www.sudzibas.lv Sētnieki Slidenas,netīrītas ielas

Sētnieki - Slidenas,netīrītas ielas

Ir iestājies atkusnis un uz ielām sākot no A.Caka un Tallinas ielas krustojuma virzienā uz Daugavas Stadiona pusi ejot uz Mego veikalu ir šausmīgi slidens,nav iespējams normāli paiet neriskējot nokrist un gūt veselībai un varbūt pat dzīvībai bīstamus ievainojumus.Tajā pusē kur Mego veikals līdz pat konditorejai kaisīts nav vispār visur ir slapjš ledus un šausmīgi slidens,kā arī gandrīz tas pats ir posmā pa A.Caka ielu līdz Pērnavas ielai,notīrīts ir tikai vietām,bet pie veikala Elsana ir īsta sniega putra,arī tālāk Pērnavas ielas krustojuma virzienā notīrīts ir tikai vietām bet kaisīts nav nemaz-cilvēkiem vai nu jābrien pa slapju sniega putru līdz potītēm vai arī jāslidinās riskējot salauzt rokas un kājas.Varu pateikt ka minētajos ielu posmos sētnieki savu darbu izpilda ļoti slikti vai kā konkrēti šodien tas nebija izdarīts nemaz.

Komentāri (3)

godmode 25.12.2012

Tak paņem lāpstu ar sāls spaini un ej kaut ko darīt lietas labā! Izlasot tavu tik analītiski pārsātināto sūdzību, šķiet, ka ar lāpstu rokās un stumjot gudras runas, tu tīri labi izskatītos :)

Ausainītis 25.12.2012

Pufaikciems rullē!

~`Lauva~ 29.12.2012

"godmode"-katrs veic savu darbu, es neesmu sētniece lai man būtu pašai jātīra ielas, bet savu darbu es veicu profesionāli jo visā sava darba laikā neesmu saņēmusi nevienu sūdzību par sava tiešā darba neveikšanu.Un manas latviešu valodas un rakstības prasmes kā arī manu vizuālo izskatu varēsi komentēt tad kad izmantosi tās firmas pakalpojumus kurā es strādāju un arī tad varēsi spriest par manu darbu un manu kompetenci izpildāmā darba jomā.Lai katrs paveic savus darba pienākumus, tad jau būs labi!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes