Rīgas Dzemdību Nams - Sia vel pie tam

Nedomaaju, ka sajaa valstii kautkas vareetu mainiities vismaz riigas dzembiibu namam jaabuut tai vietai, kur jebkura gruutniece vareetu sanemt visu nepiecieshamo paliidziibu un taa ir cuuciiba, ka ja veelies profesionaala medikja klaatbuutni ir jaasamaksaa 400latus un vairaak. Riigas dzembiibu nams ir mediciinas iestaade nevis viesniica vai bordelis. Diemzeel sai valstij ir pohuj vini zog muusu nodoklus un eiropas naudu, kuru buus arii jaatdod mums. Muusu valdiiba neko nedara, lai attiistiitu razosanu un eksportu neko vini no uzneemeejiem tikaj kaas nodoklus tapeec visi aarzemju uzneemeeji turas no latvijas pa gabalu. Un vispaar vini tur saimaa hujnu dzen, gudri muld, uz viniem varat necereet un nodoklus sai valstij ar nav jeegas maksaat vispaar nekaadus. Neteiksu, ka anglija ir zelta bedre bet paartika un apgeerbi tur ir leetaaki nekaa seit algas lielaakas un bez maaniisanaas 100proc nodokli no visas algas pabalsti maateem un slimniicaas draudziiga medikju attieksme un aarstu klaatbuutne dzembiibu laikaa, kaa arii visas nepiecieshamaas zaales bez maksas naudu neprasot, tapeec nebriinaties, ka tik daudz latvieshiem jau ir anglijas pase. un tur nopelniito naudu seit nav izdeviigi teereet tie, kas tur straadaa pashi zin kaapeec.

R

T toony 22.09.2008

Par ko īsti sūdzība? Par RDzN vai par valsti? Piekrītu, ka te ir galīgs sviests, tāpēc jau te neviens netur, var takš braukt prom.

: :))) 25.09.2008

Bet mamiņām tiek maksāta pirmdzemdibu nauda un nauda kad bernins peidzimst un ta nav maza nauda-ta naudina ari aiziet par dzemdibu izdevumiem...

Z zakene 22.11.2008

ja tev taa nauda aizgaaja par dzemdiibu izdevumiem, apsveicu, tu piechakareeji sevi!!! es sho naudinju izteereeju mazaa vajadziibaam, ne aarstiem! un, starp citu, ne visas maaminjas sanjem to lielo " piki", taas, kuras nestraadaa oficiaali, vai vispaar nestraadaa, taas nezin taas summas, ja kas!

F FAKTS 22.11.2008

nefig dzemdet

A Aleksandrs 22.11.2008

kroljcihas:)aizbazt tos caurumus un basta;)))

M mmmmmm 22.11.2008

seit viss jadoma pasam, gan par bernu, gan naudu un visu parejo.pasam, lai cik ari gruti butu ir jatiecas uz augsu un zinu ka tas ir loti gruti.rugtumu japarvers par smaidu.latvija musdienas menesii tiek pie1000 kadu apcakarejot.

G G. 04.01.2009

Iteiktu visām sievietēm padomāt par iespēju noslēgt līgumu ar ārstu - jo tas 100%garantē perfektu attieksmi, vismaz man nav par ko sūdzēties