www.sudzibas.lv Sētnieki ...agrie putniņi...tādus parasti atšauj....

Sētnieki - ...agrie putniņi...tādus parasti atšauj....

Sveiki!

Pat ne gluži sūdzība, bet novērojums no dzīves...:) Imanta...aiz loga tumsa, agrs rīts...kalendārs rāda šī gada 7.decembri.. Modinātājs nozvana 4.30 - tāds nu darba grafiks, ceļos... Eju ārā ar suni - priekšā sētniece ar slotu... Jau slauka... :) Bet ne jau 5.00 no rīta!!! visi tie švīk-švāk ir tik labi dzirdami un tā iet caur kauliem... ok...man uz darbu, nekas...

Bet ne jau katru dienu es ceļos tik agri... Atnāku vēku pēc darba, t.i. - ap 24.00, kamēr visu apdaru jau 1.00, eju gulēt.. jāceļas 7.00. Ha!!! švīk-švāk atkal uzdarbojas jau no 4.30!!! Damn!!! tad talkā tiek ņemta metāla sniega lapsta un tā grabēšana pa ietvi un trotuāru ir neizturama!!! Tiešām, kad tev palikušas pāris vissaldākās guļamās stundas - tad veča sāk grabēt... Es dzīvoju 5.stāvā, bet tā visa žvadzoņa ir dzirdama, es nezinu kā dzīvo 1-2.stava iemītnieki...:(

Varbūt ir kāds kompetents likuma kalps, kas pateiks - vai sētniekiem arī nav kaut kāds noteikts darba laiks jeb noteikta rosīšanās stunda, lai viņi netraucē iemītnieku eksistenci???? Jo naktī, kad visi guļ un ielas ir klusas - tās skaņas ir nenormālas...

Paldies par vērtīgiem padomiem!

R

Komentāri (21)

S signe 09.12.2010

Nu laikam jāiegādājas platikāta-kvalitatīvi logi. Tad arī šie te - švīk švāk nebus dzirdami.
Šorīt no rīta stāvot sastrēgumā salīdzināju sētnieku darbu šeit un Bulgārijā. Zemu paklanos mūsu LV sētniekiem. Bulgārijā sētnieki tikai ar slotu pa ielu pastaigājas un uz kāda soliņa avīzi palasa, toties šeit-nakts vai diena, viņi ir uzdevumu augstumos un dara savu darbu uz visiem 100%(nu ne jau visi, bet manā sētā noteikti).
Paldies, ka Jūs esat tieši tādi.

A Arta 09.12.2010

Sētnieki malači, šito apņēmību par grašiem ik pēc brīža iet to sniegu šķūrēt nost. šobrīd snieg nepārtraukti un sētniece aiz loga ik pēc stundas redzama uz ielas, ..ietve tīra..paldies viņai.

# ######## 09.12.2010

Bet --Rex!!!
Vai tad citas pilsētas skaņas nemaz nedzirdi, tādas vai tādus kā tu ----jāsaka vai suns rej vai tu runā----viens un tas pats!!! Iegādājies auss uzmaukteņus vai apmeklē psihiatru!!!

I Ingrīda 09.12.2010

Bet cik labai būtu jābūt sajūtai, ka laukā, sniegā kāds strādā, bet tu vari gulēt siltā gultiņā. Miegs no tā ar vēl lielāku joni nāk virsū.
Kad vienu rītu ar visu suni nevarēsi izbrist, tad sūdzēsies, ka netīra.

: :)))) 09.12.2010

Mani atkal uztrauktu tāda problēma, ja tādas kā, Rex, vazātos pa naktīm un agros rītos ar suni, grabinās, iet, suns vēl noteikti rej, nu mani šādi kaimiņi arī neapmierinātu!!!Jā nav pie kā kasīties, tad pakasies kaut pie sava suņa, bet neaiztiec kārtīgus cilvēkus, atrodast e visādi, , , , , , redz padomu vēl, pa p, , , u tev!!!Vislabākasi padoms .!!!

Z zina 09.12.2010

:) katra kārtīga latvieša mīļākais ēdiens - cits latvietis, labu apetīti, idiotu bars!

:)))) grabinās tev smadzenes galvaskausā - izmērs stipri pa mazu.

а Александр 09.12.2010

Как раковая опухоль они растут и заглушают все важные аспекты жизнедеятельности, уничтожая личность, семью, а следом народное самосознание, создавая угрозу национальной безопасности. Только поэтому необходимо преградить путь злокачественному новообразованию, не дать загубить наши исторические, культурные и религиозные ценности, определяющие нацию в контексте существующей цивилизации, как великую и культурообразующую, способную влиять на мировые процессы.

R Rex 09.12.2010

Alexandr, cto eto s toboj?

Z zipo 09.12.2010

No vienas pašvaldības noteikumiem: "Teritorijas uzkopšana ziemā un vasarā jāveic līdz plkst. 8.00, sakopjot arī gājēju ietves. Ziemā, sniega krišanas laikā, ietves un pagalmus jātīra periodiski dienas laikā" :)
Vari iet palīgā, jo līdz pl 8.00 sētniekam grūti visu paspēt!

а Александр 09.12.2010

Патриотизм – это не пустое слово. Любовь и привязанность к Отчизне это не лукавое чувство, но более всего, нам необходимо здравое восприятие сложившейся ситуации.

S sniegs 10.12.2010

Sasnieg sniegi čupu čupām,
Acis platas tantēm glupām:
"Pilnas ielas tādu ākstu,
kas prot strādāt tik ar lāpstu.

D didii 10.12.2010

setniekiem 6tads darba grafiks...un nedod dies lidz 7-8 mnebus novakts sniegs lai parastaa tauta varetu normaali iet uz darbu/skolu utt...no algas novilks

C cisinsh:) 10.12.2010

Man arī tās skaņas traucē un man ir jaunie logi un dzīvoju augšējos stāvos. cilvēkiem kam caurs m miegs, diez kas nav.. :(

M Mamuts 10.12.2010

LR Likumdošanā MK p. 134.01 ir atļauts atšaut sētniekus ar traumatiskajiem ieročiem, kas traucē iedzīvotāju mieru laika periodā no 23.00 - 5.00...

H hugo 11.12.2010

No rītiem ir jānoiet ar napalmu pa visām ielām, lai izkausētu sniegu uz ceļiem un ietvēm

L Lana 12.12.2010

Shodien svetdiena, bet museja setnice stradaja . Es prassiju kapeic simtlatenieki nepalidz, vina teica ka atprasijas, jo viniem ... pohs ... normali . Ja, musejam bezdarbnekiem nekadu naudu nevajag ...parasti slinki !

D dianite76 13.12.2010

Nu jā, nabadziņš, ja tas sniegs nebūtu notīrīts - atkal būtu slikti.
Man ir pilnīgi vienalga vai tur švīk švāk, vai vēl kaut kā - galvenais, ka var paiet. Un cepuri nost mūsu mājas sētniektantai!!!

I insomnia 17.01.2011

Par sētniekiem neko sliktu neteikšu, bet atkritumu izvešana gan traucē. Miskastmašīna svētdienās regulāri piebrauc pēc 5.00 rītā un kamēr neizgrabinās visus konteinerus (māja ir gara), gulēt nav iespējams (sevišķi vasarā, kad logi vaļā, ziemā tā netraucē). Nezinu tikai kāpēc darba dienās tik agri nekad neizved, tikai svētdienās, kad daudziem brīvdiena. Izeja - ausu aizbāžņi :)

B BIGs 17.01.2011

Izeja ir tāda, ka nevajag miskastes piepildīt. Tad nebūs blakš.

D dereks 03.08.2011

setnieks iet jo agrak jo labak ja ziema daudz sniega tas ir janoskuree kamer naw transporta un cilveka pulis.tapec ties darba laiks nav noteikts.tapec nevajag braukt virsu setniekiem par to ka vini dara ta lai cilvekiem butu labak.un runajot pa vasaru cilveks censas sakartot apkartni(savu sektoru kas parasti ir katram setniekam dots) lai nemetatos atkritumi un citas lietas.pasam tak patikamak staigat ka tiraka daba.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes