Meklēšanas rezultāti
AtrisinātaZane Hartmane (bijusī Stukmane) - Krāpšana (Sūdzība)
Zane Hartmane (bijusī Stukmane) dz.1982.g 7.martā apkrāpj cilvēkus, Izmānot naudas līdzekļus itkā kopējam biznesam, aizņēmumam zālēm, solot, ka atdos, ceļojumiem pa lētām naudiņām utt. Nekad neuzticaties šai personai! Ir apkrāpusi daudz cilvēkus, negribētos, lai vēl kāds ciestu. Ir iesniegti iesniegumi policijā, cietušos lūdzu atstāt info pie komentāriem.
Valmieras pilsētas pašvaldība - Slikts serviss, nedomā par cilvēkiem (Sūdzība)
Sakarā ar remontdarbiem Baloža Ielā ir slēgts ceļš satiksmei uz Jumaras Ielu, ka arī nav ietves gājējiem, lîdz ar to, autovadītāji kā alternatīvu izmanto putriņu mežu. Dārgā pašvaldība, vai esiet padomājuši par cilvēkiem, kuriem katru dienu ir jāpārvietojas gar putriņu mežu? Nepārtraukta automašīnu kustība, ārā karsts un sauss, līdz ar to, braucošas mašīnas ceļ putekļus un smiltis. Nav patīkami visus šos netīrumus ieelpot. Gar mežu staigā arī mātes ar maziem bērniem. Tiešām nevar padomāt par...
Golden Pink Skaistuma studija - Nekvalitatīvs permanentais make-up (Sūdzība)
Meitenes uzmanieties no ANDREANA JAUNZEME, nepieredzējusi meistare, veic nekvalitatīvu permanento make-up. Pielikumā bilde – var redzēt sadzijušas uzacis jau pēc profilakses. iekšmalā krāsa uzlikta ļoti nekvalitatīvi, līdz ar to arī forma nekāda, turklāt uzacis bija ar sarkanu pigmentu, kā arī bija uzzīmētas neproporcionāli sejai un katra bija savādāka, tāpēc nācās visu ņemt nost ar lāzeri… un tad taisīt visu no jauna (jau pie cita meistara, protams). Meistare tomēr savu kļūdu atzina...
Kumi.lv - slikts serviss (Sūdzība)
13.04.2019 tika iegādāts kupons uz permanento grimu uzacīm firsa Sadovņikova Iela 20, rīga, sazvanījos ar meistari un pieteicos uz procedūru 27.05.2019, plkst 17: 00.
Atnākot uz procedūru norunātājā laikā, mani sagaidīja nepatīkams pārsteigums: "es jūs neapkalpošu, jo kumi.lv nav izmaksājis naudiņu par iepriekšējām veiktām procedūrām klientiem", sazvanījos ar kumi.lv pārstāvi un tur man pateica, lai lejuplādēju atteikuma veidlapu un aizpildu, tā arī darīju un ar ierakstīto vēstuli nosūtīju...
Kaupēnu dzirnavas - Iesaku neuzticēties (Sūdzība)
Atpūtas komplekss kaupeņu dzirnavas ir lieliska atpūtas un izklaides vieta. Saimnieki lieliski. Bet šajā kompleksā ēdināšanas pakalpojumus sniedz pavāre daina no Zaļenieku vidusskolas, ar kuru iesaku vienoties par katru sīkumu. Jo manā apaļajā jubilejas pasākuma laikā bija vienojusies apkalpot 5 pasākuma vietas. Kā rezultātā krietni izpalika apkalpošanas sniegšanas kvalitāte. Respektīvi, es kā jubilāre biju spiesta apkalpot savus viesus un beigu galā vēl mazgāt traukus, lai otrās diena...
AtrisinātaJānis - Krāpnieks (Sūdzība)
100% krāpnieks. Persona piedāvā savus fiktīvos pakalpojumus pētniecisko darbu izstrādē iekš ss.com., sākotnējā e-pasta sarakstē uzdodoties par personu ar citu vārdu, bet pēc tam naudiņu par "gatavo" pakalpojumu jau aicina pārskaitīt uz savu personīgo bankas kontu Manā gadījumā naudas summa nebija liela tādēļ nolēmu noriskēt un nebija laika apskatīt jau esošās sūdzības, kā rezultātā - darbs, protams, nav izpildīts un telefonu, cienīts kungs, neceļ. Pieļauju, ka zemāk pieejamie komentāri (ja...
Vita Taube - Krāpšana (Sūdzība)
Vēl aizvien gaidu savu naudiņu. Vitas deju studijai bija bachata festivāls. Meklēja edinatajus. Tajā brīdī biju vadītāja krogam un atbildot uz palīgā saucienu no organizēju ēdināšanu. No sākuma vita lūdza, lai rakstot rēķinu... Ok... Nekas neliecināja, ka viņa nevēlas maksāt. Pagāja pasākums, nosūtīju rēķinu un naudu tā arī nesagaidīju. Tā vietā sekoja virkne attaisnojumu. Beigās, darba devējam samaksāju no savas algas, jo biju kā galvotājs šim pasākumam. Kā viegli saprāts vitai bija vienalga. Lai viņai viss izdodas. Cerams, ka naudu ar savu bezkaunību viņa vairs nepelnīs.
Bērnu Sala - Krāpšana, slikts serviss (Sūdzība)
Pasūtīju bērna gultas veļas komplektu internetveikalā janvārī. Mans izvēlētais komplekts nebija uz vietas. Vadība solīja to piegādāt 3-4 nedēļu laikā. Laiks gāja, no preces nekā. Sola tik, ka šonedēļ " točna" būs. Pašam regulāri jazvana, jainteresējas. Pēc gaidītiem divarpus mēnešiem nolēmu atsaukt pasūtījumu un prasīt atpakaļ naudiņu. Uzrakstīju iesniegumu par naudas atgriešanu, vadība atraksta, ka ir izskatījusi un naudu atdos, taču gaidu jau mēnesi, naudas kā nav tā nav. Pēc zvaniem, sola tik, ka tūdaļ būs. Vēl gaidu...
Smartlynx - Slikts apkalpojošais personāls, bojājums (Sūdzība)
Apkalpošana zem pašas kritikas. Šodien lidoju no kretas, tur plosas veis vis nomācies, bet lidojam iekša tieši vetras epicentrā un kas notiem... mums iesper zibens, tādas sajutas vel nebij nācies piedzīvot. Nēsmu eksperts bet manuprāt pēc ka tāda ir jāveic avārijas piezemēšanas un ekspertiem jāizverte lidmašīnas stāvoklis, nevis jāturpina lidojums jo trieciens bija loti spēcīgs
Mārtiņš Lipskis - Izkrāpa naudu, internetā pārdodot koncerta biļetes. (Sūdzība)
Krāpnieks un melis. Izkrāpa naudu, pārdodot internetā koncerta biļetes, bet tā arī tās nenogādāja pircējam. Turklāt vairāk kā 3 mēn. garumā solīja naudu atmaksāt par nesaņemtajām biļetēm, meloja, ka ir veicis pārskaitījumu, atkārtoti izteica solījumus, zvērēja, ka pārskaitījums veikts, bet nekā. Naudiņa vēljoprojām kopš 08.03.19. (kad notika koncerts kura biļetes nopirku, bet tā arī uz to neaizgāju, jo biļetes nesaņēmu) nav atgūta (šodienas datums: 05.05.19.) Strādājot Latvijas Hokeja Federācijā, bet nekaunīgs krāpnieks un melis.
Swedbank - Krāpšana (Sūdzība)
Mana vecmāmiņa vēlējās no Swedbank izņemt skaidru naudu, lai nopirktu mazdārziņu. Vēlāk viņa pārdomāja un atteica bankai šo pakalpojumu, par neaizgāja uz banku naudiņai pakaļ. Banka viņai no konta tik un tā noņēma 32 eiro, īsta zagļu banda, un pa telefonu atteicās atgriezt šo naudu. Šī zviedru banka tur milzīgas iedzīvotāju uzkrātās naudas summas, par kurām nemaksā procentus, un vēl cenšas nekaunīgi ieraut visu ko vien var. Vienkārši pretīgi, kādi cilvēki tur strādā!
Vip Tatto Studija - Vip tatto studija / slikts servis, krāpšana (Bilde)
Par saviem naudiem saņēma lielisko sud... Salonā Vip Tatoo. Jūs var redzet ko es vēlos un ka iznāca! Будьте осторожны! В салоне Vip Tatto можно получить за большие деньги большую проблему! Хозяин очень жадный, работают ученики, которым он не платит! Всегда спрашивайте мастера показать ево работы!
Aio.lv/ VS PRO SIA - Krāpšana!!! (Sūdzība)
Šis i-veikals ļaunprātīgi piegādā saplēstu preci! Kā uzņēmums pasūtījām 55 collu televizoru, tika samaksāts ar priekšapmaksu, un prece salīdzinoši ātri piegādāta ar aio kurjeru. Preces saņemšanas brīdī iepakojumu nevērām vaļā, lai pārbaudītu preci, jo ir tieši karstākais laiks ofisā - visi aizņemti, kā arī iepriekšējā pieredze tikai pozitīva ar šo piegādātāju. Uz darba dienas beigām, sākam izpakot tv no kastes ar īpašu rūpību, ņemot vērā, ka tv plāns un liels, pievēršam uzmanību, lai netiktu...
Nordeka - Nepacietība (Sūdzība)
Šofers 16. Aprili 2019 gada. Plkst 20: 30 no Rīgas uz Liepāju brauca un izsedinaja 2 pasažierus, un saldus autoosta stavejam nevis 10 min ka parasti tas notiek bet gan 3 min un nepaspejam aiziet uz tualeti
kautgan šoferis pats aizgaja pačuraja. Slikti ka šoferis nedoma par apkartejiem.
AtrisinātaBrum Brum - Krāpšana (Sūdzība)
Krišjānis Jermaks. Teicams runu vadītājs, kurš māk sevi prezentēt. Profesionāls melis ar gadu pieredzi. Pamanījies apkrāpt lielākus un mazākus uzņēmumus kā arī cilvēkus. Šobrīd izmanto (kādreiz radīto ģimenes biznesu) brum brum tālākiem krāpšanas projektiem, tādējādi graujot visu iesaistīto cilvēku reputāciju. Iesakam ļoti uzmanīties vai sakiet naudiņai "uz redzēšanos". Krišjāni Jermak. Jūs esat pamanīts.
Der Baltich Bau - Cilvēku apkrāpšana ar naudām (Sūdzība)
Sveiki ļaudis. Gribēju jūs pabrīdināt, it īpaši tos, kuri nodarbojas ar celtniecības darbiem. Ja jums kādreiz būs saskaršanās ar firmu "Der Baltich Bau Sia" padomājat divreiz pirms iet tur strādā, jo darba devējs Aleksandrs Čirikovs sola sākumā vienu, beigās sanāk ka tu strādā pa velti. Ļoti slikta pieredze bija ar šo cilvēku. Nostrādāju mēnesi, sāka spiest uz nereāliem nosacījumiem, beigās negribēja maksāt naudas par padarīto. Nepieteikt ar to vēl paziņo, ka neko nau parādā, kad sen jau atlaidis. Padomājat divreiz pirms iet tur strādāt.
Picu darbnīca - Drausmīgs serviss (Sūdzība)
Vakar, 07.04.2019 iegriezos Dobeles Picu darbnīcā un kārtējo reizi vīlos apkalpojošajā personālā. Strādāja divas meitenes, kuras izskatījās ļoti apgrūtinātas ar mūsu ierašanos, bet tas vēl būtu sīkums. Meitenes to vien darīja, kā skaļā balsī smējās, aprunāja kādu un izlikās, ka mēs tur nemaz neesam. No malas tas izskatījās un izklausījās drausmīgi un man bija kauns kaut ko tādu klausīties. Sajutāmies tur nevēlami un šī laikam bija pēdējā reize, kad tur iegriežamies. Šī diemžēl nebija pirmā...
Balta - Krāpšana slikts serviss (Sūdzība)
Iegadājoties telefonu tele2 veikalā, man piedāvāja apdrošināt telefonu, lasiju līgumu viss likās skaidrs un saprotams, bet braucot ceļojumā saskāros ar ļoti nepatikamu situāciju mani apzaga. Zvaniju baltai, operatore latviešu valodu saprata ļoti minimālā līmenī, nācās skaidrot vairākas reizes kas ir noticis un kapēc es zvanu, operatore teica, ka parzvanīs, bet tā arī nepārzvanija. Zvaniju atkaroti nākamajā dienā un operātore atbildēja, ka pret zādzibu neapdrošina tikai pret laupīšanu.
Kautgan...
Aizputes socialais dienests - Slikts serviss (Sūdzība)
Labdien.. Aizputē ir loti slikts sociālais dienests, cewiski priekšniece mairite alfuse un sociāla darbiniece Inese Gutmane... Prasu kādu pabalstu jālūdzas pilnība celos jw tiešam tas ir nepieciešams jo šaja laikos daudziem ir grutības ar naudam... Uzreiz draud kad sutis virsu barintiesu laibnqk apsekot dzīvesvietu.. Aiz muguras runa par mani... Es alkoholu nelietoju... Par bērnu rupejos... Un man pat kauns kad pie manim katru nedēļu nak sociāla darbiniece un skatās mani lai gan vislaik. Viss ir kartībā..
Sētnieki - Sētnieka attieksme! (Sūdzība)
Kā jau ierasts šodien no rīta devos uz darbu. Garstāvoklis bija neaprakstāmi labs, izsaucu liftu, stāvēju dungoju pie sevis "happy" ko izpilda Pharrell Williams. Iegāju liftā, skatos ka nesen sētnieks bija grīdu izmazgājis un centos stāvēt tā lai maksimāli mazāk skartos tai klāt. Izkāpu ārā no lifta un tur sētnieks ar slotu! Domāju nu laikam jāpasaka labrīt un jāpasakās par izmazgāto grīdu, jo tas nudien nav tas vieglākais un patīkamākais darbs. Sētnieks dusmīgi pagriezās un teica lai es ietu...