www.sudzibas.lv Darbadevēju attieksme Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Darbadevēju attieksme - Daži darbadevēji, iespējams arī jūsējie.

Vai tiešām viens daļa darba devēju iedomājas, ja atvēruši savu privāto uzņēmumu, tad var nemaksāt sakarīgas, algas, neizmaksāt atvaļinājuma un slimības naudas? Pateicoties jums privātie, vienai daļai, darbinieki jums mainās ik pa pāris mēnešiem, nespējot izturēt ne slodzi, ne attieksmi. Vai tiešām esat tik spējīgi, ka varat uzpirkt gan VID, gan VDI?
Man jāsaka paldies Dievam no viena šāda kantora esmu prom.Vadītājs vienkārši nekaunīgs tips, alkoholiķis, nemaksā normālu algu, tik izspiež no darbiniekiem pēdējo sulu.

K

J Juris 25.12.2008

Es arī gribu sev labu darbu un lielu algu, bet parasti ir tā, - labi ir tur, kur nav manis!

O oponents 26.12.2008

Esmu saskāries ar šo tēmu no abām pusēm, rezultātā mums nav darbinieku, ir tikai uzņēmīgi un strādāt griboši darba devēji :)) ..tikai darbu dodam paši sev, bet tie īdētāji un lielo algu prasītāji, kādēļ paši neatverat savu uzņēmumu, tas maksā tikai 140 Ls un gribēšanu strādāt, kuras jums nav.

A Aleksandrs 26.12.2008

Oponent, nu ir pienakusi jusu laiki, tagad jastrada bus pasiem;)))veiksmi un tik uz prieksu.

H horley 26.12.2008

Darbadevēji tagad varēs vēl vairāk ņirgāties par darbiniekiem, maksāt mazāk, jo būs svēts pienākums aizbildināties ar krīzi.
Es vien nevaru sagaidīt, kad būs atbildes reakcija no VID un DI manam "jaukajam" darba devējam, pie kura vairs nestrādāju.

J Juris 26.12.2008

Tiešām, tā arī būs!

H horley 27.12.2008

Nu tad jāsūta ik pa brīdim attiecīgās instances, lai pārbauda nodokļus:))))
Mana īpašniece man nesamaksāja atvaļinājuma naudu, jo uzņēmumam ejot švaki, a pati dzīvo pa kūrortiem, solārijiem, masāžām, meitiņai iepirkusi jaunu auto...

I Inakentijs 28.12.2008

Viens no tadiem nekaunigiem uznemumie SIA Tukums, taj pasa skaita visi TOP veikali.Stasta cik gruti viniem, bet grabj tikai tukstosus sev, kadreiz jau bus japalidz viniem izputeet.

V vecmāmiņa 28.12.2008

Agnesīt, bērniņ! Ārā jauks laiks, nesēdi pie datora, izej pastaigāties.

R Reinis 28.12.2008

viens no tadiem uznemumiem ir Artomaks kas nemaksā par padarito darbu!! Uzmanieties no viņiem!

J Juris 28.12.2008

Te smaržo pēc Agneses!

P Peeeris 29.12.2008

Izlasiiju visas diskusijas... .Sāpīgi!?
Zanda un Agnese, jums savējās vajag patentēt un pārdot kādam teātrim lai iestudē jaunāko laiku lugu.Biļetes aizietu uz urrā!
Vēl ieteikums VIDam.Paplašiniet darbinieku skaitu[slepeno aģentu statusā], kurus iefiltrēt šajos SIA līdz pirmajai aldziņai.Tad arī ar laiku izskaustos šī vienkāršo cilvēciņu čakarēšana.Par iekasētām sodanaudām varētu viņus algot, un arī 'firmači' raustītos .Varbūt tā šo krīzi pārvarēsim!?
Esu celtnieks, gatavs pieteikt savu kandidatūru, jo arī mani apšņāca par 500ls.Nezinu kā savādāk cīnīties, jo neko pierādīt nevaru.

D Dace 29.12.2008

Tie kas nodarbojās ar darbinieku krāpšanu nav skopi pret attiecīgo iestāžu darbiniekiem.Pie mums arī taisījās braukt darba inspekcija no Rīgas, pirms tam pieteica savu vizīti, piekasīties būtu bijis pie daudz kā, bet mēs darbinieki tā arī viņus neredzējām, jo vadītāja iedeva viņiem labu kukuli.Tādu padomu viņai deva cita uzņēmēja, jo arī šajās lietās pastāv sava taktika. Neesiet naivi, kādas inspekcijas, mēs dzīvojam korumpētā valstī kur nopelnīt vēlas arī instances.

U uh 29.12.2008

Dace lietu runā.

J Juris 30.12.2008

Dacei ir taisnība, ka mēs dzīvojam korumpētā valstī. es pats pazīstu daudzus uzņēmumus, kuri ir iedevuši labu kukulīti VDI. Nav nekādas kartības te.

A Aleksandrs 30.12.2008

es 2 gadi cinos par slimibas lapas, atvalinajuma naudas izmaksau ar KARE93, sa ari par nodoklu likumigu nomaksu.Ne VID, ne DI neko man nav palidzejusi.Rodas jautajums, kam vajadzigas sadas institucijas, kur tik izskerde naudu, jo neko nedara.A si KARE93 lidz sai dienai maksa aploksne un piebaro inspekcijas.

P Pupiņa 01.01.2009

Dacei taisnība. Viņas gadījums velk paralēles ar manējo. Ir viena lupatu firmelīte, kurai mēslu ir pilna pakaļa, plus vēl emocionālais terors, ko tik labprāt piekopj firmas īpašnieki, nemaz jau nerunājot par nemaksātajiem nodokļiem, falšiem papīriem u.t.t. Aizejot arī es parūpējos, lai šo vietu apmeklē attiecīgās instances...domājat, kaut kas mainījās. Izbeidziet. VIDIņā arī ierēdnīšiem ēst gribās, pie tam labi paēst gribās, un uzņēmumi to zina un izmanto. Bet runājot par iepriekš minēto firmu...tā viņi turpina: čakarē cilvēkus, un dzīvo cepuri kuldami, un kas ir pats ļaunākais, ka tur strādājošie ļoti labi apzinās situāciju, apzinās, ka tiek apcelti, tikai nevienam nav drosmes pieprasīt ievērot savas darba cilvēka tiesības. Skatījos, ka te daži mutes bajāri žēlojas par slinkiem darbiniekiem...jā, es pieļauju, ka ir atsevišķi gadījumi, kad patiešām darbinieks nekam neder, bet vai šie paši tā saucamie darba devēji zina kā sāp sirds, kad esi strādājis ar visaugstāko pienākuma apziņu, reizēm pēc darba devēja pieprasījuma pat neskaitāmas virsstundas(piemaksu, protams, nesaņemot), un finālā tu saņem ar kāju pa pakaļu, jo lūk esi atļāvies iebilst pret negodīgu rīcību un mahinācijām, kuru rezultātā visbiežāk ir cietuši tieši darbinieki.

J Juris 01.01.2009

Es agrāk strādāju firmā, kura nodarbojās ar līdzīgām mahinācijām.

A Aleksandrs 03.01.2009

VID un DA tik telo, ka labi strada, bet sitie miiz siem aciis un turpina maksat aploksnes, neapmaksajot ne slimibas lapas ne atvalinajumus.Valsti krapj gadu garuma, ieredni sanem tukstosus par neko nedarisanu, tapec esam pa...laa.Ierednu armiju patriekt uz darba birzu, lai padzivo no pabalsata 6 men.

J Jurists 13.01.2009

LATVIJAS TIESĪBU CENTRS. Gaidi algu? Gaidi!

J Juris 13.01.2009

Kur var labi nopelnīt?