnit bez problemam var, bet ta ka si joma ir loti parpildita, miljonus pelna lielaas kompanijas, bet es par to it nemaz nepardzivoju, galvenais ka pasam viss kartiba, majas un masina ir, milais cilveks ir, gimene ir, draugi ir. Kad vajadzes miljonus, tad domasu ko darit. :)
Novirzijos no domas-bet ja, noteikti, ka risinatu to, bet RISINATU, nevis rakstitu sudzibu seit :) Un radiniekus izvelejos ka darba biedrus tadel, ka uzticos(100% nevienam nekad ta vai ta uzticeties nevar, bet noteikti vairak ka svesiniekam! ), bet darba attiecibas ir darba attiecibas. Kamer visi izdara savu darbu, tikmer viss ok. :)

A Aleksandrs 08.11.2008

AGNESI NEVAJAG NEMT PAR PILNU, JO NAV VISI RADI MAJAS.PSIH.KLINIKAS PACIENTE.

A Aleksandrs 08.11.2008

AGNESE, TU PROTI LASIT?PALASI, JA NAV KO DARIT PAR SEVI ATSAUKSMES.NELAIMIGA, SLIMA NEVEIKSMINIECE.

B beibe 08.11.2008

prieks kam man lasit neveiksminieku atsauksmes :))) Ne, nopietni, tastatuuras kreisajaa pusee ir taads taustinjsh ar nosaukumu " Caps Lock", nospied to un tev paraadiisies burti normaali kaa visiem paareejiem :)))))

A Aleksandrs 08.11.2008

TU, KUNJA TE NEIERADISI, KO SPIEST UN KO NEE.

B beibe 08.11.2008

centies ielikt komatu pareizi, bet nesanaca :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

F FAKTS 08.11.2008

NU MANUPRAT PASPIETIEKAMS CILVEKS NENOLAIDISIES LIDZ CITU ZEMAJAM LIMENIM!!! TA KA PATI SEVI ESI PAZEMOJUSI!!! MAN DZIVE VISS SUPER, UN NENAK PRATA TA LAMATIES:)))

A Aleksandrs 08.11.2008

VINAI AR GALVU NAV VISS KARTIBA, KUCEI SMIRDIGAI, VINAI JAU DUBULTOJAS VISS NO LIELUMMANIJAS, TUKSPAURE ISTA BEZ KAUNA SAJUTAS.PILNIGI PRETIGS CILVEKS.

B beibe 08.11.2008

Nebija ta nekada pazemosanas, kurs pelnijis, tas pelnijis ;)))) Ikdiena lamajos LOTI reti, looti!!! Taka tas, ka, tavuprat, esmu sevi pazemojusi, mani neapbedina :)
domaju, ka katrs sis diskusijas dalibnieks sevi vairak vai mazak pazemoja, bet nejau ar lamashanos. Es, atskiriba no daziem labiem, vismaz mineju un argumenteju savu viedokli PAR TEEMU, nevis nodarbojos ar citu cilveku apvainosanu vien. Vienigais par ko man jakaunas, ka kruti tik zemu un nolamaju tik bezjedzigu cilveku ka zanda un vel dazus labus tiineidzherus, kuriem darit nav ko un sava viedoklja vienkarshi kaa taada nav. :)

B beibe 08.11.2008

raivo, tev, internnetkluba sezot, gadijuma jau bankrots nebus iestajies?? Aiziej labak gramatu palasi! :) kuce varbut ir tava maate, es noteikti ne ;)))))

A Aleksandrs 08.11.2008

Si nekaunja agnese sanems pelnito.Tavs, cuuka, viedoklis, cik redzu, te nevienu neinterese.Tev pateiksu uzreiz, esi slima, neizglitota kretine.Kraties prom no sii saita, histerike, savadak izmetis no gimenes uznemuma par caurumu virinasanu, sedesi Rigas centraltirgu ar izstieptu roku, kreditam lugsi;)))

A Aleksandrs 08.11.2008

UZTRAUCIES PAR SAVU MAKU, KUCE NO KUCES DZEMDETA.