AtrisinātaZane Hartmane (bijusī Stukmane) - Krāpšana

Zane Hartmane (bijusī Stukmane) dz.1982.g 7.martā apkrāpj cilvēkus, Izmānot naudas līdzekļus itkā kopējam biznesam, aizņēmumam zālēm, solot, ka atdos, ceļojumiem pa lētām naudiņām utt. Nekad neuzticaties šai personai! Ir apkrāpusi daudz cilvēkus, negribētos, lai vēl kāds ciestu. Ir iesniegti iesniegumi policijā, cietušos lūdzu atstāt info pie komentāriem.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Roberts 69 22.01.2021

Viņa atkal jau izkrāpusi naudu no daudz cilvēkiem,daudzi viņu meklē, tagad dzīvo pie čaļa Āgenskalnā, kurš neko nenojauš, gatavo viņu uzmešanai, pat srtrādā pie viņa Aspiros SIA laikam, gan jau viņai viss nāks atpakaļ.

R

I Ina.terēze 25.06.2019

Godīgi! Neesi vienīgais, kas ieberzies ar viņu! Viss ko varu piebilst, ka mums tā valsts nav tik liela! Es dēļ kaut kādas štukas sev nekad reputāciju nebojātu!

T Todestos 13.09.2019

Zinu šo meiteni ilgus gadus, un Tev Māri vajadzētu kaunēties par tādu apmelošanu.

M Mezonis 05.10.2019

Slikti zini

J Juris Aizsilnieks 29.09.2019

Šī dāmite ir izkrāpusi naudu no desmitiem cilvēku (ko pats zinu), tā ka nevajag kaunēties par cilvēkiem, kuriem zādzība un krāpšana ir asinīs.

M Mezonis 05.10.2019

Sliki zini

P Pepe 62 03.03.2020

Tā ir nekaunīga, profesionāla krāpniece. Izmanto jebkādus izdomājumus, tajā skaitā bērna slimību. Ar fantāziju apveltīta, skaidru, pārliecinošu valodu, soli pa solim virzoties uz mērķi - izkrāpt naudu. Nebaidās no LV jurisdikcijas, jo deklarētā dzīves vieta ir Somijā, Helsinki, Vanta 156, HA 8212. Latvijas tiesas neuzņemas lietu izskatīšanu šī iemesla dēļ. Būsiet Helsinkos - apciemojiet šo vietu:)! Lai gan pārsvarā uzturas LV. LV meklējiet Jelgavā, Tērvetes ielā 196. Vai Rīgā - viesnīcā MultiLux.

R Roberts 69 22.01.2021

Viņa atkal jau izkrāpusi naudu no daudz cilvēkiem, tagad dzīvo pie čaļa Āgenskalnā, kurš neko nenojauš, gatavo viņu uzmešanai, pat srtrādā pie viņa Aspiros SIA laikam, gan jau viņai viss nāks atpakaļ.

I Iveta Murnieca 18.09.2022

Zane Priekule, bijusī Hertmane un Stukmane. Kopā ar savu nu jau jauno vīru Robertu Priekuli un Ingu Beinarovičcu veic krāpnieciskas darbības. Acīmredzor šim cilvēkam nekā svēta nav, ja var spekulēt ar sava berna veselību. Bērns jau vairākus gadus slimo ar nieru, aknu un nezin vēl kādām slimībām, Būtu laiks uzmnaību pievērst sociālajiem dienestiem.Īpaši jāuzmanās Muižuļu viesa nama apmeklētājiem. Ziedodājājiem gribētājiem ir iespēja griezties pa tālruni: 20001979

B Baiba Lapiņa 10.11.2022

Kāpēc tiek pieminēti Muižuļi un to apmeklētāji?

I Iveta Murnieca 18.09.2022

Kā māte var lepoties ar tādu dēlu un vedeklu...zagļi,krāpnieki...

I Iveta Murnieca 18.09.2022

Zagle, krāpniece Zane Priekule bijusi Hardmane, Stukmane meklē portalā "Tinder" jaunus cilvēkus kurus var apkrāpt, neuzticaties šai personai un viņas teiktai.

I Iveta Murnieca 18.09.2022

Nekad neuzticaties šiem konta numuriem. LV28HABA0551049730055 Roberts Priekulis, un velviena persona ar kontu LV18PARX0006604250004 Inga Beinaroviča, no tiem kontiem tiek atmazgāta nelegāli iegūta nauda no cilvēku apkrāpšanas un narkotikām.

R Roberts 69 01.11.2022

Zane Priekule, bijusī Hartmane un Stukmane. Apkrāpa gan mani, gan draugus...izkrāpj naudu draugiem, paziņām un nepaziņām:) Vienkārš brīdinājums, nesaistieties nekādos darijumos ar šo subjektu, labāk uzreiz iešaujiet pa muti, ja prasa naudu.
Saldais krāpnieku pārītis.

K Kurmjkopis 10.11.2022

Nu klausies, INGUS GRIDJUSKO, līdz šim es pievēru acis un pasmaidīju par tām muļķībām, kuras raksti un kurās mani iepin iekšā pastarpināti, bet nu šoreiz esi pāršāvis pār strīpu, nopludinot privātos datus, veidojot nepatiesas apsūdzības manā virzienā un iesaistot trešās personas.
Ir divi varianti:
1. Šis viss tiek izdzēsts
2. Mēs tiekamies Latvijas Valsts Policijas iecirknī un Tu konkrēti par katru apsūdzību manā virezienā uzņemies pilnu atbildību, ieskaitot datu nopludināšanu.
R

K Karmas_punkti 17.05.2023

Ko nozīmē "atrisināta", ja šī persona mierīgi dzīvojas Francija, Dubaja, Latvija un turpina šīs krāpnieciskās darbības?

R Roberts 69 12.06.2023

Karma nāks viņai atpakal - cilveki viņu neieredz par izdarīto un vēzis saēd smadzeņu atlikumus.