www.sudzibas.lv Sētnieki Sētnieka attieksme!

Sētnieki - Sētnieka attieksme!

Kā jau ierasts šodien no rīta devos uz darbu. Garstāvoklis bija neaprakstāmi labs, izsaucu liftu, stāvēju dungoju pie sevis "happy" ko izpilda Pharrell Williams. Iegāju liftā, skatos ka nesen sētnieks bija grīdu izmazgājis un centos stāvēt tā lai maksimāli mazāk skartos tai klāt. Izkāpu ārā no lifta un tur sētnieks ar slotu! Domāju nu laikam jāpasaka labrīt un jāpasakās par izmazgāto grīdu, jo tas nudien nav tas vieglākais un patīkamākais darbs. Sētnieks dusmīgi pagriezās un teica lai es ietu bekās! Kā lūdzu? Es biju šokā! Viss garstāvoklis sabojāts. Gribējās pat raudāt! Paldies sētniekam kas sabojāja man visu dienu!

M

Komentāri (6)

Pārdеvējs© 13.03.2019

Tas tev bija par "happy" dungošanu... sētniekiem šī dziesma nepatīk

_ _Barons_ 13.03.2019

Cilvēkus gan viegli aizskart mūsdienās. Uzliksim nākamreiz zīmi, Uzmanību! Nikns Sētnieks!

B BK 13.03.2019

Aizej un paraudi.

What? 13.03.2019

Nopietni? Šī ir kaut kāda parodija, ja? Saki, ka tā ir.
Ja Tevi tik viegli var aizskart.. oooh, nebūs viegli dzīvē.

J Jānis 13.03.2019

Uz manis arī reiz viens sētnieks paskatījās ar skābu ģīmi! Es visu nakti spilvenā raudāju! Tāpēc es jūs ļoti labi saprotu - ja mani sūtītu bekās, tad es droši vien meklētu psihologa palīdzību lai attaptos no šī smagā pārdzīvojuma!

J Jānis Adijāns 14.03.2019

jānomainās paaudzēm lai cilvēki iēmācītos cienīt citus. jānomainās paaudzēm lai saprastu, ka paldies ir tiešām PALDIES nevis ironiskais "paldies

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes