www.sudzibas.lv Darbadevēju attieksme Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Darbadevēju attieksme - Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Vai tiešām viens daļa darba devēju iedomājas, ja atvēruši savu privāto uzņēmumu, tad var nemaksāt sakarīgas, algas, neizmaksāt atvaļinājuma un slimības naudas? Pateicoties jums privātie, vienai daļai, darbinieki jums mainās ik pa pāris mēnešiem, nespējot izturēt ne slodzi, ne attieksmi. Vai tiešām esat tik spējīgi, ka varat uzpirkt gan VID, gan VDI?
Man jāsaka paldies Dievam no viena šāda kantora esmu prom.Vadītājs vienkārši nekaunīgs tips, alkoholiķis, nemaksā normālu algu, tik izspiež no darbiniekiem pēdējo sulu.

K

B beibe 08.11.2008

zandinja, miiljaa :) kaa tev rokas nenogurst ar pieciem vaardiem te rakstiit :))
ka tik pati nesanjem pelniito, ljoti gaidiishu, kad naakamnedeelj pie manis veersiisies kaadas instances par maniem " briesmiigajiem " draudiem tev, man jau tagad sagatavot rindas kaartiibaa tavus apvainojumus??? Tu domaa, ka lasiis tikai maneejos? :D Lasiis visu, ko esi rakstiijusi tu pati, un tici man, neko es nesanjemshu, neko!!!
tu nemuldi, negudraa, arprats, cik tu skaudiiga un negatiiva esi :):):):)

A Aleksandrs 08.11.2008

jaa, cuka, nomiizi;)))man tavi pratuli pie vienas vietas, psihenes paciente.

B beibe 08.11.2008

nenormaali nomiizu, zanda :D nenormaali! ar triicoshaam rokaam rakstu :D es vaardu nemainu ik peec komentaara :)))
kas tad nu, aizmirsi savam " raivo" teelam caps lock iesleegt???

A Aleksandrs 08.11.2008

Tevi ari pareizi nosauca, tada tu ari esi.Tak slimam jau nepielec, sci v glaza, cto bozja rosa-tas par tevi, agnese.Tu esi totala neveiksminiece, kura dzive neko nav sasniegusi un ari nesasniegs, jo parak glupa lieliem darbiem.Ej nomazgajies labak, miizeeja.

B beibe 08.11.2008

O, beidzot atkal uzrakstiji no sava varda :D bet varbut tu tomer esi raivo??? vai elina, vai dita, vai alise? :D
kaaaa es par tevi smejos :D

A Aleksandrs 08.11.2008

no visu varda tev pateiksu, ej nomazgajies no saviem mizaliem un nesmirdi te, planprate.
fuck off.

B beibe 08.11.2008

visu varda- tas ir - visu savu virtualo pseidoniimu vaardaa???
Ko tu taada uzvilkta, varbut tu esi taa, kurai dereetu nomierinosaas teejinas padzerties :)))
pati man uzplijies un tagad- fuck off, lielaa draudeeja, miizala esi tu pati, paskaties spogulii-vienu suudu ieraudziisi, un lai arii ka tevi sauktu, tu patiesiibaa neesi NEKAS.

Izlasi skaidrojoshaa vaardniicaa ko noziimee vaards VIEDOKLIS, un apdomaa vai tava piedaliishanaas shaajaa un citaas diskusijaas vispaar ir bijusi jeedziiga.

A Aleksandrs 08.11.2008

Iedzer nomierinoso mizu tejinju, mulkit, nomazga savu pumpaino seju un nomiizto kajstarpi un vale gulet.Histerikes VIEDOKLI te kaa redzu, nevienu neinteresee.Paskaties spoguli un tur ieraudzisi NEKO, jo visu savu iso muzu esi bijusi NEKAS.Es milu dzert kafiju, bet tu, ibio, dzer kaarklu mizu tejinju.
Labu apetiti un beigaam fuck off tev, planpratin.

B beibe 08.11.2008

Kada tu sanervozejusies un joprojam neesi iemacijusies pirmaja persona uzrakstiit locijumus vaardiem runaajot par sevi :):):):):)

F FAKTS 08.11.2008

MAN APTRUKAS TEKSTA SITO LASOT, TIKAI BURTI PARI PALIKAS!!! NU KUR VAR BUT TADI INFANTILI TEKSTI, NU NAV HARIZMAS JUMS NAV, PAT NECERAT. SITA TAUTU LAMASANAS IR SĪZIFA DARBS:)

D Dite 08.11.2008

HA HA HA! Neirozes, neirozes! Man Agnese uz beigaam patika labaak. Piedod Zanda!

HA HA HA ! Neirozes, neirozes! Man Zanda uz beigām patika labaak.Piedod Agnese

nebrinos, tads tadu atrod :D:D:D:D

nebrinos, tads tadu atrod:D:D:D:D

Z Zanda 08.11.2008

nebrinos, tads tadu atrod:D:D:D:D

A Aleksandrs 08.11.2008

Durockai trakuma lekme sakusies, iedzer nervu zales, niku zagle.

A Agnese 08.11.2008

Durockai trakuma lekme sakusies, iedzer nervu zales, niku zagle.