S sergej 12.06.2004

i voob6e tam ceni po4emuto nize 4em vo vsem gorode da i ka4estvo toze nize 4em gde libo e6e. kogda ja bral sebe komp to ceni po gorodu kolebalisj okolo 10 Ls (na opredelennuju komplektaciju), a tam cena bila nize na 60(!)Ls. vozmozno li takoe, da kone4no net. estestvenno oni hoteli mena obduritj.

S sergej 12.06.2004

oni tolko i vizivajut za s4et takih lamerov, kotorije v tehnike ni4erta ne smisljat, i vtalkivajut 4to pode6evle da pohuze.

A andis 06.09.2004

Brali mi kakto 2 kompa , tolko problemka vishla , u odnogo videokarta s gljukom popalasj kotoruju s bolshimi problemami pomenjali pravdo ne na novuju kak nado bilobi a na staruju kotoraja kone4no sdohla 4erez 3 mesjaca . a u vtorogo kompa voobshe hdd srazu dohlij bil (hitro testirujut kompi tam ) 4to daze win nepostavitj bilo . kone4no menjatj pona4alu otkazivalisj (hoteli jego vosstanovitj ) no nam silno povezlo dostali mi novij .Nu to4to mish sdohla 4erez nedelju i nam jejo neminjali tipa garantiji net eto uze melo4i , prosto 10 ls za nedelju na polnuju haljavu poterjali .Tak 4to pered tem kak komp bratj podumaite o garantiji i golovnih boljah .

I Ilgvars 20.10.2004

VIKANDS ir T-Market variants starp datortirgotajiem - nekvalitativa prece (pakalpojums) par letu naudu. Protams reizem pie viniem var nopirkt atseviskas detalas letak un tas normali darbosies, bet tomer (seviski mazak zinosiem pircejiem) iesaku izveleties citu pardeveju.

J jj 25.11.2004

hmm, es tur ar iepirkos... leitotais monitors par laimi vel iet, bet pieredze ar procesoru gan nebij laba - nopirku, specialists uzlika, un... peec paris ieslegsanam nospraga. aiznesu pie viniem, a shie pateica, ka es pats to esot salauzis!?!?! nemainiishot, dabuuju pirks jaunu...

N niknais 06.01.2006

Nu par to apkalposanas kulturu vispar tur nav ko runat jo tadas tur vienkarsi nav. Vakar biju aizgajis un ar mani runaj ta ka es viniem gribetu kautko atnemt. Visu laiku ta pardeveja ar savieptu seju gaja uz otru telpu kad es vel nebiju pabeidzis stastit kas vainas manam kompim. Galiga d***a ir tas kantoris!!! iesaku uz turieni neiet!

N Norbi 16.07.2007

Beru tam uzhe 3-i komp- vso v poradke. A esli chelovek durak - to eto nadolgo))

S Sasha 30.11.2007

na mi6ku i klaviaturu ne idet garantija. a esli processor ne umeete normaljno postavitj i ukrepitj, to eto ne vina firmi, a va6ih krivih ruk, ili lamerstva, toze samoe 4to na socket 939 stavitj p4 proc :D t.k. processor ne podihaet tak 4asto.