AtrisinātaZane Hartmane (bijusī Stukmane) - Krāpšana

Zane Hartmane (bijusī Stukmane) dz.1982.g 7.martā apkrāpj cilvēkus, Izmānot naudas līdzekļus itkā kopējam biznesam, aizņēmumam zālēm, solot, ka atdos, ceļojumiem pa lētām naudiņām utt. Nekad neuzticaties šai personai! Ir apkrāpusi daudz cilvēkus, negribētos, lai vēl kāds ciestu. Ir iesniegti iesniegumi policijā, cietušos lūdzu atstāt info pie komentāriem.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Roberts 69 22.01.2021

Viņa atkal jau izkrāpusi naudu no daudz cilvēkiem,daudzi viņu meklē, tagad dzīvo pie čaļa Āgenskalnā, kurš neko nenojauš, gatavo viņu uzmešanai, pat srtrādā pie viņa Aspiros SIA laikam, gan jau viņai viss nāks atpakaļ.

R

I Ina.terēze 25.06.2019

Godīgi! Neesi vienīgais, kas ieberzies ar viņu! Viss ko varu piebilst, ka mums tā valsts nav tik liela! Es dēļ kaut kādas štukas sev nekad reputāciju nebojātu!

T Todestos 13.09.2019

Zinu šo meiteni ilgus gadus, un Tev Māri vajadzētu kaunēties par tādu apmelošanu.

M Mezonis 05.10.2019

Slikti zini

J Juris Aizsilnieks 29.09.2019

Šī dāmite ir izkrāpusi naudu no desmitiem cilvēku (ko pats zinu), tā ka nevajag kaunēties par cilvēkiem, kuriem zādzība un krāpšana ir asinīs.

M Mezonis 05.10.2019

Sliki zini

P Pepe 62 03.03.2020

Tā ir nekaunīga, profesionāla krāpniece. Izmanto jebkādus izdomājumus, tajā skaitā bērna slimību. Ar fantāziju apveltīta, skaidru, pārliecinošu valodu, soli pa solim virzoties uz mērķi - izkrāpt naudu. Nebaidās no LV jurisdikcijas, jo deklarētā dzīves vieta ir Somijā, Helsinki, Vanta 156, HA 8212. Latvijas tiesas neuzņemas lietu izskatīšanu šī iemesla dēļ. Būsiet Helsinkos - apciemojiet šo vietu:)! Lai gan pārsvarā uzturas LV. LV meklējiet Jelgavā, Tērvetes ielā 196. Vai Rīgā - viesnīcā MultiLux.

R Roberts 69 22.01.2021

Viņa atkal jau izkrāpusi naudu no daudz cilvēkiem, tagad dzīvo pie čaļa Āgenskalnā, kurš neko nenojauš, gatavo viņu uzmešanai, pat srtrādā pie viņa Aspiros SIA laikam, gan jau viņai viss nāks atpakaļ.