Rīgas Dzemdību Nams - Infekciju risks

Vēlēs iesniegt sūdzību par neprofesionālu, neizglītotu rīcību Rīgas dzemdību namā starp 3. Stāva (nodaļas) vecmātēm. Diemžēl nācās saskarties ar situāciju, kad vecmāte veicot intravenozās sistēmas nomaiņu nenomaina uzvilktos cimdus un dodās pie nākamās pacientes veikt intravenozās sistēmas nomaiņu ar tiem pašiem nesterilajiem cimdiem. Tobrīd sapratu, ka personāls neizprot infekciju pārnešanas veidus ar ķermeņa šķidrumu starpniecību. Saskatu, ka nekavējoties jāpiesaista slimnīcas infekciju kontrole un jāveic personāla pārbaude un apmācība.
Diemžēl jāska, ka šādu situāciju redzēju vairākkārt šajā nodaļā, slimnīcā atrados 8 dienas.
Dažas no vecmātēm izrādīja īpašu intelektu un sapratni par infekciju transmisiju, jo pamanījās veikt uzvilktu lietotu cimdu dezinfekciju un devās ar tiem pašiem cimdiem pie nākamās pacientes veikt manipulācijas.
Lūdzu, Rīgas dzemdību nama infekciju kontroles atbildīgajam dienestam veikt slimnīcas personāla kontroli/pārbaudi un apmācību nekavējoties.

Komentāri (4)

G Gulbenietis 07.01.2022

Kur tu spēji izsekot visam līdzi? Tu dzemdēji, vai izsekoji viņus? :D

K Kristīne T. 07.01.2022

Pati esmu mediķis un runā ir par pēcdzemdību aprūpi.

K Kristīne T. 07.01.2022

Ja pēc kādiem mēnešiem izrādītos, ka ticis pārnests C, B hepatītvīruss vai hiv vīruss, tad Jums tas tik smieklīgi nešķistu.

G Gulbenietis 08.01.2022

Taisnība jau jums ir, pats 2 reizes ar sievu biju dzemdībās Rēzeknē. Tur gan visu ļoti ievēro. Šajā portālā parasti sūdzība veidojas vai nu, kad meitene čali pamet vai vnk kāds kādu nesaprot. Tāpēc pajokoju no sākuma.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes