Vikands SIA Nometņu 6

Nu es ari pievienosos sis firmas kritizetaju pulkam. Iemesli: Nekvalitativa prece (loti biezi gadas brakis). Zema apkalposanas kultura. Gadas, ka pircejam (kurs ne parak labi parzina datortehniku) tiek sniegta nepatiesa informacija. Gadijums iz dzives: Tiek pirkts jauns(!) datorkomplekts. Velak izradas, ka nedarbojas tikla karte (iebuveta matesplate). Tehnikis parbauda un atzist, ka karte tiesam nedarbojas. Tehnikis menedzerim: Ko daram? Menedzeris: Mums tur plaukta viena veca LAN karte metajas. Iespraud vinam to!

C cukcuk 18.01.2006

es kompi vikanda jau 3 peec kaartas nopirku...nu pagaidaam nesuudzos ,jo cenas ir krietni zemaaka nekaa citur...vieniigi taa apkalposana ir galiigi dirsaa...aaa vieniigaa lieta ,kad nopirku peedeejo kompi tam nebija liidzi barosanas kabela ,flopy un klaviatuuras instalaacijas diskete vispaar bija glukaina...jaa veikals apkalposanas zinaa ir suudiigs

P Piekritu! 16.05.2007

Ja, shitais kantoris uzticibu neieviesh! Es gandriz pats nopirku tur kompi, bet paskatijos, ka vinji strada, kadu firmu sastavdalja lieto un atteicos (laicigi) no shis idejas! Ja vilina vinju laba cena, panjemiet lidzi cilveku, kursh zin par datoriem un lai rupigi parbauda!!!

A Alex 12.06.2007

Rebjate, vas ni kto ne zastavlaet pokupatj te detali, kotorie oni dajut po defoltu. Konechno oni budut sobiratj na G chtob cena bila ponizhe. No esli u nih zakazivatj kachestvennie detali tipa proizvodstva Asus, Epox, Abit i t.d., to luchshe cen vi ne najdote.