www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Apkalpošanas "ātrums"

Latvijas Pasts - Apkalpošanas "ātrums"

Vēlos izteikt savu neapmierinātību ar piedzīvoto situāciju Rīgas 64.pasta nodaļā Murjāņu ielā. Šorīt ap plkst. 10:30, kad tur ierados, rindā pirms manis stāvēja un savu apkalpošanas kārtu gaidīja apmēram 5 klienti. Pasta nodaļā no 3 kasēm strādāja tikai viena. Lai noformētu savas sīkpakas nosūtīšanu (veidlapu jau aizpildīju, gaidot rindā!), man bija jāpavada vairāk kā pusstunda, jo šai laikā neviena no 2ām pasta nodaļas redzamajā telpas daļā iznākušajām nodaļas darbiniecēm neuzskatīja par nepieciešamu ievērot aiz manis izveidojušos rindu un savas kolēģes noslogotību. Līdz ar to rindas garums netika samazināts, sākot strādāt vismaz vienai no atlikušajām divām kasēm.

Uzskatu, ka šāda situācija nav normāla. Pasta pakalpojumus cenšos izmantot pēc iespējas retāk (visus maksājumus veicu internetbankā), un kā kliente prasu, lai tajās retajās reizēs, kad esmu spiesta izmantot Latvijas pasta pakalpojumus, tos saņemtu kvalitatīvus un operatīvus. „Spiesta” rakstu tāpēc, ka šī nav pirmā reize, kad novērota šāda situācija – pasta darbinieču „neredzīgums” pret izveidojušos rindu nodaļā un neapmierināti klienti rindā. Savu neapmierinātību nolēmu neizrādīt vienīgajai strādājošajai pasta darbiniecei (diemžēl viņas vārdu nezinu, jo nebija piesprausta pazīšanās zīme ar vārdu, uzvārdu, kā tas novērots citkārt), jo arī viņai bija jāiztur nepatīkamā spriedze nodaļā. Uzskatu, ka tas ir Latvijas pasta un konkrētās nodaļas vadības pienākums gādāt par pasta klientu operatīvu un kvalitatīvu apkalpošanu. Aizdomājos, kas notiek tad, ja ienākušais klients nodaļā vēlas tikai nopirkt marku vēstules sūtīšanai? Lai veiktu šo vienkāršo darbību, viņam/viņai rindā jāpavada pusstunda un vairāk!!! Tas nav normāli.

Pie vienas rakstīšanas – kas atbild par baterijas nomaiņu pastā pie sienas esošajam pulkstenim, kas rāda 7:10 jau kuro dienu??? (lūk, ko nōzīmē ilgi gaidīt rindā - sāc pamanīt visādus sīkumus apkārt...)

Mani interesē un interesēs klientu apkalpošanas kvalitātes uzlabošanās konkrētajā pasta nodaļā, ko noteikti redzēšu un pratīšu novērtēt.

S

Komentāri (16)

L linda 12.08.2008

Es Jums pilnīgi piekrītu!!Situācija Latvijas pasta nodaļās ir graujoša...
Es vakar pēc darba Purvciema pastā pavadīju 45 minūtes...Lai gan cilvēku nebija daudz, bet strādā tikai divas meitenes...Pārējās staigā apkārt..Redz, ka daudz cilvēku, bet, lai palīdzētu...to nē!!!

E elisone 13.08.2008

Siguldas pasta nodaļa arī izceļas ar savu "laipnību". Telefonsarunā jautāta par iespēju minētajā pasta nodaļā iegādāties koncerta biļetes, pasta dāma atbildēja, ka nav laika tagad skriet un meklēt šo informāciju, ka jānākot uz vietas jautāt, jo viņai tad vēl pie cita galda esot jāiet speciāli skatīties vai prasītās biļetes vispār vēl ir un par cik...

P pasta operators 14.08.2008

Zel ka klienti ir tik agresivi pret pasta darbiniekiem un raksta visadas nepamatotas zinjas pat neiedzilinoties kapec vis ta notiek!Es stradaju latvijas pasta un varu jums pateikt tikai to ka nav tas viegli ka jums likas. Redzu ka jus esat sarakstijusi to ka pie kases sez divas bet parejas skraida apkart neko nedarot. Ta nav tiesa .Ja ir dauzkart kad pie kases sez tikai viena vai divas jo nav pietiekamu darbinieku musu mazas algas un tuksu solijumu del, neviens negrib stradat pasta jo algas ir loti mazas es sanemu uz rokas tikai 190 ls tadel nav kam stradat jo vis ir loti dargs bet algas necel.Darbinieku ir loti maz bet darba loti dudz .Es pati esmu sedejusi pie kases viena un rindas garas, cilveki loti igni rajas kapec tik daudz lodzinju bet strada tikai viena.Lieta ir tada ka darbinieku trukuma del mums pasiem ir kautka jacensas saviem spekiem izdarit visus nepieciesamos darbus, jadala sava starpa tapec ari klienti iem nakas stavet rinda pa30, 40 min. Tapec ka esam apmeram 3 darbinieces viena sez pie kases otrai jaforme pakas kuras ir atnakusas klientie no katalogie jasaraksta aicinajumi visadi pazinjojumi lai klients varetu sanemt savu pacinju un tresais darbinieks forme vestules jo tas ir jaizskiro atri tapoec ka atbrauc masina kura ari ilgi negaidis un janodod vestules vaditajam lai ved uz skirosanas cehu. Musu pasta nodala pat prieksnieks stav zale un izsniedz vestules klientiem kautgan vinam ari vajag darit savus darbus saskaitit un parbaudit visus sutijumus un aizpilditas veidlapas.Klientiem liekas ka viena ses pie kases un parejas neko nedara bet mes visiem nevaram visu dienu skaidrot kapec nav visi lodzinji un izvadat ekskursija pa pasta nodalu lai parliecinatu ka visi strada un tiesam nav kam piesesties pie kases lai butu atraka apkalposana. Mes pasas butu loti priecigas ja butu mazakas rindas un mes varetu katram labi paskaidrot par vedlapam un pat palidzet aizpildit ja kads nevar bet diemzel vis tas ir tikai darbinieku trukuma del.Ja mums butu vairak darbinieku vis butu daudz atrtak un klientiem nevajadzetu tik ilgi stavet rindas. Bet diemzel neviens negrib stradat par dadu algu un ar tadiem noteikumiem!

E es 15.08.2008

pastā, tā pat kā maximā, strādā tie, kurus nekur citur neņem. tas nav domāts apdirsiens viņiem, tā ir fakta konstatācija.
jo algas ir nekādas, darbs garlaicīgs un ilgs. pēc būtības - kā bija padomju laiku kantoris, tā arī palika.
kamēr pastu neprivatizēs un pie stūres nenāks cilvēki, kas reāli gribes pelnīt ar šī uzņēmuma pakalpojumiem, izveidojot normalu struktūru, tikmēr nekas nemainīsies.

I Ilze 17.08.2008

Ak, cik mēs visi gudri!Es arī kādreiz strādāju pastā un tagad no manis ir iznācis vairāk nekā par pastnieku, tā nu gan nav, ka pieņem tos, kas nespēj dabūt citur darbu, tas ir nožēlojami, ka jūs tik neglīti aprunājat cilvēkus, par kura darbu un pienākumiem jūs nezinat pilnīgi neko.Ja jūs kaut reizi būtu redzējuši kā pasta darbinieki strādā jūs vairs nekad tik nelietīgi nerunātu.Ar tādu atdevi un rūpību pakas tiek skatītas, vēstules kārtotas un šķirotas, tas viss, lai jums viss būtu pienācīgi piegādāts.Ja jums nepienāk viens žurnāls, tas nenozīme, ka viss pasts ir slikts, protams, ka ejat uz pastu to ziņot, un tas ir apsveicami, bet nolikt visu acīs, ka pasts ir nekam nederīgs un cilvēki slinki, ja, kas jūs neesat vienīgais klients, un starpcitu tā alga ko pieminējat jūs saņemat(190ls)ir salīdzinājumā ĻOTI daudz ar to algu ko saņem pasta darbinieks, tādēļ beidziet sūdzēties par citiem, ja pats neesat ne par matu labāks.Novēlu pasta darbiniekiem visu to lābāko un veiksmi darbā, bet tenkotākiem-pievaldīt mēles!!!

A ally 18.08.2008

oo jaa..wienreiz man wajadzeeja ieraxtiitu weestuli suutiit un man, goda waards, likaas, ka es tur pavadiiju pus dienu..tik leeni tur wiss notiekaas..

A Artis 18.08.2008

Es, lai saņemtu e-parakstu, uz pastu gāju iesniegt 5-reizes dokumentus, jo katru reizi operators bija pieļāvis kļūdu. Nezinu vai tā bija operatora vaina, taču tāds nu bija šis gadījums.
Un tās pasta nodaļas, kurās nav ieviesta numuriņu sistēma ir vienkārši murgs. Stulbās padomju tantiņas nesaprot, ka tu viņām pasaki, ka tu esi rindā pēdējais, viņas jautā kurā rindā. Bļin VISĀS. Un tad viņas tev spiežās klāt, lai tikai kāds neielien kaut kur. Pilnīgs stulbums - uz valdemāra ielas šitas murgs.

E esIlzei 20.08.2008

tur jau ir tā lieta, ka viss tiek darīts ar rokām. tas apmērām tā pat, kā ar datoru dzīt naglas vai skaldīt riekstus.
un tas jau nav pārmetums parastiem darbiniekiem, tas parāda tikai to, ka darba organizācija pastā ir vienkārši nekāda.

E elfa 20.08.2008

Kāpēc Šlesers neko nedara, vai tas nav viņa pārziņā - pasta darbs ir neapmierinošs.

L Liene 24.10.2008

es tāpēc pārgāju uz rēķinu maksāšanu internetbankā! parasti visus rēķinus gāju maksāt sestdienās un tad bija labais lielajā pastā Origo paņemu nummuriņu a tur 35-40 cilvēki priekšā. Parasti pavadīju rindā pa pusotrai stundai! Tas tak nav normāli! es protams saprotu, ka cilvēku trūkuma dēļ tur viņām jādara daudzi citi darbi utt., bet ar ko es pie tā esmu vainīga??? galu galā viņi ņem no manis arī naudu par apkalpošanu!!! un arī pašas darbinieces strādā tik lēni, varbūt nogurušas utt., bet galu galā tas ir viņu darbs!!!

A Aina 06.11.2008

Es saprotu, ka nav darbinieku, tādēļ tās garās rindas, darbinieku maiņa, bet iešana uz pastu ir tik apgrūtinoša, jāpiecieš kā zobu sāpes !
Nu man piegriezās visa šī PNS sistēma, ja es gribu uzzināt konta atlikumu, jāmaksā, bet ne 10 sant.kā rakstīts pasta mājaslapā, bet par 3 mēnešiem 5 lati, par 7 mēnešiem 15 lati!!! Kas tā par naudas izspiešanu! Viss- jau rīt iešu un nokārtošu bērnu naudu uz savu kontu bankā, sen jau gribēju to izdarīt.Es krāju vairākus mēnešus, tad izņēmu, viņi varēja apgrozīt manu naudu, bet tagad, lai es redzētu konta atlikumu, man jāmaksā 5 lati, super! PROM ātrāk no tās Šlesera trakomājas! Jo mazāk tur jāiegriežas, jo labāk!

P Pariize 06.11.2008

Nevienam šobīd nav viegli, bet tāpēc jau ir pašiem jārada apstākļi, lai būtu vieglāk un patīkamāk izmantot pakalpojumus ne tikai pasta nodaļās, bet arī citos uzņēmumos...Dzīve turpinās, neskatotoies uz to, ka ir grūti...Ir vērts padomāt pie tā lai būtu vieglāk, kas ir no mums visiem atkarīgs...šis komentārs ir domāts, jo īpaši Pasta operatoram

I Iluta 29.05.2009

Ari es esmu pasta operators un zinu šo darbu un visas tās nianses. Kamēr biju tikai klients arī domāju kas gan tur ko pastā nestrādāt, bet kad tagad tur strādāju tas nemaz nav tik vienkārši kā no malas izskatās. Piekrītu ko rakstīja arī viena operatore, štatus samazina, bet bez klientu apkalpošanas ir vēl jāpaspēj daudzi dažādi darbi, kā paku un sīķpaku pieņemšāna un reģistrēšana, jo tālāk pastnieki gaida lai aicinājumus piegādātu jums klientiem. Tā pat ir ar ierakstītām vēstulēm. Arī mūsu nodaļā priekšniece nāk palīdzēt apkalpošana, ja nav vajadzība pēc kases pakalpojuma. Ir dzirdēts no klienta jūs to varat darīt vēlak pēc sava darba laika beigām, bet piedodiet, neviens šoferis negaidīs pastu kas jānodod stundām pēc darba, arī viņam ir savs grafiks. Un otrkārt kapēc kādam būtu jastrādā vēl pēc sava darba laika, ja par to nemaksā, un nekādu pat pateicību nesaņem. Mīļie klienti būsim saprotoši, pasts nav vienīgā vieta uz pasaules kur ir rindas. Un vēl, ļoti bieži vaino pastu par savlaicīgu rēķinu nepiegādāšanu vai nozaudēšanu, bet pirms vainojiet noskaidrojiet vai vispār šos rēķinus piegādā pasts, tagad ļoti bieži izmanto citu firmu pakalpojumus lai jums nogādātu šīs vēstules, un tās nebūšanas izdara viņi...

T Tatjana 02.02.2011

Diemžēl arī šodien nekas nav mainījies.
Es parasti saņemu sūtījumus Zolitūdes nodaļā. Kādā dienā no rīta ienākot pasta nodaļā konstatēju rindu no 5 cilvēkiem, kurus apkalpoja viena operatore. Ņemot vērā to, ka sūtījuma pieņemšana aizņem ap 30 minūtēm, saprotu, ka atļauties pavadīt rindā 1, 5 - 2 stundas rindā atļauties es nevaru, jo man tāpat ir savs darbs un pienākumi. Toties no blakus telpas cauri aizvērtām durvīm skaidri var dzirdēt, ka tur jautri tiek apspriestai privātās dzīves jautājumi un tiek dzerta tēja jeb kafija. Problēma gan tika atrisināta dažu minūšu laikā ar jautājumu – kur es varētu saņemt sūdzību grāmatu. Tūlīt parādījās vesela virkne ar darbiniecēm un rinda pazuda 10 minūšu laikā. Tas bija pāris mēnešu atpakaļ. Bet pāris nedēļas atpakaļ no rīta situācija ar rindu atkārtojās viens pret vienu - 7 cilvēki rindā pie viena lodziņa, gan ar to starpību, ka man vienkārši nebija vēlēšanās bojāt sev garastāvokli un atkal prasīt sūdzību grāmatu, tāpēc vienkārši aizgāju projām uz darbu un saņēmu paciņu citā dienā. Tad gan man paveicās – nebija cilvēku.
Es varu saprast, ka var būt visādās grūtības, bet kā lai saprot to faktu, ka viena operatore pie sava lodziņa sakrāj rindu un tai vai nu neienāk prātā vai viņa neuzskata par vajadzīgu ieiet pie savām kolēģiem un palūgt atrauties no savām klačām un tējas dzeršanas, lai apkalpotu cilvēkus, kas stāv un gaida. Un neuzskatu, ka šādai situācijas par attaisnojumu varētu būt mazas algas, darbinieku trūkums un darba apjoms. Tā ir vienkārša necieņa pret klientiem un tikai. Kas traucē ātri apkalpot cilvēkus un iet turpināt dzert tēju, ja vairāk nekas nav darāms.

Q quickbot 18.03.2014

Piekriitu par visiem 100%. Latvijas pasts izskataas, ka veel joprojaam kaut kaadaa psrs laiku tempaa straadaa. pasta nodalja ulbrokaa LV1021 ir kaut kas shausmiigs, vienmeer pasiivaa rezhiimaa straadaa divas darbinieces, ljoti reti esmu arii redzeejis triis. Katru dienu tur cilveeku rinda, mazaakais, kas redzeets cilveeki seshi, paarsvaraa vienmeer paari desmit smirdiigaam pensionaareem, kas tikai kavee man laiku sanjemt kaarteejo pacinju. Shodien bija peedeejais piliens, ieeju... paveras skats: divaas rindaas kaadi cilveeki triisdesmit kurn, apskatiijos, ka kaarteejo reizi tie penshi dirn tur un sapratu, ka taas "aktiivaas" pasta darbinieces netiks ar to rindu galaa paaris stundu laikaa.

kaut vai uztaisat vienu no kaseem pacinju izsniegshanai un, kad beigushies cilveeki, kuriem jaaizsniedz pacinja, turpinat apkalpot tos pensioneetos paraziitus.

Q quickbot 18.03.2014

Otrs, tracking number naak liidz visiem maniem suutiijumiem, taakaa es jau redzu, kad no nedeeljas pavadiitaas muitas iestaades paka ir tikusi liidz LP un ir izsuutiits elektroniskais aicinaajums.

Piezvanu uz LP info un pajautaaju, vai bez taas lapas es varu iet un sanemt savu paku. Atbilde, ka jaa, jo taa papiira lapa ir tik formalitaate. Aizeju uz pastu un tad saakaas, ka es redz vinjiem tik laiku teereejot, tagad jaameklee taa paka. Tik kaada starpiiba kur tas pakas numurs uzrakstiits vai uz manas vai izsuutiitaas lapas?

Latvijas Pasts un paareejaas Valsts iestaades ir trakaakas par zobusaapeem un ar shausmaam jaadodas kaarteejo reizi uz turieni. beidzot tak sakaartojat Valsts iestaades... baigaa nu euro Valsts, kuraa valda smirdiigie padomju laiki.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes