E ed 20.10.2004

tieshi visu ko tur esu nesis vinji ir nomainiijushi! agraak vinjiem bij probleema ar to ka vinjiem veikalaa nebij nekaadas noliktavas un reaali preci vareeja sanjemt tikai peec kaadas dienas! tieshi shis ir veikals kur ir veertc iepirkties - vismaz straadaa normaali dzheki nevis kaa vairums salonos krievi kas nekaa nejeedz

D Devlopers 24.10.2006

tur tak URLU kantoris

S sikaa 14.06.2007

A vinji nomaina bez piemaxas??Bet nu kaa var neteikt, ka tur nestraadaa lohi, ja vinji uzskata, ka P4 2.4 kompiitim ir normaala procesora starta temperatuura 60graadi. Nu tas nav normaali, u sazin kaadas suu*** pastas vinji man tur ir ieziekjeejushi..... Aaa, un ja parastu lampinju pat nemaak pievienot.....Brrrr

I Ivo 13.11.2011

vecas sūdzības

V Volodja 28.07.2016

Visām šīm sūdzībām piekrītu.... negrib viņi apkalpot... ejiet garām šim veikalam!!! Labāk ilgāk pameklēt ar labām atsauksmēm veikalu un tur iegādāties meklēto preci!!!