LV RU

Larisa Tomkoviča - Attieksme

Saskāros ar ļoti nepatīkamu ginekoloģi/dzemdību speciālistu Rīgas Dzemdību namā.. attieksme drausmīga. Nelaipna, nesaprotoša. Nepaskaidroja nekādus atbilžu rezultātus. Tik brēca, ka svars liels un ka vajag bērnu vēderā modināt, kad sirds toņus klausoties. Tiešām neiesaku šo dakteri. Izgāju no viņas emocionāli sagrauta ar asarām acīs. Žēl, ka šādi cilvēki strādā RDzn.

J

Komentāri (12)

V Vlaska 08.02.2016

Больше негативное отношение к данному врачу! С порога начинает кричать непонятно из-за чего, будто у меня должно быть высшее мед. образование и все что со мной происходит должно быть мне понятно как 2+2! Крайне тяжёлый, агрессивно настроенный человек! Каждый должен быть на своем месте в жизни, если ты не можешь работать с людьми, то и начинать не стоит! Неприятный осадок остался после разговора с этим врачем!

F Futurka 22.03.2016

я тоже сегодня испытала на себе негатив этого врача... насколько классные сестрички, которые делали анализы (сердечные тоны ребенка), настолько противоположные эмоции у меня остались от посещения этого врача... с порога начала орать, чтобы я закрыла дверь (хоть за мной еще человек хотел зайти)... первый вопрос - на что жалуетесь, я сказала, что врач волнуется, что у меня большое давление последнее время.. она начала "хаить" моего врача, мол нечего бояться тут, а потом начала орать , что у меня ожирение и что я тут вообще хочу... фраза "если хотите дожить до свадьбы своего ребенка - срочно идите на платную консультацию в такому-то доценту" меня вообще убила... и после всех этих криков, естественно когда она мне померила давление - оно у меня зашкаливало... на меня еще раз рявкнули - а ну думай о хорошем, а том давление у тебя фиговое... короче я вышла от нее в полном шоке... и эти платные консультации доцента, которые мне прям пихали... совершенно не хотелось на них записываться... было такое чувство, что она откат имеет, если больше людей туда приведет... короче вот такой вот опыт.. Может и врач она хороший, но я только в конце уже нагло спросила - с ТОНАМИ-то у ребенка все нормально??? ответ был, ах, да - с ребенком все ок...

G Grūtniece 39 27.04.2017

Man šodien ar šo dakteri arī bija ļoti nepatīkama pieredze. Attieksme briesmīga, tonis agresīvs. Tāda sajūta, ka biju armijā, visu laiku kaut ko pārmet. Izgājām gaitenī un viņa sāka bļaut pa visu vestibilu, kādas man ir problēmas. Viņai jau vislabāk būtu jāzina, ka grūtnieces nedrīkst satraukt. Rezultātā aizgāju prom raudādama. Diemžēl nāksies teikt, ka priecājos, ka neizvēlējos Dzemdību namu par bērna dzemdēšanas vietu...

F Futurka 27.04.2017

Nenem galvaa! Viss bus labi gan ar tevi, gan ar berninu, galvenais nesatraucies un neniem galvaa stulbus un slimus cilvekus ;)

N Natalja 07.02.2018

Читаю комментарии и даже мне обидно за написанное вами.
Лариса - врач с характером и профессионал с большой буквы! Я не могу сказать,что у меня с ней случилась любовь с первого взгляда, она с начала поставила меня на место, тем то что она будет ставить диагнозы, а не я со своими догадками, что верно. Она очень заботлива и помнит каждой девочки имя, все поясняет что с тобой происходит и когда это закончиться. Да строгая, но я бы и не хотела что бы со мной нянчались, да и представьте только какой у нее поток беременных в день, а так все по делу расскажет, даст совет что делать и как быть. Очень хороший врач!

G Grūtniece 39 08.02.2018

Viņa varbūt pēc savas profesijas ir ļoti labs un profesionāls ārsts, bet ar cilvēkiem un it īpaši grūtniecēm apieties NEMĀK!

N Natalja 08.02.2018

Ziniet, tas ir tāds apstrīdams jautājums, katram savi trūkumi. Ir jāatceras arī to, ka cilvēku attieksme pret tevi ir tieši proporcionāla tavai attieksmei, kas zina varbūt jūs bijāt negatīvi noskaņota. Man arī no paša sākuma neradās simpātijas pret viņu, bet attieksme pret citām grūtniecēm ko es redzēju divu nedēļu laikā bija tikai pozitīva, viņa sauc visas par kaķīšiem, saulītēm un skaistulēm, nekādas rupjības!
Katrā ziņā, neskatoties uz šo mazo komunikācijas trūkumu, viņa ir lielisks ārsts(!). Man ļoti palīdzēja, nosūtīja uz tādiem izmeklējumiem un kuriem mana ginekoloģe, pie kuras eju n-tos gadus neiedomājās mani nosūtīt un arī viņas ieteikumi un paskaidrojumi atviegloja manu tagadējo grūtniecību.

G Grūtniece 39 08.02.2018

Kā es varēju būt negatīvi noskaņota, ja pirms tam viss bija ideāli - māsiņas superjaukas, reģistratūrā sievietes laipnas! Bet kad es iegāju viņas kabinetā un viņa sāka agresīvā tonī man stāstīt, ka es nemāku atbildēt un vispār man ir tik stulbi jautājumi, beigās es izgāju raudādama no turienes... Vai tomēr tā nav viņas negatīvā attieksme nevis mana?

J Janina Jaunzema 19.04.2018

Viņa nav ārsts viņa ir KU**! Kas māk grūtniecēm tikai uzriet! Kā vispār tādas drīkst strādāt?

E Elīna Bērziņa 22.01.2019

Mani ceļi ar šo dakteri krustojās, kad biju pirmā bērniņa gaidībās. Laiks ir pagājis, bet nepatīkamās atmiņas saglabājušās. Pēdējā vizītē Larisa Tomkoviča mani nosauca par ČURU un KAKU, jo biju aizmirsusi uztaisīt analīzes. Manējais uzreiz teica "meklējam citu dakteri, tas NAV NORMĀLI". Ar tagadējo prātu domāju, ka vajadzēja vērsties policijā par goda un cieņas aizskaršanu. Pieļauju, ka daktere cieš no garīgiem traucējumiem, bet tā jau vairs nav mūsu problēma, lai par to satraucas Rīgas Dzemdību nams.
Lai mierpilns un harmonisks bērniņu gaidīšanas laiks.

J Janina Jaunzema 22.01.2019

diemžēl dzemdību Nama reakcija apaļa nulle.
Paldies Dievam mans mazulītis jau vairāk kā gadu ir nācis pasaulē. Un atkārtotas saskarsmes ar šo dakteri nav bijis.

P pataliepa 24.07.2020

Mani šī daktere skatīja izrakstot no DzN- ļooooti nepatīkama, ļoti agresīva, absolūti 0 empātijas un briesmīgi necilvēcīga attieksme. Jutos izvarota pēc viņas pārbaudes. Bet nu darbības ( NE attieksme!) bija profesionālas. Tomēr ja iespēja no šīs kundzes atteikties, tad tāda jāizmanto!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes