www.sudzibas.lv Darbadevēju attieksme Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Darbadevēju attieksme - Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Vai tiešām viens daļa darba devēju iedomājas, ja atvēruši savu privāto uzņēmumu, tad var nemaksāt sakarīgas, algas, neizmaksāt atvaļinājuma un slimības naudas? Pateicoties jums privātie, vienai daļai, darbinieki jums mainās ik pa pāris mēnešiem, nespējot izturēt ne slodzi, ne attieksmi. Vai tiešām esat tik spējīgi, ka varat uzpirkt gan VID, gan VDI?
Man jāsaka paldies Dievam no viena šāda kantora esmu prom.Vadītājs vienkārši nekaunīgs tips, alkoholiķis, nemaksā normālu algu, tik izspiež no darbiniekiem pēdējo sulu.

K

A Anda 18.11.2008

Atmaksāts atvaļinājums? Slimības nauda? Alga konvertā? Vai ir kāds skaist.kopš.sal., kur tas viss tiek maksāts??? Tiešām nezinu tādu salonu!

S sidey 18.11.2008

Pag pag...
Vai tad skaistumkopšanas salonos strādājošajiem nepienākas atvaļinājums un slimošanas?Tas irtotāls cilvēktiesību un darba likuma pārkāpums!Par to ir jāziņo attiecīgajām institūcijām!

R Rita 18.11.2008

šausmas patīešām ir TĪRAS!!! :)))) būtu dīvaini, ja BIJUŠIE darbinieki teiktu, ko labu.

A Aleksandrs 18.11.2008

Kada attieksme pret darbinieku, tadas ari atsauksmes, jums, darbadeveji, ir jasanem.Nevajag but par cukam un domat tik par savu sili, mes visi esam cilveki.Tas ir labi, jo vairak par jums zin"laba", jo varbut atrak naksiet pie pratina.

D d.n. 18.11.2008

Niesaku apsargiem iet stradat uz firmu Skorpions! Naudu maksa puis oficiali un tad vel var jebkura gadijumaa nonemt, ja prieksniekam kas ienaks prata...

D d.n. 18.11.2008

Agnese, tev savada pozicija... Ne vienam darba devejam nav tiesibu nemaksat darbiniekam algu. kaut tas darbinieks stradajis ar vai bez liguma, vins ir stradajis! Un, neiesaku piesaukt Dievu netaisna lieta, jo ta tu Vinu sadusmosi. Jo algas neizmaksashana darbiniekam ir viens no lielakajiem grekiem, atzisti tu to vai ne. Un, visi ne var but darba deveji. Tiem, kuriem Dievs Devis so misiju, ta ir patiesiba liela atbildiba. Ta ir atbildiba par darbinieka veselibu, par vina gimeni, jo vins atkarigs no ta, vai darba devejs samaksas algas, vai ne! Tas, ka tev ir citadak gajis, neka citiem cilvekiem un tev izdevies kaut ko izveidot, paldies Dievam par to! bet, tas tev nedod tiesibas neizmaksat darbiniekam algu par padarito darbu, nemaksat slimibas lapas, nemaksat nodoklus...

M Meitene 21.11.2008

Jā par firmu SKORPION es pilnīgi piekrītu, ar apsargiem izdaras ka grib... algas ari nemaksa un kad atlaiz no darba tad naudu vari gaidit gadus...un piemeram Jurmalas sargiem kuri ir atlaisti jau gadu atpakal nauda nav vel samaksata un nav jau nekada maziņā, ap kādiem 1000 ls cilvēkam :(
Un ja kāds teiks ejiet sūdzēties, nav jau vērts, visās instancēs paziņas un tas tiek ļoti skaisti viss nokārtots...

B beibe 21.11.2008

jus pilnidi idioti esat?????????
cik var piesaukt man kaut kadu nemaksasanu utt. Es visus rekinus turu kartiba, bet vienkarsi saprotu tos, kurus ir skarusas milzigas problemas.Nepielec, ka vienkarsi nav naudas ko samaksat cilvekam???
Iesleedziet tachu logjisko domaashanu, vai tu pats pedejos santiimus atdotu kaadam, kas ir stradajis tavaa labaa, vai pats paeediisi un gimeni pabarosi. Zeel jau butu, bet es domatu par sevi!!! Kaut kadu pilnigu sviestu runajat... Protams man ka darba nemejam tads teksts nepatiktu, bet taka ka es neesmu- nu zeel man juus, ko es citu varu pateikt :D

R Rita 21.11.2008

Aizvediet tak to agnesi uz trakomāju!!!

U uh 21.11.2008

Ei, sīkā knēvele, ej atpakaļ pie Edija un laizi viņam, pakaļu! Tu sev slavu no sūdiem cel. Un vari te purkšķināt cik gribi, jau sapratām, kas tev par sindromu:D...agnesiiiiteee, tev furunkuls uz pieres, ej, bērniņ, izpied...

B beibe 21.11.2008

Es vismaz neesmu tik stulba, lai kaut kaadam edijam naudu aizdotu :DDDDDDDDDD stulbie tirlinji :D:D:D

L Lola 23.11.2008

Agnese! Tavai zināšanai jebkurš darbs par kuru maksā ir labs, un nav svarīgi vai tā ir papīru diršana (sekretāres darbs) ofisā vai gridas mazgāšana veikalā! Pamēģini šad tad vismaz padomāt pirms raksti! Tas ka tu varbūt strādā prestižu darbu nedod tev tiesības apdirst citas darba jomas! sēdēt pie kompja un klikot uz reklāmām tipa pelnot naudu ar to daudz prāta nevajag, bet izmazgāt grīdu tā lai par tavu darbu tev nekasās klāt prātu vajag daudz vairāk! Vasarā piestrādāju par tā saucamo aukli garīgi atpalikušajiem, palūdzu vienam no viņiem uzslaucīt grīdu, cilvēciņš pēc labākās sirdsapziņas izdarija, taču kad es iegāju novertēt darbu, iskatijas it kā nekas nebūtu darīts un tu vel par pratu runā!

D Dāma 23.11.2008

Nu par Agnesi ir skaidrs, jauna, primitīva dvēsele, kas piedzimusi turīgiem vecākiem!Ja no filozofijas, tad pēc šī gadījuma gribās ticēt, ka bērni paši izvēlas sev vecākus, lai pēc tam lielītos, ka vecāki palīdz ar finansēm, ka vecāki ieliek zināšanas, kur citiem cilvēkiem viss jāsasniedz pašiem.Kādām tiesībām tu paķer šeit meitenes, sauc viņas par pumpainām, kas brauc ar sabiedrisko transportu?Tu domā, ka ja brauc ar prestižu auto, cilvēku acīs tu iemanto lielāku cieņu?Vai par savu naudiņu to pirki, ja reiz lepojies tā? Bet ja par savu naudiņu, tad godīgā ceļā gūtu bez savtīguma nepaliekot nevienam parādā?Vai tiešām mūsdienās Latvijas turīgajiem tāds intelekts kā Agnesei? Es justos lepnāka, ja brauktu ar sabiedrisko, bet ne uz citu rēķina gādātu mašīnu.Es justos lepnāka, strādājot labāk par apkopēju, kaut vai sētnieci, bet ne cilvēku izmantotāju, mahinatori vai zagli.Laikam izmantotājiem es likšos dumja, bet tāds ir mans pasaules uzskats.Man patīk vairāk dot, ne ņemt.

H ha 24.11.2008

Ainu ko Jūs tai Agnesei sienaties klāt???? Visiem jau tāpat skaidrs, ka viņai nedaudz galvā sakāpis nedomāju, ka cilvēks kas brauc ar labu auto (kaut gan Agneses gadījumā šaubos ka tā ir) un cilvēks kam ir normāli ienākumi (arī šaubos vai Agneses gādījums tam atbilst) nelecās un ned... tā kā Agnese to dara! Es pazīstu tiešām turīgus cilvēkus un ne viens no viņiem nav TĀDS kā Agnese, tik lēts un lecīgs! Tādēļ, ka lai sasniegtu noteiktu līmeni naudas jautājumos tiešām ir jābūt apveltītam ar intelektu, kas Agneses gadījuma izpaliek. Šaubos vai Agnese ir tik turīga, kā stāsta. Iespējams ir pārdevusi dažus nekustamos īpašumus un ieguvusi savā īašumā paris tūstošus latu, bet kas ir pāris tūkstoši latu mūsdienās???? Nekas!!! Un arī tas, ka viņa atļaujas izteikties nicinoši par tiem, kam nekā nav!!! Normāli turīgi cilvēki, kas kaut ko ir sasnieguši nav to sasnieguši vienas dienas laikā parasti tas ir sācies ar darbu kā sīkam klerkam, vai vēl mazāku un necilāku ieņemamo amatu un šadi cilvēki nekad neizteiksies nievājoši par tiem saucamajiem melnstrādniekiem, jo paši ir bijuši nekas un zin kāda vērtība ir naudiņai!!! Agnese to nezin, tādēļ arī atļaujas smieties!!!
Ko jūs varat no viņas prasīt??? Ja šī par primitīvā juridiskā terminaloģijā neorientējās!!! Ja viņai tik tiešām būt darbinieki ar kuriem viņa slēgtu darba līgumus tad jau sen būtu pamanījusi, ka nav darba ņēmēju!!! Šis termins jau 4 gadus, kā nepastāv! Ļoti baltiem diegiem viņas stast sašūts!!!

J Juris 26.11.2008

Tas jau ir skaidrs, ka Agnese nav turīga, jo viņa blēņojās!

B beibe 27.11.2008

Es nedomaju, ka caur internetu nu var noteikt, kads ir cilveka intelekta limenis ;)
Par darba nemejiem tika noskaidrots jau sen, tik primitivas sarunas domaju, ka varu atlauties lietot ari citadus izteicienus. DARBA NEMEJS neizteicu ka juridisku terminu, bet "tauta runajot".
Ka jums pasiem par sevi smiekli nenak, jus domajat, ka nenormali zinat visu par cilvekiem, kurus jus nepazistat.Vienigais, kas te ir dumjsh- esi tu, es atvainojos, jo es mineju, ka neesmu nekada miljonare, bet speju nopelnit labi! ;) Lai tadam ka tev skan smukak- pietiekosi, lai labi dzivotu :)
Un es NEKAD neesmu stradajusi par pardeveju, par apkopeju vai jebkadu sada tipa darbu, jo vienmer esmu sevi un savas spejas vertejusi augstak, saku ar piestradasanu kadas firmas, izmeginaju so un to, saku ka nek.ip. agents un sapratu, ka pasai meginat nav nemaz tik gruti, logiski, ka ar vecaku palidzibu, kadel ne, ja man ir tadas iespejas, bet visu naudu ko aiznemos, lai kaut ko uzsaktu esmu atdevusi, nebija daudz janem, jo lidz tam veiksmigi sanaca ari pasai nopelnit lielako dalu naudinas. Nu nelec augstak par savu sedvietu, ja nevari paust savu viedokli par DISKUSIJAS temu, tad labak nesaki neko, pasi vien sevi mulka lomaas nostadat, ne jus zinat ka man iet, ne to ka man gajis. :)
Nedaudz pozitivaku skatu uz dzivi, pasi laimigaaki sajutiisieties, varbut... ;DDDDDD

D d.n. 27.11.2008

Agnese, tas, ka tev kaut kas ir izdevies, mani priece un tas, ka parejiem kaut kas ir izdevies, ari mani priece. Bet, tas nenozime, ka var nemaksat algas darba nemejiem, nemaksat par viniem nodoklus u.t.t. Tas ir musu valsti taa, ka dara, ko grib. Normala valsti sitadu suda darba deveju izdratetu visos caurumos!
Tev viss izdevas tikai pateicoties vecaku atbalstam, jo pashai ta naudinjas nebija... Taa kaa, nestadi sevi augstaku, neka citi! Nebutu Dievs Devis vecakiem iespeju tev palidzte, butu darba nemejs... Un, ta tava manta, kas tev ir, tev nebus vajadziga, kad pienaks tava pedeja stunda. Bet, tu nevari zinat, kad ta pienaks, tapec esi cilveks un nelecies, jo mantu lidzi sev nepanemsi, toties pec taviem darbiem un vardiem Dievs gan tevi Tiesas! Nekraj mantu virs zemes, bet kraj to debesis! Tas nozime, esi cilveks un cieni citus, jo tie citi, kam nav tik daudz naudas, ir, var but, augstaki par tevi Dieva Acis!
Runajot par tavu darbibu ar nekustamajiem ipasumiem, pati zini, ka tika maksligi paceltas cenas un tika nemta par dzivokliem tada maksa, cik dzivoklis nemaz nemaksaa! Tui te tagad lecies, liec sevi augstak par citiem, kas ir darba nemeji, bet tagad ir krize un dzivoklus cilveki neperk! Par sviestmaizi driz dzivoklu pardos! Taa kaa, neizni, kur un kas tu busi rit... Dievs augstpratigos Noliek pie vietas un Paaugstina pazemigos. Dzive taa ne reti notiek!

K Kitts 28.11.2008

Agnese, tu maldies. Lai izmaksātu vairāku mēnešu kavētās algas strādniekiem un solītās prēmijas, es ieķīlāju pēdējo dzīvokli un vēl aizņēmos no paziņām. Tagad gan nezinu, kā ģimeni pabarot, jo bizness ir izputējis. Banka draud atņemt dzīvokli. Nezinu arī, kā draugiem tagad acīs skatīties. Prasa naudu, jo pašiem diez ko labi neiet. Šķiet, ka pat bērnības draugus būšu zaudējis. Sieva arī depresijā dzīvo, draud ar šķiršanos, jo cik tad var uz viņas algas dzīvot. Esmu izstudējis internetā, kā sev nekaitīgāk padarīt galu. Pasakas beigas. Pamostieties, naivie, ak jel!

U uh 28.11.2008

Agnesīt, bērniņ, par tavu intelekta līmeni, kā reiz, spriežam pēc taviem šeit paustajiem uzskatiem:) tu šeit pazemoji visus ""melnstrādniekus"", neatkarīgi, kurš ņaud, kurš neņaud, un brīnies, ka tevi negrib saprast. Kautgan tevi tas neinteresē, jo tu jau esi ""liela biznesa pazinēja"":D...

H ha 28.11.2008

Smiekls nāk!!! Lielā biznesa pazinēja!!! Es ar darbojos neustamo īpašumu sfērā paralēli savam pamatdarbam, jā bija ok. kādu laiku ar VIP dzīvokļiem, pārdod vienu dzīvokli un komisijā saņem tukstoti nedaudz vairāk, bet tagad ir bankrotējusi tā firma kurā strādāju, bet mani neskāra jo aizgāju jau diezgan pasen un ir bakrotējušas arī daudzas citas firmas ar kuru mākleriem man bija sadarbība, tie kas bij alkatīgi un jaunajos projektos iemaksāja pirmās iemaksas bankās par dzīvokliem tagad vispār var iet kārties jo bankas grib savu naudiņu, bet dzīvokļus uz kuriem varēja nopelnīt neviens nepērk tādā masveidā kā pirms laiciņa!!! Tas ka tu - Agnese vēl "'peldi"' ir laimīga sagadīšanās, laikam nodarbojies arī ar izīrēsanu, jo tas sektors tagad nedaudz sāk atmosties no mūžīgā miega.
Bet lai arī ko tu darītu tev nav tiesību braukt augumā normāliem strādājošiem cilvēkiem, kas te izsaka savas domas, saukāt viņus par debīliem un kā tu tur vēl apsaukājies. Tu esi sīka zivtiņa un tā arī izturies, neko tik ļoti grandiozu tu neesi sasniegusi. Ak vai SIA nodibināji!!! Aizej uz Uzņēmu Reģistru un paskaties cik tur cilvēku staigā, tādas rindas ka klāt nevar tik dokumentu iesniegšanai par izmaiņām utt., un katrs no viņiem ir SIA vai AS īpašnieks vai valdes loceklis. Es gribēju pateikt, ka tādu kā tu ir ļoti daudz, tāpēc tas tevi nu nekādi neizceļ no pelēkās masas.
Runājot par darbiniekiem un darba devējiem, pastāv nerakstīts likums ka par padarītu darbu alga ir jāizmaksā kaut vai no personīgās kabatas. Bilance nav sniegs maija mēnesī uz galvas, tu jau redzi ko tu nākamjos mēnešos vari atļauties un ko nē, ja nevari atļauties samaksāt par darbu tad neliec to darīt. Nevis jau iepriekš zinot ka ienākumi krītās un naudas paliek aiz vien mazāk pieņemt darbā cilvēku un tad sorry naudas nav atnāc nākamēnes, vai vēl labāk notēlot ka šis ko sabojājis un atvilkt no algas 50% lai mazak jāizmaksā.
Tas nekādā gadījumā nebij uzbraukus tev Agnese. Vienkārši pārlasot komentārus man radās šādas pārdomas uztver to par vienkārši skaļu domāšanu, iespējams tas nemaz neattiecas uz tevi.