Vikands SIA Nometņu 6

Kāda mana draudzene, neko nesaprotoša no datoriem, vēlējās un nopirka "Vikandā" akcijas datoru, kura konfigurācija redzama viņu mājas lapā. Meituks izprintēja šo piedāvājumu un devās iepirkties. Kad es vakar ieraudzīju pirkumu, es pēkšņi atcerējos daudzus mātes vārdus: HDD ar Combo "karājas" uz viena vada - nu labi; visi elektrības vadi sapīti, nevis savilkti - štrunts; balts Combo melnā korpusā - gaumes lieta. Bet kādam ******* jābūt, lai AMD Sempron 3000+ vietā pārdotu Intel Celeron 2,66 GHz - uz kaut ko tādu ir spējīgi laikam tikai šī uzņēmuma darbinieki. Kā saldais ēdiens ir garantija - 12 (divpadsmit) mēneši. Ieteikums - ja kaut ko pērkat Vikandā, tad ņemiet līdz datoru lietās daudz zinošu cilvēku, bet labāk tur neko nepērciet.

= =] 16.06.2006

ugu, bija tas pats.. nopirku 2.4 ghz p4 bet izradijas 1.8!! bet kad to pamaniju apmainija!

S Shambala 30.09.2006

Che vi tut pizdite lameri blja pokupal tam komok vsjo zaebisj po priemlimoj cene , gde togda mozhno pokupatj kompi?